Comfort Drops 20 ml

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Comfort Drops to krople do oczu znanego producenta soczewek kontaktowych - Cooper Vision. Powstały z myślą o zapewnieniu komfortu widzenia na co dzień. Mogą być bezpiecznie stosowane przez użytkowników soczewek kontaktowych.

 
Kompatybilne z soczewkami - krople Comfort Drops mogą być używane z każdym rodzajem miękkich soczewek kontaktowych. Preparatem można więc zakraplać oczy, nawet gdy użytkownik ma założone soczewki.
Nawilżanie i łagodzenie - oczy są narządem wrażliwym na przesuszanie. Dzięki kroplom Comfort Drops użytkownik może zapomnieć o dyskomforcie związanym z suchością oczu, szybko nawilża je i przynosi ukojenie oraz chroni przed wysuszaniem.
Skuteczne w walce z suchością oczu - istnieje wiele czynników, które podrażniają oczy, powodując uczucie suchości. Krople pozwalają odświeżyć oczy, co jest szczególnie istotne w przypadku wielogodzinnego korzystania z urządzeń cyfrowych.
Właściwości oczyszczające - oczy narażone są na działanie różnego typu zanieczyszczeń, które mogą je podrażniać i powodować uczucie dyskomfortu. Regularna aplikacja kropli pozwala na oczyszczenie narządu wzroku i przywrócenie komfortu widzenia.
Formuła naturalnego pH łez - Comfort Drops

 
Formuła naturalnego pH łez - krople Comfort Drops zostały oparte na technologii naturalnego pH łez. Dzięki temu są niezwykle delikatne i doskonale sprawdzają się nawet podczas regularnego używania.
Dłuższy termin przydatności do użycia - najczęściej krople, które można używać z soczewkami kontaktowymi, należy zużyć w ciągu 1 miesiąca. Comfort Drops są ważne do 3 miesięcy od momentu otwarcia.
 

Charakterystyka kropli do oczu Comfort Drops

 

Krople Comfort Drops zapewniają nawilżenie suchych oczu, łagodząc powstałe w ciągu dnia podrażnienia. Ich zaletą jest możliwość używania przez pacjentów noszących soczewki kontaktowe. Krople doskonale radzą sobie z neutralizowaniem różnego typu podrażnień, w tym tych spowodowanych przez wiatr, kurz czy klimatyzowane, suche pomieszczenia.

Comfort Drops przyniosą natychmiastową ulgę użytkownikom urządzeń elektronicznych oraz kierowcom samochodów. To efektywny sposób na nawilżenie nawet bardzo zmęczonych oczu, narażonych na szereg niekorzystnych czynników. Comfort Drops są kroplami łatwymi w aplikacji. Można je bez przeszkód używać, nawet gdy przebywa się poza domem.

 

Dla kogo krople do oczu Comfort Drops?

 

Krople do oczu Comfort Drops przeznaczone są do codziennego stosowania. Powstały z myślą o zapewnieniu nawilżenia oczu oraz ich odświeżenia. Chętnie sięgają po nie osoby, które spędzają wiele godzin dziennie przed ekranami urządzeń elektronicznych oraz za kierownicą samochodu.

Z kropli tych mogą bezpiecznie korzystać osoby, które stosują soczewki kontaktowe. Przyjazny skład i formuła naturalnego pH (7,4) kropli sprawia, że są one w pełni bezpieczne i nie powodują podrażnień u użytkowników soczewek.