Dailies AquaComfort

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki Dailies AquaComfort Plus

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus zostały zaprojektowane, aby zapewnić przejrzystość wizji oraz poczucie świeżości podczas całego dnia oraz każdego mrugnięcia. Jest to produkt firmy Alcon, która oferuje szeroki zakres produktów przeznaczonych do dbania o oczy. Firma charakteryzuje się dostarczaniem klientom produktów najwyższej jakości, które są opracowywane i ulepszane zgodnie z najnowocześniejszą technologią.

Charakterystyka soczewek Dailies AquaComfort Plus:

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus są przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Są to soczewki dla osób, które pracują godzinami przed komputerem oraz w pomieszczeniach klimatyzowanych. Klimatyzacja wpływa na wysuszanie się spojówki, dlatego jeśli pracujesz w takim pomieszczeniu, powinieneś wybrać soczewki, które umożliwiają oku "oddychanie" oraz sprawiają, że się ono nie przesusza.

Soczewki Dailies AquaComfort Plus są idealne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z soczewkami. Ich wyjątkowa struktura sprawia, że nawet nieprzyzwyczajone do szkieł kontaktowych oko, czuje się komfortowo. Wiele osób chciałoby rozpocząć użytkowanie szkieł kontaktowych, ze względu na wygodę oraz aspekt wizualny. Soczewki Dailies AquaComfort Plus są do tego idealne, na pewno nie zniechęcą do używania soczewek, a nawet sprawią, że już nie będziesz chciał nosić okularów.

Zalety soczewek Dailies AquaComfort Plus:

Soczewki Dailies AquaComfort Plus posiadają unikatową technologię Blink-activated, która zapewnia lepszą stabilność filmu łzowego. Te wyjątkowe szkła kontaktowe można nosić nawet do 16 godzin, bez utraty komfortu.

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus są wykonane z polimeru PVA, który jest unikalnym, codziennym materiałem jednorazowym. W połączeniu z substancją nawilżającą zapewniają nawilżenie oka z każdym mrugnięciem. Dzięki amortyzującemu lubrykantowi komfort odczuwamy tuż po założeniu soczewki. Technologia LightStream? zapewnia jakość oraz odpowiednią konsystencję materiału, co sprawia, że komfort przy noszeniu soczewek jest wyjątkowo wysoki. Wiele osób twierdzi, że szkła kontaktowe jednodniowe nie są wykonane z taką samą precyzją, jak te miesięczne. Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus obalają to twierdzenie, zostały one wyprodukowane z najwyższą precyzją.

Parametry soczewek Dailies AquaComfort Plus:

Soczewki jednodniowe Dailies AquaComfort Plus zawierają 69% wody. Sprzedawane są w 2 wariantach - po 30 lub 90 sztuk w opakowaniu. Dostępne są dla następujących wad wzroku: od +0.50 do +8.00 oraz od -0.50 do -15.00. Należy pamiętać, że soczewki Dailies AquaComfort Plus są przeznaczone do jednodniowego użytku. Nie należy zakładać jednej pary dwa lub więcej razy z rzędu. Może to skutkować dyskomfortem i przesuszaniem się spojówki.