Clear 1-Day 30szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

99,78 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki w pełni zgodne z naturą ludzkiego oka? Soczewki bardziej przyjazne środowisku niż wszystkie inne, dostępne na rynku? Oto clear 1-day - jednodniowe soczewki kontaktowe od Clearlab. Produkt, cieszący się ogromnym zadowoleniem użytkowników na całym świecie, zapewniający zarówno maksymalny komfort, jak i bezpieczeństwo stosowania i satysfakcję z wyraźnego widzenia w każdych warunkach.


W pełni biokompatybilne - soczewki clear 1-day odpowiadają na wszystkie potrzeby Twojego narządu wzroku i są z nim całkowicie spójne. To naturalny produkt, odpowiadający na potrzeby nawet najbardziej wymagających użytkowników.
Zwiększone i przedłużone nawilżenie - dzięki wysokiej zawartości wody soczewki są intensywnie nawilżone, a za sprawą technologii AquaGrip wilgotne przez kilkanaście godzin od aplikacji. Wilgoć jest rozprowadzana stopniowo i równomiernie.
Jasne i wyraźne widzenie - uzyskane dzięki udoskonaleniu konstrukcji soczewek. Z clear 1-day obraz, który widzisz jest jasny, ostry i nasycony kolorami, nawet jeśli wokół jest za mało światła.
Odpowiednie dla alergików - Clearlab wykorzystał wyłącznie takie składniki, które nie stwarzają ryzyka alergii, dlatego clear 1-day są odpowiednie dla osób o wrażliwych oczach i skłonnościach do uczuleń.
Przyjazne środowisku - clear 1-day
Przyjazne środowisku - twórcy w procesie produkcji opisywanych soczewek zużyli 80% mniej plastiku i 70% mniej wody, oddając w Twoje ręce soczewki przyjazne środowisku: bardziej eko i zero waste.
Jednodniowy tryb stosowania - każdego dnia sięgasz po nową parę soczewek. Bez dodatkowej pielęgnacji. To najbardziej higieniczny tryb stosowania, co potwierdzają specjaliści.
 

Charakterystyka soczewek clear 1-day:

 

Hioxifilcon A to materiał, na którym oparto soczewki clear 1-day. Wysoka zawartość wody w połączeniu z podwyższonym parametrem przepuszczalności to tylko dwie jego charakterystyczne cechy. Poza tym jest jedwabiście miękki, dzięki czemu aplikacja soczewek okazuje się łatwa i przyjemna, a on sam nie powoduje podrażnień oczu. Zabarwiony na delikatny, jasnoniebieski kolor jest widoczny tylko na palcu - w momencie zakładania soczewek; po aplikacji staje się bezbarwny i nie zmienia naturalnej barwy oczu. Elastyczny i sprężysty materiał Hioxifilcon A idealnie dopasowuje się do indywidualnego kształtu oczu - szybko i dokładnie. Nie tworzy między oczami a otoczeniem nieprzepuszczalnej bariery. Wręcz przeciwnie - zapewnia rogówce swobodny dostęp do tlenu z powietrza, dzięki czemu cały narząd wzroku jest odpowiednio odżywiony - oczy są odporne na infekcje, a wzrok rześki i wypoczęty przez dłuższy czas. Zawiera wyłącznie antyalergiczne składniki, dzięki czemu całe soczewki clear 1-day są odpowiednie dla alergików i osób z wrażliwymi oczami.

Jednodniowe soczewki clear 1-day charakteryzują się intensywnym i długotrwałym nawilżeniem. To zasługa nie tylko dużej zawartości wody, ale też zastosowania nowoczesnej technologii Aquagrip. Ta potęguje właściwości wodne soczewek. Z clear 1-day nie doświadczasz więc suchości ani drażliwości oczu. Nawet jeśli masz skłonność do ich wysychania lub stwierdzony zespół suchego oka.

Zaawansowana konstrukcja asferyczna to gwarancja wyraźnego widzenia w każdych warunkach, także wtedy, kiedy światła jest za mało lub jest ono zbyt ciemne. Widziany obraz zawsze jest ostry i nasycony kolorami, a dzięki temu świat staje się po prostu piękniejszy. clear 1-day to pierwsze w pełni biokompatybilne soczewki na rynku. To oznacza, że w pełni odpowiadają na potrzeby narządu wzroku i nie utrudniają mu jego naturalnego funkcjonowania. Dopasowują się do oczu, pozwalają na swobodny przepływ tlenu oraz spływanie łez, nie powodując tarcia o powiekę.

Soczewki kontaktowe clear 1-day są soczewkami jednodniowymi. To oznacza, że każdego dnia sięgasz po nową, nieskazitelnie czystą parę. Dopiero co wyjęta z blistra zawsze cechuje się najlepszymi parametrami: doskonałym nawilżeniem, elastycznością, przepuszczalnością. Dlatego soczewki jednodniowe polecane są osobom aktywnym oraz o zwiększonych oczekiwaniach względem bezpieczeństwa i higieny stosowania - bo w trakcie jednego dnia nie zdążą zebrać tyle zabrudzeń, by stworzyć dla Twoich oczu realne zagrożenie. Jednodniowe soczewki clear 1-day są maksymalnie wygodne w stosowaniu, bo nie wymagają korzystania z dodatkowych płynów i pojemniczków. Są idealne na co dzień, ale też na podróże oraz aktywności fizyczne.

W procesie produkcyjnym soczewek clear 1-day użyto 80% mniej plastiku i 70% mniej wody. Dzięki temu można powiedzieć, że to jedne z niewielu soczewek na rynku tak bardzo przyjaznych środowisku. Jeśli więc starasz się żyć w nurcie eko lub zero waste, clear 1-day to propozycja dla Ciebie. Marka Clearlab podkreśla, że ich jednodniowe soczewki cieszą się ogromnym zadowoleniem użytkowników, w Europie i poza nią. Na Starym Kontynencie to mniej niż 1 niezadowolony użytkownik na 1 milion w pełni zadowolonych, a to wynik godny podziwu.

 

Najważniejsze cechy soczewek clear 1-day:

 
  • 58-procentowa zawartość wody i wysoki współczynnik tlenoprzepuszczalności;
  • nowoczesny materiał Hioxifilcon A o wielu cechach zwiększających komfort i bezpieczeństwo stosowania;
  • innowacyjne technologie zwiększające intensywność i trwałość nawilżenia;
  • udoskonalona budowa i konstrukcja, a dzięki temu lepsze widzenie w każdych warunkach;
  • jasnoniebieskie zabarwienie - ułatwia zakładanie, a po aplikacji jest niewidzialne;
  • wyłącznie składniki niepowodujące alergii;
  • biokompatybliność - soczewki w pełni zgodne z tym, jak naturalnie funkcjonuje oko;
  • jedne z niewielu bio-soczewek na rynku - przyjaznych środowisku;
  • przystępna cena za dużą wygodę;
  • produkt cieszący się bardzo dużym zaufaniem i uznaniem użytkowników.
 

Parametry soczewek clear 1-day:

 
KategoriaSoczewki jednodniowe
ProducentClearlab
Moc sferyczna-10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do -0,50 D (co 0,25 D)
Krzywizna8,7
Średnica14,2
Dk/t25 x 10-9
Uwodnienie58%
MateriałHioxifilcon A
TechnologiaAquaGrip
Więcej informacji
ProducentClearlab
MarkaClear
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów