EYE SEE z hialuronianem 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

EYE SEE z hialuronianem to supernawilżający, wielofunkcyjny płyn z hialuronianem sodu do pielęgnacji wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. EYE SEE z hialuronianem jest skuteczny i delikatny. Służy do przechowywania, dezynfekcji, odbiałczania i usuwania wszelkich zanieczyszczeń z powierzchni soczewek, a dzięki zawartości hialuronianu sodu doskonale je nawilża.

Do miękkich soczewek każdego typu - płyn pielęgnacyjny wykazuje dobroczynne działanie w kontakcie ze wszystkimi miękkimi soczewkami. Korekcyjnymi i kosmetycznymi. Dwutygodniowej, miesięcznej i rocznej wymiany.
Odpowiedni dla alergików - płyn pielęgnacyjny oparty jest wyłącznie na farmaceutycznych, nie kosmetycznych składnikach. Nie powoduje więc reakcji alergicznych i może być stosowany przez osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach.
Dodatek nawilżający - w składzie płynu pielęgnacyjnego zawarto hialuronian sodu – komponent znany z silnych właściwości nawilżających. Dzięki temu soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i znów są niezwykle wygodne w stosowaniu.
Kompleksowe oczyszczenie - już w zaledwie kilka godzin płyn pielęgnacyjny usuwa z powierzchni soczewek wszystkie możliwe zabrudzenia, jakie zebrały się tam w ciągu całego dnia. Wyeliminowane zostają osady białkowe, lipidy, kurz i pył.
Profesjonalna dezynfekcja - EYE SEE z hialuronianem
Profesjonalna dezynfekcja - płyn wykazuje silne działanie bakteriobójcze, dzięki czemu uwalnia soczewki od groźnych drobnoustrojów, mogących powodować niebezpieczne infekcje oczu.
Bezpieczne przechowywanie - nieużywane soczewki, umieszczane w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym odzyskują swoje cenne właściwości i są całkowicie bezpieczne, bo nie mają kontaktu z zabrudzeniami z zewnątrz.
 

Charakterystyka płynu EYE SEE z hialuronianem

 

Płyn EYE SEE z hialuronianem zapewnia odpowiednie nawilżenie oraz ochronę soczewek i oczu dając nieosiągalny dotychczas komfort noszenia wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, również silikonowo-hydrożelowych.

Hialuronian sodu to naturalny polimer występujący w ludzkim oku. Powoduje, że płyn posiada właściwości wiskoelastyczne oraz ma dużą zdolność wiązania wody. Hialuronian sodu występuje w wielu odmianach. W płynie EYE SEE z hialuronianem, zastosowano najlepszą, pełnowartościową, czystą formę farmaceutyczną, a nie produkt stosowany w przemyśle kosmetycznym czy też pochodzenia zwierzęcego, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej podczas stosowania płynu sprowadzone jest niemal do zera.

 

 

Skład płynu EYE SEE z hialuronianem:

  • środek czyszczący,
  • hialuronian sodu,
  • 0,1% HPMC,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% PHMB,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml24,99 zł