Emporio Armani EA 3265U 5017 56

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 349,65 zł -65% Normalna cena 999,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 342,65 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Na hasło INTERNET kupisz te oprawki w cenie internetowej w salonach KODANO Optyk wraz z 50% zniżką na soczewki Jorg Optik. Promocja obowiązuje przy zakupie pełnych okularów. Szczegóły

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


145 mm
17 mm
43 mm
57 mm
145 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Jakie praktyczne zalety oferują męskie okulary korekcyjne Emporio Armani EA 3265U 5017 56?

Męskie okulary korekcyjne Emporio Armani EA 3265U 5017 56 to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie połączenie klasycznego stylu z nowoczesnym designem. Prostokątny kształt oprawek w uniwersalnym czarnym kolorze sprawia, że doskonale komponują się one z różnymi typami urody i doskonale uzupełniają zarówno formalne, jak i codzienne stylizacje. Te pełne okulary charakteryzują się solidnym wykonaniem, które gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień, a marka Emporio Armani od lat jest synonimem dobrego smaku i jakości wykonania w świecie mody.

Co sprawia, że te okulary Emporio Armani są tak wygodne w codziennym użytkowaniu?

Kluczowym aspektem okularów korekcyjnych jest ich komfort noszenia, a model EA 3265U 5017 56 został zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów przekłada się na lekkość konstrukcji, co minimalizuje nacisk na nos i uszy, nawet podczas wielogodzinnego noszenia. Precyzyjne dopasowanie oraz ergonomiczny kształt sprawiają, że okulary pozostają stabilne na twarzy, nie powodując dyskomfortu. Solidne zawiasy zapewniają płynne otwieranie i zamykanie zauszników, co jest praktycznym detalem w codziennym użytkowaniu.

W jaki sposób prostokątny kształt i czarny kolor oprawek wpływają na wygląd?

Prostokątne oprawki okularów Emporio Armani EA 3265U 5017 56 to ponadczasowy wybór, który dodaje charakteru każdej stylizacji. Ich geometryczny kształt subtelnie podkreśla rysy twarzy, nadając jej wyrazistości, a jednocześnie zachowuje elegancję. Uniwersalny czarny kolor oprawek jest niezwykle praktyczny – pasuje niemal do wszystkiego, od eleganckiego garnituru po swobodny zestaw na co dzień. Taki wybór kolorystyczny sprawia, że okulary stają się wszechstronnym dodatkiem, który łatwo dopasować do każdej sytuacji i okazji, podkreślając jednocześnie wyrafinowany gust użytkownika.

Dlaczego warto rozważyć zakup okularów korekcyjnych Emporio Armani online w Kodano.pl?

Zakup okularów korekcyjnych Emporio Armani EA 3265U 5017 56 w sklepie internetowym Kodano.pl to gwarancja wygody i bezpieczeństwa transakcji. Możliwość skorzystania z wirtualnej przymierzalni pozwala na weryfikację, jak wybrany model będzie prezentował się na Twojej twarzy, co znacząco ułatwia podjęcie decyzji zakupowej bez wychodzenia z domu. Dbamy o to, by nasze produkty były w pełni oryginalne, a proces zamawiania intuicyjny. Dajemy Ci również 30 dni na zwrot, co sprawia, że możesz dokonać zakupu z pełnym spokojem i pewnością, że wybierasz stylowe i funkcjonalne okulary.


Więcej informacji
Dla kogomęskie
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaEmporio Armani
KształtProstokątne
Rodzajpełne
Materiałplastikowe
Kolor oprawekczarny
Długość zausznika [mm]145,00
Szerokość szkła [mm]57,00
Wysokość oprawki [mm]43,00
Szerokość mostka [mm]17,00
Szerokość oprawki [mm]145,00
Przekątna soczewki [mm]58,00
Zawiasy elastyczneNie
Nakładki przeciwsłoneczneNie
Wirtualna przymierzalniaTak

Szukasz stylowych okularów korekcyjnych? Emporio Armani EA 3265U 5017 56 to propozycja dla Ciebie!

Jak dobrać Emporio Armani EA 3265U 5017 56 do kształtu twarzy?

Prostokątne oprawki modelu Emporio Armani EA 3265U 5017 56 doskonale komponują się z okrągłymi i owalnymi kształtami twarzy. Ich geometryczne linie subtelnie równoważą miękkie rysy, dodając twarzy wyrazistości i charakteru. Wybierając okulary, zwróć uwagę na ich szerokość, która powinna być zbliżona do szerokości Twojej twarzy. Dzięki temu okulary będą wyglądać proporcjonalnie i zapewnią wysoki komfort noszenia przez cały dzień. Prostokątny kształt to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody.

Pamiętaj, że dobrze dopasowane okulary to nie tylko kwestia estetyki, ale także komfortu użytkowania. Zwróć uwagę na długość zauszników, aby okulary pewnie przylegały do głowy, nie uciskając ani nie zsuwając się. Czerń oprawek jest uniwersalna i pasuje do niemal każdej stylizacji, podkreślając elegancję. Emporio Armani EA 3265U 5017 56 to model, który pozwoli Ci poczuć się pewnie w każdej sytuacji.

Dla kogo model Emporio Armani EA 3265U 5017 56 będzie idealny?

Okulary korekcyjne Emporio Armani EA 3265U 5017 56 stworzono z myślą o mężczyznach, którzy cenią sobie połączenie ponadczasowej elegancji z nowoczesnym designem. Czarna, pełna oprawka wykonana z wysokiej jakości materiałów gwarantuje trwałość i komfort noszenia. Prostokątny kształt dodaje charakteru i sprawia, że model ten świetnie uzupełni zarówno codzienne, jak i bardziej formalne stylizacje. Są to okulary dla osób świadomych swojego stylu, poszukujących akcesoriów, które podkreślą ich osobowość.

Jeśli szukasz okularów, które będą zarówno funkcjonalne, jak i stylowe, model Emporio Armani EA 3265U 5017 56 jest doskonałym wyborem. Jego uniwersalny design sprawia, że pasuje do większości mężczyzn, a solidne wykonanie zapewnia satysfakcję z użytkowania przez długi czas. W Kodano.pl znajdziesz szeroki wybór oprawek, które pomogą Ci wyrazić siebie.

Czy Emporio Armani EA 3265U 5017 56 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary korekcyjne, takie jak Emporio Armani EA 3265U 5017 56, nie posiadają wbudowanych filtrów chroniących przed promieniowaniem UV, ponieważ ich główną funkcją jest korekcja wzroku. Jednak odpowiednio dobrane soczewki korekcyjne mogą znacząco poprawić komfort widzenia w ciągu dnia. Zapobiegają nadwyrężaniu oczu, szczególnie podczas długotrwałej pracy przy komputerze czy czytania, co przekłada się na mniejsze zmęczenie wzroku. Wybierając soczewki z dodatkowymi powłokami, takimi jak antyrefleks, możesz dodatkowo zwiększyć komfort i jakość widzenia.

Pamiętaj, że zdrowe oczy to podstawa. Dobór odpowiednich soczewek korekcyjnych do Twoich potrzeb jest kluczowy dla zapewnienia optymalnego widzenia i komfortu. W Kodano.pl pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie dla Twoich oczu. Wirtualna przymierzalnia dostępna na naszej stronie pozwoli Ci sprawdzić, jak okulary Emporio Armani EA 3265U 5017 56 będą wyglądać na Twojej twarzy.

Jak dbać o Emporio Armani EA 3265U 5017 56?

Aby Twoje okulary Emporio Armani EA 3265U 5017 56 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich właściwej pielęgnacji. Do czyszczenia soczewek używaj wyłącznie dedykowanej ściereczki z mikrofibry. Unikaj ręczników papierowych czy kawałków odzieży, które mogą porysować powierzchnię soczewek, negatywnie wpływając na jakość widzenia. W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak kurz czy tłuste plamy, możesz delikatnie przemyć soczewki letnią wodą z dodatkiem niewielkiej ilości łagodnego płynu do naczyń, a następnie dokładnie wypłukać i osuszyć ściereczką z mikrofibry.

Przechowuj okulary w dołączonym do zestawu etui, aby chronić je przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Regularne czyszczenie i właściwe przechowywanie zapewni nie tylko estetyczny wygląd Twoich okularów, ale także ich długotrwałą funkcjonalność. Pielęgnacja jest kluczowa, aby okulary korekcyjne Emporio Armani EA 3265U 5017 56 zachowały swoje właściwości przez lata.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić okulary Emporio Armani EA 3265U 5017 56 z soczewkami korekcyjnymi?

Tak, okulary Emporio Armani EA 3265U 5017 56 to oprawki, do których możesz zamówić soczewki korekcyjne. W Kodano.pl oferujemy szeroki wybór soczewek od renomowanych producentów, które możemy dopasować do Twojej wady wzroku. Po dodaniu oprawek do koszyka, będziesz mógł wybrać odpowiedni rodzaj soczewek i podać niezbędne parametry. Nasi specjaliści służą pomocą w doborze najlepszego rozwiązania.

Jakie są zalety prostokątnych okularów Emporio Armani?

Prostokątne okulary, takie jak model Emporio Armani EA 3265U 5017 56, charakteryzują się uniwersalnością i elegancją. Ich geometryczny kształt doskonale równoważy rysy twarzy, dodając jej wyrazistości. Są one odpowiednie dla wielu kształtów twarzy, w tym okrągłych i owalnych, a także pasują do różnorodnych stylizacji, od casualowych po biznesowe. Dodatkowo, pełne oprawki zapewniają solidne osadzenie soczewek i dobrą ochronę oczu.

Jakie są dostępne opcje dostawy i zwrotów?

W Kodano.pl oferujemy polską obsługę klienta, która jest do Twojej dyspozycji w razie pytań. Zapewniamy darmową dostawę na zamówienia powyżej 100 zł. Jeśli okulary Emporio Armani EA 3265U 5017 56 nie spełnią Twoich oczekiwań, masz 30 dni na zwrot pieniędzy. Chcemy, aby Twoje zakupy były w pełni satysfakcjonujące i pozbawione ryzyka.