Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 10 szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

56,03 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ są jednodniowymi, kolorowymi szkłami kontaktowymi firmy Alcon Vision Care. Soczewki z naniesionym na obwodzie ciemnym pierścieniem, optycznie uwydatniający oczy. Kolor Jet Black dobierzesz w celu zaakcentowania barwy ciemnych oczu.

Idealne do ciemnych oczu - kolorowe soczewki Dailies FreshLook Illuminate Jet Black to świetna propozycja dla właścicieli ciemnych tęczówek. Soczewki te bowiem idealnie podkreślają ich kolor, uwydatniając i podkreślając całe oczy.
Optyczne powiększenie oczu - soczewki zostały wzbogacone o ciemny pierścień w swojej zewnętrznej części, dzięki czemu optycznie powiększają oczy i wpływają korzystnie na wygląd całego spojrzenia.
Technologia LightStream™ - dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii i unikalnych rozwiązań soczewki charakteryzują się ultracienkimi i delikatnymi brzegami, neutralnymi dla oczu. Pozostają więc niewyczuwalne przez cały czas stosowania.
System AquaComfort™ - od momentu aplikacji aż do zdjęcia soczewek oczy są wilgotne i wolne od swędzenia i szczypania. To zasługa innowacyjnego systemu AquaComfort™, dzięki któremu soczewki cechują się wysokim poziomem nawilżenia.
Bez mocy korekcyjnej - Dailies FreshLook Illuminate Jet Black
Bez mocy korekcyjnej - soczewki to opcja zarezerwowana nie tylko dla osób borykających się z wadami wzroku. Teraz soczewki kolorowe dostępne w postaci „zerówek” możesz potraktować po prostu jako świetny dodatek do całej stylizacji.
Opakowanie na wypróbowanie - w jednym opakowaniu znajdziesz 10 sztuk kolorowych soczewek. To w sam raz, żeby wypróbować ten dodatek lub dać sobie zapas na kilka okazjonalnych zastosowań.
   

Charakterystyka soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™

 

Produkcja soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ jest tożsama z soczewkami Focus® Dailies® All Day Comfort, co oznacza że powstały w oparciu o LightStream™, technologię umożliwiającą uzyskanie niezmienności parametrów. Soczewki posiadają cienkie i delikatne brzegi, co zapewnia uzyskanie najwyższego poziomu wygody użytkowania.

System AquaComfort™ użyty w soczewkach Dailies® FreshLook® Illuminate™ zapewnia uzyskanie prawidłowego poziomu nawilżenia. Jego funkcjonowanie opiera się na aktywowaniu płynu w trakcie mrugania, gdy powieka "ślizga" się po soczewce.

 

Dla kogo soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™?

 

Dailies® FreshLook® Illuminate™ są jednodniowymi soczewkami kolorowymi, przydatnymi w optycznym powiększaniu tęczówek oczu. Powinny je wybrać osoby początkujące i używające jest tylko okazjonalnie.

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ w wersji 0,00 D (bez mocy korekcyjnych) są dostępne także w większym opakowaniu (30 szt.), a także w ujemnych mocach korekcyjnych w opakowaniach po 10 i 30 sztuk.

 

Soczewki dostępne są również w innych wielkościach opakowań i z mocami optycznymi:

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaFreshlook
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black 10 szt. - zerówki?

Aby dobrać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black, możesz skorzystać z dwóch metod. Po pierwsze, możesz samodzielnie dobrać soczewki na podstawie swoich parametrów wzroku, biorąc pod uwagę, że są one przeznaczone dla osób bez wady wzroku. Dostępne są w opakowaniu zawierającym 10 sztuk, co zapewnia wygodną dostępność na dłuższy okres użytkowania. Alternatywnie, możesz skonsultować się z optometrystą, który pomoże dobrać soczewki odpowiednie dla Twoich potrzeb.

Czy soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są bezpieczne?

Tak, soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są bezpieczne w użytkowaniu. Produkowane przez renomowanego producenta Alcon oraz wykonane z materiału Narafilcon A, zapewniają wysoką jakość i bezpieczeństwo dla Twoich oczu. Ponadto, jako jednodniowe soczewki kontaktowe, eliminują ryzyko infekcji i zapewniają świeżość podczas każdego noszenia.

Do jakiej wady wzroku Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black są przeznaczone dla osób bez wady wzroku optycznego, co oznacza, że nie posiadają mocy korekcyjnej. Ich główną cechą jest dodanie koloru, w tym przypadku intensywnego czarnego, który nadaje oczom wyrazistości i głębi.

Jak zakładać soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Zakładanie soczewek Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black jest proste. Przed nałożeniem soczewki, należy dokładnie umyć i osuszyć dłonie. Następnie wyjąć soczewkę z opakowania i umieścić na opuszce palca wskazującego. Sprawdzić, czy soczewka jest prawidłowo wygięta i umieścić ją na gałce ocznej, delikatnie przesuwając na miejsce.

Jak zdejmować soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black?

Aby zdejmować soczewki Dailies® FreshLook® Illuminate™ Jet Black, należy najpierw ponownie umyć i osuszyć dłonie. Następnie należy delikatnie przesunąć dolną powiekę i patrząc w górę, złapać kciukiem i palcem wskazującym dolną krawędź soczewki, po czym ją delikatnie usunąć. Soczewki jednodniowe nie wymagają procesu czyszczenia ani przechowywania.