Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

145,45 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Jednodniowe soczewki kolorowe Dailies® FreshLook® Illuminate™ bez mocy optycznych to niezwykły produkt firmy Alcon Vision Care. Soczewki posiadają umieszczony na obwodzie naturalnie prezentujący się ciemny pierścień, który wizualnie powiększa tęczówki. Jet Black jest kolorem adekwatnym w celu podkreślenia walorów ciemnych tęczówek oczu.

Głębia koloru i blask - soczewki kolorowe są świetnym dodatkiem podkreślającym naturalne piękno oczu. Dodają ciemnym tęczówkom atrakcyjnej głębi i blasku, wpływając korzystnie na wygląd całego spojrzenia.
Optyczne powiększenie oczu - ciemny pierścień umieszczony na zewnętrznej części każdej soczewki wizualnie powiększa tęczówki. Oczy wydają się pełniejsze i skutecznie przykuwają wzrok.
Długotrwałe nawilżenie - korzystanie z kolorowych soczewek jest niezwykle wygodne, m.in. dzięki wykorzystaniu unikalnego systemu AquaComfort, który odpowiada za utrzymanie optymalnego nawilżenia soczewek nawet przez cały dzień.
Technologia LightStream™ - w jej ramach soczewki zyskały cienkie i delikatne krawędzie oraz dużą elastyczność, dzięki którym idealnie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka i pozostają niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
Bez mocy optycznej - Dailies FreshLook Illuminate Jet Black
Bez mocy optycznej - z opisywanych soczewek kolorowych możesz korzystać nawet jeśli nie posiadasz żadnej wady wzroku. Są to tzw. zerówki - odpowiednie dla każdego, stanowiące świetny dodatek do stylizacji.
Ekonomiczne opakowanie - w nim znajdziesz aż 30 sztuk soczewek, w sam raz na 15 dni stosowania. To opcja idealna dla osób, które już korzystały z tego typu soczewek i są zdecydowane na ich dalsze użytkowanie.
   

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ opiera się o tę samą technologię LightStream™, tak jak w przypadku soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Gwarantuje ona uzyskanie niezmiennych parametrów, w tym cienkich i delikatnych brzegów szkieł, istotnych w uzyskaniu wysokiego komfortu noszenia.

Wykorzystanie systemu AquaComfort™ jest istotne w uzyskaniu optymalnego nawilżenia w jednodniowych soczewkach kolorowych Dailies® FreshLook® Illumiante™. Funkcjonuje on tak, aby wraz z mruganiem uwalniany był z soczewek, płyn ułatwiający bezproblemowe poruszanie się powiek po powierzchni soczewek.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate są idealnym produktem u osób, dążących do optycznego powiększenia swoich oczu, a także rozpoczynającym przygodę z noszeniem soczewek kolorowych i noszącym jest tylko sporadycznie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dostępne w wersji 0 D (bez mocy korekcyjnych) w mniejszym opakowaniu (10 szt.), a także w ujemnych mocach korekcyjnych (10 i 30 szt.).

 

Soczewki dostępne są również w innych wielkościach opakowań i z mocami optycznymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki?

Aby dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 30 szt. - zerówki, można skorzystać z pomocy optometrysty lub samodzielnie, uwzględniając parametry produktu. Dostępne w opakowaniu 30 sztuk, te jednodniowe soczewki kolorowe są idealne dla osób chcących eksperymentować z wyglądem.

Czy soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są bezpieczne?

Tak, soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są bezpieczne, gdyż są produkowane przez renomowaną firmę Alcon, która stosuje najnowocześniejsze technologie i materiały wysokiej jakości.

Do jakiej wady wzroku Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są przeznaczone dla osób bez wady wzroku, gdyż posiadają zerową korekcję optyczną, co oznacza, że nie mają mocy korekcyjnej i mogą być noszone przez każdego, kto chce zmienić kolor swoich oczu.

Jak zakładać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Zakładanie soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black jest proste. Należy umyć i osuszyć ręce, a następnie delikatnie umieścić soczewkę na czubku palca wskazującego i rozciągnąć powieki, aby unieruchomić gałkę oczną. Następnie należy delikatnie umieścić soczewkę na gałce ocznej i powoli puścić powieki, aby soczewka się osadziła.

Jak zdejmować soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Aby zdjąć soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black, należy umyć i osuszyć ręce, a następnie delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół palcem środkowym, aby odsłonić soczewkę. Następnie delikatnie chwycić soczewkę kciukiem i palcem wskazującym i ostrożnie ją wyjąć.