Clearcolor 1-Day 10szt. - zerówki

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Dostępność:

do 15 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

10 sztuk

Nasza cena:

60,29 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Kolorowe soczewki jednodniowe clearcolor 1-day to jeden z najbardziej nowoczesnych produktów dostępnych na rynku. Łączą w sobie to, co w soczewkach najlepsze: gwarancję wyraźnego widzenia, nowego i pięknego koloru oczu i zupełnie inny wymiar komfortu, jakiego zaznasz tylko z soczewkami. Stworzone przez cenioną markę Clearlab spełniają nawet największe oczekiwania użytkowników.Nowoczesne technologie poprawiające komfort - jedna zwiększa właściwości nawilżające, druga pozwoliła na stworzenie cieńszych krawędzi i profilu jeszcze lepiej dopasowanego do kształtu oczu. To gwarancja maksymalnego komfortu.
PPierwsze biokompatybilne soczewki - to oznacza, że lepiej niż inne dopasowują się do oczu: ich potrzeb i sposobu funkcjonowania. Soczewki już po kilku sekundach od założenia przestają być wyczuwalne i nie powodują choćby najmniejszego dyskomfortu.
7 różnych kolorów do wyboru - wśród nich znajdziesz zarówno subtelne, jak i oryginalne warianty. Idealne do szkoły i pracy, a także na imprezę lub inną wyjątkową okoliczność.
Widzenie w wysokiej rozdzielczości - udoskonalona budowa i szeroki zakres mocy optycznych, to gwarancja wyraźnego widzenia, nawet w niewystarczających warunkach oświetleniowych.
Jednodniowy tryb stosowania - clearcolor 1-day
Jednodniowy tryb stosowania - zdejmuje z Ciebie obowiązek korzystania z dodatkowych płynów i pojemników. Za to zyskujesz nową i świeżą parę na każdy dzień.
Bezpieczna i trwała koloryzacja soczewek - twórcy postawili na barwniki w postaci mikrokapsułek i zamknęli je wewnątrz soczewek oraz otoczyli dodatkową powłoką ochronną. Dzięki temu kolor jest intensywny, a jednocześnie całkowicie bezpieczny i trwały.

 

Charakterystyka soczewek clearcolor 1-day:

 

U podstaw opisywanych soczewek leży hydrożelowy materiał nowej generacji: Hioxifilcon A. Dzięki temu, że cechuje go aż 58-procentowa zawartość wody oraz temu, że twórcy zastosowali technologię AquaGrip zapobiegającą wysychaniu, soczewki pozostają doskonale nawilżone przez cały dzień. Niezależnie od tego, co robisz - czy pracujesz, czy odpoczywasz, nawet aktywnie - nie doświadczasz suchości ani drażliwości oczu.


clearcolor 1-day to pierwsze biokompatybilne soczewki na rynku. To oznacza, że są maksymalnie spójne z potrzebami organizmu i tym, jak funkcjonuje Twój narząd wzroku. W ramach tej biokompatybilności perfekcyjnie dopasowują się do kształtu oczu oraz - także w ramach wysokiej tlenoprzepuszczalnoności - zapewniają swobodny przepływ tlenu z powietrza do rogówki. Nie blokują drogi łzom, więc oko nadal może się naturalnie oczyszczać. Jednocześnie nie dochodzi do nawet najmniejszego podrażnienia ich delikatnej powierzchni, więc nie martwisz się nadmiernym łzawieniem ani zaczerwienieniem. Po założeniu soczewek clearcolor 1-day możesz w ogóle zapomnieć, że je masz na sobie! Chyba że spojrzysz w lustro i przypomnisz sobie, że masz inny, wymarzony kolor oczu.


Jednodniowe soczewki clearcolor 1-day to przede wszystkim możliwość zmiany wrodzonej barwy tęczówek na tę, która Ci się podoba. Producent oddaje w Twoje ręce siedem unikalnych kolorów, w tym między innymi mroczną czerń, złoty brąz czy intensywny błękit. Znajdziesz wśród nich zarówno bardziej naturalny, nierzucający się w oczy kolor, jak i ten idealny na imprezę czy sytuację, w której chcesz się wyróżnić z tłumu. Niezależnie od tego, jaki kolor wybierzesz, możesz mieć pewność - będzie on głęboki i piękny, bo producent postawił na mikrokapsułkowe pigmenty zamknięte wewnątrz soczewki i otoczone dodatkową powłoką. To sprawia, że kolor nie słabnie wraz z upływem godzin; nawet po kilkunastu jest tak samo piękny.


Twórcy udoskonalili konstrukcję asferyczną. Dzięki temu soczewki clearcolor 1-day gwarantują widzenie w wysokiej rozdzielczości - świetne nawet przy słabym oświetleniu. Dostępne w wielu ujemnych mocach optycznych są odpowiednie zarówno dla osób z niewielką jak i wysoką wadą wzroku. Soczewki clearcolor 1-day są odpowiednie także dla osób o wrażliwych oczach i dla alergików, bo w procesie ich tworzenia wykorzystano wyłącznie wolne od alergii składniki.


Jednodniowy tryb stosowania oznacza, że nie musisz dokupować żadnego płynu pielęgnacyjnego czy pojemniczka. Po prostu sięgasz po świeżą parę, korzystasz z niej, a na końcu zdejmujesz i wyrzucasz. Następnym razem wyciągasz kolejne dwie soczewki. Szybko, łatwo, higienicznie.

 

Dla kogo kolorowe soczewki clearcolor 1-day?

 

  • dla osób chcących odmienić swój wygląd;
  • dla osób, które odczuwają znudzenie posiadanym kolorem oczu i chciałyby go zmienić - na jeden dzień lub dłużej;
  • dla użytkowników, którzy cenią nowoczesne produkty od renomowanych, odpowiedzialnych producentów;
  • dla krótkowidzów i dalekowidzów;
  • dla alergików i osób z delikatnymi oczami;
  • dla osób doświadczających suchości oczu i chcących tego uniknąć podczas noszenia soczewek;
  • dla osób, które chcą uniknąć dodatkowej pielęgnacji soczewek.

 

Zalety soczewek clearcolor 1-day w opakowaniu 10 sztukowym

 

Soczewki clearcolor 1-day występują w standardowym opakowaniu zawierającym dziesięć pojedynczych soczewek. To zapas na pięć pełnych zastosowań. To wystarczająca ilość, by wypróbować dany kolor soczewek, a jednocześnie nie zdążyć się nim znudzić. Twoja wada wzroku osiąga inne wartości w lewym i inne w prawym oku? Możesz więc z łatwością kupić dwa opakowania - każde z soczewkami o innej mocy optycznej i cieszyć się dziesięciodniowym zapasem w pełni dopasowanym do Twoich wzrokowych potrzeb.

 

Parametry soczewek clearcolor 1-day:

 

Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki kolorowe
Producent Clearlab
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,25 D (co 0,25 D)
Krzywizna 8,6
Średnica 14,2
Kolor Blue, Green, Grey, Hazel, Light blue
Dk/t 25 x 10-9
Uwodnienie 58%
Materiał Hioxifilcon A
Technologia AquaGrip

 

Soczewki dostępne są także w wersji z mocami korekcyjnymi:


Więcej informacji
ProducentClearlab
Ilość w opakowaniu10 sztuk
Kolor soczewkiBlue, Green, Grey, Hazel, Light blue
Dostępnośćdo 15 dni roboczych