Emporio Armani EA 1177 3006 57

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Nasza cena:

Cena promocyjna 384,65 zł -65% Normalna cena 1 099,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 317,70 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
145 mm
18 mm
39 mm
57 mm
144 mm

Sprawdź podobne produkty

Okulary z powłoką Blue Blocker

Okulary z powłoką Blue Blocker

chronią Twoje oczy przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła i oddziałują na:

  • Redukcję zmęczenia
  • Lepszy sen
  • Ochronę przed długotrwałymi uszkodzeniami

Jak prostokątne okulary Emporio Armani EA 1177 3006 57 odmienią Twój codzienny look?

Szukasz okularów korekcyjnych, które łączą klasyczny design z nowoczesnym wykonaniem? Model Emporio Armani EA 1177 3006 57 to propozycja dla mężczyzn ceniących sobie subtelność i ponadczasową elegancję. Prostokątny kształt oprawek, wykonany w odcieniu głębokiego brązu, idealnie komponuje się z różnymi typami urody, dodając twarzy wyrazistości. Te okulary to nie tylko korekcja wzroku, ale przede wszystkim element, który może podkreślić Twój styl, sprawiając, że codzienne noszenie ich będzie czystą przyjemnością.

Co sprawia, że okulary z żyłką Emporio Armani są tak komfortowe w noszeniu?

Konstrukcja okularów Emporio Armani EA 1177 3006 57 opiera się na połączeniu wytrzymałego materiału z lekką formą "na żyłkę". Taka budowa sprawia, że oprawki są niezwykle subtelne i niemal niewyczuwalne na nosie, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania przez cały dzień. Brązowy kolor dodaje im uniwersalności, a solidne wykonanie gwarantuje długotrwałe użytkowanie. Dbałość o detale, charakterystyczna dla marki Emporio Armani, zapewnia, że te okulary będą nie tylko praktycznym akcesorium, ale również stylowym dodatkiem.

W jakich sytuacjach sprawdzą się okulary korekcyjne Emporio Armani EA 1177?

Okulary korekcyjne Emporio Armani EA 1177 3006 57 zostały zaprojektowane z myślą o codziennym użytkowaniu. Ich lekka konstrukcja i uniwersalny, prostokątny kształt sprawiają, że doskonale nadają się do pracy, nauki, czy po prostu podczas codziennych aktywności. Niezależnie od tego, czy spędzasz czas w biurze, spacerujesz po mieście, czy podróżujesz, te okulary zapewnią Ci wyraźne widzenie i poczucie pewności siebie. Wirtualna przymierzalnia dostępna na Kodano.pl pozwoli Ci sprawdzić, jak prezentują się na Twojej twarzy przed podjęciem decyzzy.

Dlaczego warto wybrać okulary Emporio Armani EA 1177 z Kodano.pl?

Zakup okularów korekcyjnych Emporio Armani EA 1177 3006 57 w sklepie internetowym Kodano.pl to gwarancja autentyczności i komfortu. Oferujemy szeroki wybór oryginalnych produktów, a proces zakupowy jest prosty i intuicyjny. Możliwość zwrotu w ciągu 30 dni daje Ci dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, pozwalając na świadomy wybór. Postaw na jakość, styl i wygodę, które oferuje marka Emporio Armani, a zakupy w Kodano.pl uczynią ten proces jeszcze przyjemniejszym.


Więcej informacji
Dla kogomęskie
Typ produktuOkulary korekcyjne
MarkaEmporio Armani
KształtProstokątne
Rodzajżyłka
Materiałmetalowe
Kolor oprawekbrązowy
Długość zausznika [mm]145,00
Szerokość szkła [mm]57,00
Wysokość oprawki [mm]39,00
Szerokość mostka [mm]18,00
Szerokość oprawki [mm]144,00
Przekątna soczewki [mm]59,00
Zawiasy elastyczneNie
Nakładki przeciwsłoneczneNie
Wirtualna przymierzalniaTak

Okulary korekcyjne Emporio Armani EA 1177 3006 57 męskie prostokątne. Odkryj styl i komfort.

Jak dobrać Emporio Armani EA 1177 3006 57 do kształtu twarzy?

Prostokątny kształt okularów Emporio Armani EA 1177 3006 57 doskonale komponuje się z twarzami o bardziej zaokrąglonych rysach, takich jak okrągła czy owalna. Kontrastujące linie oprawek subtelnie modelują rysy, dodając im charakteru i wyrazistości. Wybierając te okulary, zyskujesz model, który wizualnie wysmukli Twoją twarz. Zwróć uwagę na proporcje – szerokość soczewki 57 mm sprawia, że są one odpowiednie dla osób poszukujących średniej wielkości okularów, które nie przytłoczą rysów twarzy.

Ważne jest, aby okulary były komfortowe w noszeniu przez cały dzień. Dopasowanie szerokości oprawki do rozstawu oczu oraz odpowiednia długość zauszników to klucz do wygody. Model Emporio Armani EA 1177 3006 57, dzięki przemyślanej konstrukcji, zapewnia stabilne osadzenie na nosie. Pamiętaj, że dobrze dopasowane okulary korekcyjne to nie tylko kwestia estetyki, ale przede wszystkim komfortu widzenia i zdrowia Twoich oczu.

Dla kogo model Emporio Armani EA 1177 3006 57 będzie idealny?

Okulary korekcyjne Emporio Armani EA 1177 3006 57 zostały stworzone z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy cenią sobie połączenie elegancji i funkcjonalności. Brązowe, metalowe oprawki w kształcie prostokąta nadają im klasycznego, ale jednocześnie nowoczesnego charakteru. Ten model doskonale sprawdzi się jako Twój codzienny towarzysz, niezależnie od tego, czy jesteś w pracy, na spotkaniu biznesowym, czy podczas relaksu.

Jeśli szukasz okularów, które podkreślą Twój styl i zapewnią komfort widzenia przez cały dzień, Emporio Armani EA 1177 3006 57 będą doskonałym wyborem. Rodzaj żyłka sprawia, że są one subtelne i dyskretne, nie dominując nad rysami twarzy. Przymierz je w naszej wirtualnej przymierzalni, aby przekonać się, jak świetnie mogą wyglądać na Twojej twarzy.

Czy Emporio Armani EA 1177 3006 57 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary korekcyjne Emporio Armani EA 1177 3006 57 sama w sobie nie posiadają warstwy ochronnej przed promieniowaniem UV, ponieważ nie są to okulary przeciwsłoneczne. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie Ci wyraźnego widzenia poprzez korekcję wady wzroku. Możesz jednak zamówić je z soczewkami zawierającymi filtry ochronne, np. antyrefleksyjne, które redukują zmęczenie oczu spowodowane długotrwałą pracą przy komputerze lub ekspozycją na sztuczne światło.

Wybierając soczewki z odpowiednimi powłokami, możesz znacząco poprawić komfort swoich oczu. Dobrze dobrane soczewki korekcyjne zapewnią Ci nie tylko ostrość widzenia, ale także ochronę przed cyfrowym zmęczeniem. Jeśli zależy Ci na dodatkowej ochronie przed słońcem, rozważ zakup okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV lub soczewek fotochromowych, które automatycznie przyciemniają się w świetle słonecznym.

Jak dbać o Emporio Armani EA 1177 3006 57?

Aby Twoje okulary Emporio Armani EA 1177 3006 57 służyły Ci jak najdłużej i zachowały swoje właściwości, pamiętaj o ich regularnej pielęgnacji. Do czyszczenia metalowych oprawek i soczewek używaj wyłącznie miękkiej ściereczki z mikrofibry. Zapobiegnie to powstawaniu drobnych zarysowań, które mogłyby negatywnie wpłynąć na jakość widzenia. Unikaj stosowania chusteczek papierowych czy ręczników, które są materiałami ściernymi.

W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak kurz czy odciski palców, możesz delikatnie przemyć soczewki letnią wodą z dodatkiem niewielkiej ilości łagodnego płynu do naczyń. Po umyciu, dokładnie osusz okulary ściereczką z mikrofibry. Przechowuj je zawsze w dedykowanym etui, aby chronić je przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi. Dbanie o okulary to gwarancja Twojego komfortu i dobrego samopoczucia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę zamówić okulary Emporio Armani EA 1177 3006 57 z soczewkami korekcyjnymi?

Tak, z przyjemnością pomożemy Ci dobrać odpowiednie soczewki korekcyjne do Twojej wady wzroku. Wystarczy podać nam potrzebne parametry recepty, a nasi specjaliści dobiorą najlepsze rozwiązanie, abyś mógł cieszyć się wyraźnym widzeniem w swoich nowych okularach Emporio Armani.

Czy w zestawie z okularami znajduje się etui?

Tak, do każdego zamówienia okularów Emporio Armani EA 1177 3006 57 dołączamy oryginalne etui oraz ściereczkę z mikrofibry. Dzięki temu możesz być pewien, że Twoje okulary będą odpowiednio chronione podczas przechowywania i transportu.

Jak długo trwa dostawa okularów Emporio Armani EA 1177 3006 57?

Zazwyczaj zamówienie realizujemy w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu jego potwierdzenia. Darmowa dostawa obowiązuje dla zamówień powyżej 100 zł, co sprawia, że Twoje nowe okulary dotrą do Ciebie szybko i wygodnie.