Carrera 3057/S RHL 60

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

Cena promocyjna 389,95 zł -45% Normalna cena 709,00 zł
Najniższa cena z 30 dni: 709,00 zł ? Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kupując więcej oszczędzasz!

Dostawa w sklepie Kodano.pl

×

Dostawa na adres:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 15,98 zł
  • Kurier DPD: Przedpłata - 19,99 zł
  • Kurier DPD: Płatność przy odbiorze - 22,99 zł
  • Kurier GLS: Płatność przy odbiorze - 18,98 zł

Dostawa do punktów odbioru:

  • Salony KODANO Optyk: Przedpłata - 4,99 zł
  • DPD Pickup: Przedpłata - 12,99 zł
  • InPost Paczkomaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • GLS Automaty: Przedpłata - 12,99 zł
  • DPD Automaty: Przedpłata - 11,99 zł

Dostawa zagraniczna:

  • Kurier GLS: Przedpłata - 30.99 zł


Wysyłka 0 zł przez cały rok


Dlaczego KODANO?

×


Gwarancja zwrotu 100%

×

Okulary nie spełniają Twoich oczekiwań? Nie martw się! Nasza gwarancja obejmuje możliwość zwrotu oprawek wraz ze szkłami korekcyjnymi do 30 dni.


Gwarancja oryginalności

×

Grupa KODANO oferuje wyłącznie oprawki/okulary od czołowych, światowych producentów. Dzięki temu masz pewność, że kupione przez Ciebie produkty są w 100% oryginalne.


140 mm
15 mm
54 mm
60 mm
147 mm

Sprawdź podobne produkty

Carrera 3057/S RHL 60 – czy to już czas na Twój nowy, kultowy look?

Wyobraź sobie: słońce przyjemnie grzeje, a Ty masz na nosie okulary, które nie tylko chronią wzrok, ale i sprawiają, że świat wygląda na lepszy. To właśnie Carrera 3057/S RHL 60. Zapomnij o nudnych, masowych produktach. Te okulary to deklaracja stylu, ukłon w stronę sportowego dziedzictwa marki i jednocześnie szczypta miejskiej nonszalancji, która sprawdzi się w każdej sytuacji. Czy jesteś gotów, by poczuć tę energię? Zobacz, jak łatwo możesz podnieść swój codzienny look na wyższy poziom, zyskując pewność siebie, która przyciąga spojrzenia. To nie tylko okulary, to przepustka do świata, gdzie każdy dzień jest okazją do podkreślenia swojej indywidualności. Wirtualna przymierzalnia Kodano.pl sprawi, że wybór będzie jeszcze łatwiejszy – zobacz, jak świetnie będą wyglądać na Twojej twarzy, bez wychodzenia z domu!

Carrera – historia, która inspiruje i jakość, na której możesz polegać.

Carrera to marka z tradycjami, która od dziesięcioleci fascynuje świat sportu i mody. Założona w Austrii w 1956 roku, zyskała rozgłos dzięki innowacyjnym projektom i niezawodności, szczególnie w świecie sportów motorowych i narciarstwa. Okulary Carrera 3057/S RHL 60 czerpią z tego bogatego dziedzictwa, łącząc kultowy design z nowoczesnymi technologiami. To nie jest produkt, który powstaje w pośpiechu. Każda para jest starannie wykonana, by zapewnić Ci komfort i trwałość na lata. Zaufaj marce, która wie, jak tworzyć akcesoria, które przetrwają próbę czasu i ciągle będą wyglądać modnie. Kiedy wybierasz Carrerę, inwestujesz w coś więcej niż tylko okulary – wybierasz kawałek historii i gwarancję jakości, potwierdzoną przez tysiące zadowolonych klientów, którzy cenią sobie sprawdzone rozwiązania.

Styl i komfort, czyli jak Carrera 3057/S RHL 60 sprawdzi się na co dzień?

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na spontaniczny wypad za miasto, relaksujesz się na plaży, czy po prostu przemierzasz miejskie ulice w drodze do pracy, Carrera 3057/S RHL 60 będą Twoim idealnym towarzyszem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, są niezwykle lekkie i wygodne, co gwarantuje komfort noszenia przez cały dzień. Ich stylowy design przyciąga wzrok, a jednocześnie jest na tyle uniwersalny, że doskonale dopasuje się do Twojego indywidualnego stylu. Filtr UV 3 zapewnia 100% ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, chroniąc Twoje oczy nawet w najjaśniejsze dni. To praktyczne rozwiązanie dla aktywnych osób, które nie chcą rezygnować ze stylu w imię funkcjonalności. Z nimi poczujesz się pewnie i komfortowo, niezależnie od sytuacji.

Twoja szansa na stylowe okulary z gwarancją i gratisami – zamów już dziś!

Dlaczego warto kupić okulary Carrera 3057/S RHL 60 właśnie w Kodano.pl? Bo cenimy Twoje zadowolenie! Gwarantujemy oryginalność produktu, szybką dostawę, a do tego oferujemy aż 3-letnią przedłużoną gwarancję – to więcej niż standardowo na rynku! Dodatkowo, przy zakupach powyżej 200 zł, dostawa jest całkowicie darmowa. A to nie koniec dobrych wiadomości! Do każdej pary okularów Carrera 3057/S RHL 60 dołączamy eleganckie, markowe etui, które nie tylko ochroni Twoje okulary, ale też sprawi, że będą wyglądać jeszcze bardziej prestiżowo. To idealny moment, by zainwestować w jakość i styl, które posłużą Ci przez lata. Nie czekaj, aż ta okazja przepadnie – dodaj do koszyka i poczuj różnicę!


Więcej informacji
Dla kogodamskie
Typ produktuOkulary przeciwsłoneczne
MarkaCarrera
KształtNiestandardowy
Rodzajpełne
Materiałmetalowe
Kolor oprawekzłoty
Długość zausznika [mm]140,00
Szerokość szkła [mm]60,00
Wysokość oprawki [mm]54,00
Szerokość mostka [mm]15,00
Szerokość oprawki [mm]147,00
Przekątna soczewki [mm]64,00
Typ soczewekGradalne
PolaryzacjaNie
Kategoria filtra UV3
Zawiasy elastyczneNie
Etuietui twarde
Wirtualna przymierzalniaTak

Jak dobrać Carrera 3057/S RHL 60 do kształtu twarzy?

Okulary przeciwsłoneczne Carrera 3057/S RHL 60 w złotym kolorze oprawek to stylowy dodatek, który świetnie uzupełni wiele stylizacji. Ich niestandardowy kształt sprawia, że doskonale komponują się z owalnymi i okrągłymi rysami twarzy, dodając im charakteru. Szerokość soczewki 60 mm zapewnia dobre krycie i komfort noszenia, a pełne oprawki gwarantują solidność i trwałość. Pamiętaj, aby dopasować szerokość okularów do rozstawu swoich oczu, co zapewni Ci idealne dopasowanie i maksymalny komfort przez cały dzień. Wirtualna przymierzalnia dostępna na Kodano.pl pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru bez wychodzenia z domu.

Kształt oprawek Carrera 3057/S RHL 60 jest na tyle uniwersalny, że będzie pasował do większości typów urody. Złote wykończenie dodaje elegancji i sprawia, że okulary te stają się wyrafinowanym elementem garderoby. Niestandardowy design przyciąga uwagę, a jednocześnie jest na tyle subtelny, by nie dominować nad całą stylizacją. Wybierając okulary przeciwsłoneczne, warto zwrócić uwagę na ich rozmiar w stosunku do proporcji twarzy – w tym przypadku szerokość soczewki 60 mm jest optymalna dla wielu osób, zapewniając zarówno ochronę, jak i estetyczny wygląd. To model, który z pewnością wyróżni Cię z tłumu.

Dla kogo model Carrera 3057/S RHL 60 będzie idealny?

Okulary przeciwsłoneczne Carrera 3057/S RHL 60 zostały stworzone z myślą o kobietach, które cenią sobie modne dodatki i wysoką jakość wykonania. Złote, pełne oprawki w niestandardowym kształcie nadają im niepowtarzalny charakter, a soczewki z filtrem UV kategorii 3 zapewniają skuteczną ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. To idealny wybór dla pań, które chcą podkreślić swój styl i jednocześnie zadbać o zdrowie swoich oczu. Model ten doskonale sprawdzi się na co dzień, podczas spacerów, wakacyjnych wyjazdów, a także jako elegancki dodatek do wieczorowej stylizacji.

Jeśli szukasz okularów, które połączą w sobie najnowsze trendy z funkcjonalnością, model Carrera 3057/S RHL 60 jest dla Ciebie. Jest to propozycja dla kobiet aktywnych, które spędzają dużo czasu na świeżym powietrzu i potrzebują niezawodnej ochrony przed słońcem. Złote oprawki dodają im luksusowego charakteru, a niestandardowy kształt sprawia, że są to okulary dla odważnych i pewnych siebie kobiet. Warto sprawdzić opinie innych klientek – model ten cieszy się uznaniem i jest oceniany na 98% pozytywnych opinii. To inwestycja w Twój styl i zdrowie oczu.

Czy Carrera 3057/S RHL 60 chronią wzrok podczas długiego noszenia?

Okulary przeciwsłoneczne Carrera 3057/S RHL 60 z filtrem UV kategorii 3 zapewniają kompleksową ochronę Twoich oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB. Dzięki temu możesz cieszyć się słońcem bez obaw o zdrowie wzroku, nawet podczas długotrwałego przebywania na zewnątrz. Soczewki te redukują również oślepiające refleksy, co znacząco poprawia komfort widzenia, szczególnie podczas prowadzenia samochodu czy uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Pamiętaj, że odpowiednia ochrona UV jest kluczowa dla zapobiegania problemom takim jak zaćma czy zwyrodnienie plamki żółtej.

Wybierając okulary przeciwsłoneczne Carrera 3057/S RHL 60, inwestujesz w swoje zdrowie i komfort. Filtr UV3 skutecznie chroni przed promieniowaniem, minimalizując ryzyko uszkodzenia wzroku. Dodatkowo, wysokiej jakości materiały użyte do produkcji oprawek i soczewek zapewniają wygodę noszenia przez wiele godzin. Jeśli rozważasz zakup, sprawdź aktualną promocję na okulary przeciwsłoneczne w naszym sklepie. Z pewnością znajdziesz tam również inne ciekawe modele, które mogą Cię zainteresować, np. okulary przeciwsłoneczne damskie.

Jak dbać o Carrera 3057/S RHL 60?

Aby Twoje okulary przeciwsłoneczne Carrera 3057/S RHL 60 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich właściwej pielęgnacji. Po każdym użyciu delikatnie przetrzyj soczewki specjalną ściereczką z mikrofibry, aby usunąć kurz i zabrudzenia. Unikaj stosowania chusteczek higienicznych czy fragmentów odzieży, które mogą porysować powierzchnię soczewek, wpływając na jakość widzenia i skuteczność filtrów UV. Pamiętaj, że czyste soczewki to gwarancja najlepszej ochrony wzroku.

Przechowuj okulary Carrera 3057/S RHL 60 w dedykowanym etui, które znajdziesz w zestawie. Chroni ono oprawki przed zarysowaniami i uszkodzeniami mechanicznymi, a także zapobiega przypadkowemu zgubieniu. W przypadku silniejszych zabrudzeń, możesz delikatnie przemyć okulary letnią wodą z dodatkiem łagodnego detergentu, a następnie osuszyć miękką ściereczką. Regularna konserwacja zapewni Twoim okularom nienaganny wygląd i pełną funkcjonalność przez wiele sezonów. Sprawdź nasze akcesoria do pielęgnacji okularów, które pomogą Ci utrzymać je w doskonałym stanie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy okulary Carrera 3057/S RHL 60 są odpowiednie dla osób noszących soczewki korekcyjne?

Model Carrera 3057/S RHL 60 to okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV, które nie posiadają mocy korekcyjnej. Jednakże, istnieje możliwość zamówienia ich z soczewkami korekcyjnymi u optyka lub poprzez naszą specjalną usługę. Wirtualna przymierzalnia pomoże Ci dobrać idealny model, a nasi polscy konsultanci chętnie doradzą w kwestii soczewek korekcyjnych.

Jakie są zalety posiadania okularów z filtrem UV kategorii 3?

Filtr UV kategorii 3 zapewnia wysoki poziom ochrony przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, blokując około 95% światła widzialnego. Jest to standardowy i w pełni wystarczający poziom ochrony dla większości sytuacji, od codziennego użytkowania po aktywności na świeżym powietrzu w słoneczne dni. Zapewnia komfort widzenia i chroni oczy przed długoterminowymi uszkodzeniami.

Jak długo trwa dostawa okularów Carrera 3057/S RHL 60?

W Kodano.pl oferujemy szybką wysyłkę. Standardowo dostawa na terenie Polski trwa od 1 do 3 dni roboczych. Przy zamówieniach powyżej 100 zł zapewniamy darmową dostawę. Ponadto, masz 30 dni na zwrot zakupionych okularów, jeśli nie spełnią Twoich oczekiwań. Z nami zakupy są bezpieczne i wygodne.