Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 10 szt.

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

56,03 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Monika
5.0000
Dla mnie super!!! Oczy staja sie bardziej wyraziste i przyciągają spojrzenia. Komfort noszenia bez zastrzeżeń. Polecam.
Piotr
5.0000
Mam jasne oczy a dzięki tym soczewkom oczy wydają się większe i wyraźniejsze. CAłę oko dookołą tęczówki wydaje się być bielsze niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze i komfortowo się noszą, polecam.
Piotr
5.0000
Mam jasne oczy a dzięki tym soczewkom oczy wydają się większe i wyraźniejsze. CAłę oko dookołą tęczówki wydaje się być bielsze niż w rzeczywistości. Bardzo dobrze i komfortowo się noszą, polecam.

Dailies® FreshLook® Illuminate™ są soczewki kolorowymi jednodniowymi, obecnymi w ofercie firmy Alcon Vision Care. Soczewki cechują się naniesieniem ciemnego pierścienia, wizualnie powiększającego oczy. Kolor Jet Black zaleca się w celu podkreślania walorów ciemnych tęczówek.

Technologia LightStream - soczewki charakteryzują się udoskonaloną budową, w ramach której twórcy opracowali cieńsze krawędzie oraz powiększyli średnicę. To przekłada się na jeszcze szybsze i dokładniejsze dopasowanie soczewek do oczu, co gwarantuje ich niewyczuwalność przez cały czas stosowania.
Nawilżenie z każdym mrugnięciem - decydując się na stosowanie opisywanych soczewek, nie musisz martwić się problemem suchych i podrażnionych oczu. Soczewki charakteryzują się bowiem udoskonaloną technologią, w ramach której nawilżają oczy wraz z każdym mrugnięciem powieki.
Optyczne powiększenie oczu - kolorowe soczewki posiadają na swojej zewnętrznej krawędzi ciemny pierścień, dzięki któremu optycznie powiększają oczy i sprawiają, że całe spojrzenie prezentuje się kusząco i wyraziście.
Podkreślenie naturalnego koloru oczu - soczewki nie zastępują, lecz subtelnie podkreślają naturalny kolor oczu, czyniąc go bardziej nasyconym i wzbogaconym o piękny blask. Dotyczy to przede wszystkim oczu o ciemnej barwie.
Skuteczna korekcja wzroku - Dailies FreshLook Illuminate Jet Black

 
Skuteczna korekcja wzroku - poza tym, że kolorowe soczewki wpływają bardzo korzystnie na wygląd oczu, to jeszcze - dzięki mocom korekcyjnym - sprawdzają się doskonale w korygowaniu krótko- oraz nadwzroczności.
Jednodniowy tryb wymiany - opisywane soczewki nie wymagają codziennej pielęgnacji przy użyciu płynu. To dlatego, że są przeznaczone do jednodniowego stosowania, co oznacza, że wieczorem zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano sięgasz po kolejną parę - nową i świeżą.
 

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

W produkcji soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ bazowano na doświadczeniach wykorzystywanych w procesie produkcyjnym soczewek Focus® Dailies® All Day Comfort. Produkowane w oparciu o tę samą technologię - LightStream™, jednodniowe soczewki kolorowe zapewniające uzyskanie powtarzalności parametrów oraz stworzenie soczewek o delikatnych i cienkich brzegach, sprawdzających się w odczuwaniu wysokiego komfortu użytkowania.

Wysoki poziom nawilżenia w soczewkach Dailies® FreshLook® Illuminate™ uzyskano dzięki wdrożeniu systemu AquaComfort™. Jego działanie opiera się na uwalnianiu płynu w trakcie mrugania, co ułatwia powiece ślizganie się po powierzchni soczewki.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ są soczewkami doskonałymi dla osób, marzących o optycznym powiększaniu oczu. Jeżeli chcesz dopiero rozpocząć przygodę z soczewkami kolorowymi lub nosić ten typ soczewek tylko okazjonalnie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są dostępne także w większym opakowaniu (30 szt.) oraz w wersji 0,00 D - czyli bez mocy korekcyjnych w opakowaniach 10 szt i 30 szt.

 

Soczewki dostępne są również w innych wielkościach opakowań i bez mocy optycznych:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych