Clearcolor55 2szt.

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

2 sztuki

Nasza cena:

53,59 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Bezpieczna i skuteczna zmiana koloru oczu? To możliwe - dzięki kolorowym soczewkom kontaktowym clearcolor 55, przeznaczonym do miesięcznego stosowania. To innowacyjny produkt od Clearlab, marki z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i sukcesem opartym na stosowaniu nowoczesnych, opatentowanych rozwiązań. W soczewkach clearcolor 55 twórcy wykorzystali technologie nawilżające oraz unikalne metody tworzenia naturalnego, lecz intensywnego i trwałego koloru. To gwarancja satysfakcji, nawet dla najbardziej wymagających użytkowników.

 
Intensywne i długotrwałe nawilżenie - soczewki pozostają nawilżone przez wiele godzin od aplikacji, bo cechują się dużą zawartością wody i są wzbogacone o opatentowaną technologię AquaGrip.
Piękny kolor i bezpieczeństwo stosowania - twórcy soczewek clearcolor 55 osiągnęli sukces. Stworzyli soczewki bezpieczne i wygodne w stosowaniu i pozwalające zmienić kolor oczu na inny - piękny, intensywny, lecz naturalny.
Gwarancja wypoczętych oczu - wysoka tlenoprzepuszczalność to gwarancja wyraźnego widzenia oraz oczu nienarażonych na przedwczesne zmęczenie.
Technologia True Edge - w jej ramach soczewki zyskały cieńsze krawędzie i lepszy profil, a to oznacza szybsze i dokładniejsze dopasowanie do indywidualnego kształtu oczu. Nie ma mowy o podwijaniu i wyczuwalności soczewek na oczach.
12 kolorów do wyboru - clearcolor 55
12 kolorów do wyboru - a wśród nich zarówno te bardziej naturalne, jak i odważniejsze. Z łatwością znajdziesz więc kolor na co dzień jak i na imprezę.
Możliwość korekcji wady wzroku - z soczewkami clearcolor 55 możesz jednocześnie cieszyć się nowym kolorem oczu oraz wyraźnym widzeniem, dzięki temu, że są dostępne w szerokim zakresie ujemnych i dodatnich mocy korekcyjnych.
 

Charakterystyka soczewek clearcolor 55:

 

Piękny kolor został połączony z maksymalnym bezpieczeństwem i komfortem stosowania. Tak właśnie jest w przypadku soczewek clearcolor 55, które zawdzięczają swoje cechy wysokiej klasy materiału hydrożelowemu o nazwie Methafilcon A. Dzięki aż 55-procentowej zawartości wody i wysokiemu parametrowi tlenoprzepuszczalności, nie dopuszcza do wysychania ani drażliwości oczu. Bo mają one swobodny dostęp do tlenu z otoczenia i są nawilżone nawet przez kilkanaście godzin od założenia soczewek. Efekt ten wzmacnia opatentowana technologia AquaGrip. Nie ma więc mowy o zaczerwienieniu, podrażnieniach i suchości oczu. Odpowiednio dotlenione pozostają w dobrej kondycji - odporne na infekcje i wypoczęte oraz rześkie przez cały dzień.

Komfort jest tym większy, że soczewki clearcolor 55 cechuje udoskonalony kształt widoczny w cieńszych i lepiej sprofilowanych krawędziach, a to oznacza szybsze i dokładniejsze dopasowanie soczewek do oczu. Podwijanie, wypadanie lub po prostu wyczuwalność soczewek na oczach? To nie wchodzi w grę!

Efekt zmiany koloru oczu oferowany przez soczewki clearcolor 55 jest naturalny, a przy tym wyrazisty. Dzięki nowoczesnej metodzie zamknięcia kolorów we wnętrzu soczewek barwa jest głęboka i nie słabnie wraz z kolejnymi dniami stosowania tej samej pary soczewek. Ponadto oczy są optycznie powiększone i wyglądają rewelacyjnie. Do wyboru masz dwanaście unikalnych kolorów: od oliwkowego, przez złoty odcień brązu, po mniej i bardziej intensywne odcienie błękitu. Znajdziesz więc wśród nich zarówno kolor oczu do zaakceptowania na co dzień - w pracy czy szkole, jak i kolor idealny na imprezę.

Kolorowe soczewki clearcolor 55 dostępne są w wersji z mocami optycznymi, co oznacza, że możesz jednocześnie zmienić wygląd swoich oczu i korygować posiadaną wadę wzroku. Soczewki dostępne są w szerokich zakresach mocy, więc znajdziesz parę dopasowaną zarówno do dopiero co powstałej, jak i głębokiej wady wzroku.

 

Najważniejsze cechy soczewek kolorowych clearcolor 55

 
  • Technologia podwójnego pigmentu - kolor jest intensywny i głęboki, a jednocześnie naturalny i trwały.
  • Opatentowana technologia True Edge, a dzięki niej cieńsze i lepiej sprofilowane soczewki.
  • Rozwiązanie AquaGrip i 55-procentowa zawartość wody - gwarancja długotrwałego i mocnego nawilżenia soczewek.
  • Wysoki współczynnik przepuszczalności tlenowej - soczewki zapewniają oczom swobodny dostęp do tlenu, dzięki czemu te są stale wypoczęte i odporne na podrażnienia.
  • 12 unikalnych kolorów soczewek do wyboru.
  • Miesięczny tryb stosowania - jedna para soczewek na cały miesiąc.
  • Możliwość jednoczesnej korekcji wady wzroku, zarówno małej, jak i głębokiej.
 

Dlaczego warto wybrać soczewki kolorowe clearcolor 55?

 

Powodów jest kilka. To przede wszystkim nowoczesny, wysokiej jakości produkt od marki z wieloletnim doświadczeniem, która dba zarówno o komfort i zdrowie użytkowników, jak i o środowisko. Clearlab stale ulepsza swoje produkty, zmniejszając ilość wody zużytej podczas ich produkcji oraz lepiej gospodarując materiałem wykorzystywanym podczas produkcji soczewek. clearcolor 55 oferują szybką, łatwą i bezpieczną zmianę koloru oczu, a wśród dwunastu dostępnych wariantów z pewnością znajdziesz tę barwę, o której od dawna marzysz. Wysokie wartości poszczególnych parametrów są gwarancją zdrowia i wygody. Atrakcyjna cena - z tego powodu też warto.

Soczewki clearcolor 55 przeznaczone są do miesięcznego stosowania. To oznacza, że z jednej pary możesz korzystać nawet przez 30 dni, jeśli tylko będziesz pamiętać o ich regularnej, prawidłowej pielęgnacji z użyciem dedykowanego płynu. Sprawdzą się więc świetnie jako soczewki kolorowe na co dzień.

 

Parametry soczewek clearcolor 55:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki kolorowe
Producent Clearlab
Moc sferyczna -7,00 D, -6,50 D
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Kolor Cloud, Emerald, Green, Olive, Serenity, Tangerine
Dk/t 21 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Methafilcon A
Technologia AquaGrip, True Edge
 

Soczewki dostępne są także w wersji plano (bez mocy korekcyjnych):

Więcej informacji
ProducentClearlab
MarkaClearcolor
Ilość w opakowaniu2 sztuki
Kolor soczewkiEmerald, Cloud, Serenity, Tangerine
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów