Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52
do 8 dni roboczych
Nasza cena:
Dlaczego Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 to Twój nowy must-have na co dzień?
Wyobraź sobie słońce delikatnie muskające Twoją twarz, a Ty czujesz się pewnie i stylowo, niezależnie od tego, czy spacerujesz po mieście, czy relaksujesz się na plaży. Okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 to więcej niż tylko dodatek – to Twój codzienny towarzysz, który podkreśla Twój indywidualny styl i zapewnia niezawodną ochronę. Zaprojektowane z myślą o dynamicznym trybie życia, te okulary łączą w sobie charakterystyczną dla marki Calvin Klein Jeans nowoczesność z ponadczasową elegancją. Ich uniwersalny, lekko zaokrąglony kształt oprawek w odcieniu głębokiego granatu doskonale komponuje się z każdym typem urody, dodając subtelności i wyrafinowania Twojej stylizacji. To wybór dla tych, którzy cenią sobie wygodę bez kompromisów w kwestii wyglądu, szukając czegoś, co sprawdzi się w każdej sytuacji, od porannego dojazdu do pracy po wieczorne wyjście ze znajomymi.
Dlaczego warto zaufać jakości i historii stojącej za okularami Calvin Klein Jeans?
Calvin Klein to marka, która od dekad wyznacza trendy w modzie, kojarzona z minimalistycznym designem, wysoką jakością i autentycznością. Okulary przeciwsłoneczne CJ 22643S 971 52 są tego doskonałym przykładem. Wykonane z wysokogatunkowego acetatu, materiału cenionego za swoją lekkość, wytrzymałość i hipoalergiczność, zapewniają komfort noszenia przez cały dzień. Pełne oprawki w matowym, granatowym wykończeniu to kwintesencja subtelnej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. To inwestycja w produkt, który przetrwa próbę czasu, nie tylko pod względem stylu, ale i jakości wykonania. Każdy detal został starannie dopracowany, od idealnie dopasowanych zauszników po płynne przejścia między elementami oprawki. Wybierając Calvin Klein Jeans, wybierasz sprawdzony design i jakość, która została doceniona przez miliony klientów na całym świecie, co potwierdza ich status jako sprawdzonego i korzystnego wyboru dla świadomych konsumentów.
Jak okulary Calvin Klein Jeans zapewnią Ci komfort i praktyczność na co dzień?
Zapomnij o dyskomforcie i ciągłym poprawianiu okularów. Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 zostały zaprojektowane z myślą o Twojej wygodzie. Ich lekka konstrukcja sprawia, że niemal nie czujesz ich na nosie, co jest kluczowe podczas długotrwałego noszenia. Zaokrąglony kształt oprawek idealnie dopasowuje się do kształtu twarzy, minimalizując nacisk i zapewniając stabilność. Ale to nie wszystko – ciemne, granatowe soczewki z filtrem UV kategorii 3 skutecznie chronią Twoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UVA i UVB, nawet w najjaśniejsze dni. To gwarancja 100% ochrony, która jest niezbędna dla zdrowia Twoich oczu. Niezależnie od tego, czy prowadzisz samochód, spacerujesz po mieście, czy spędzasz czas na świeżym powietrzu, możesz liczyć na doskonałą widoczność i bezpieczeństwo. Te okulary to idealne połączenie modnego wyglądu z praktycznymi rozwiązaniami, które ułatwią Ci codzienne funkcjonowanie.
Dlaczego warto zamówić okulary Calvin Klein Jeans właśnie teraz w Kodano.pl?
Decydując się na zakup okularów Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 w Kodano.pl, zyskujesz nie tylko stylowy i praktyczny dodatek, ale także pewność zakupu oryginalnego produktu. Dla nas, 98% zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja! Dajemy Ci pewność szybkiej i bezpiecznej dostawy, a jeśli z jakiegoś powodu okulary nie spełnią Twoich oczekiwań, masz 30 dni na wygodny zwrot. Dodatkowo, każdy zakup objęty jest 3-letnią przedłużoną gwarancją, która jest dwukrotnie dłuższa niż standardowa, co świadczy o naszej wierze w jakość sprzedawanych produktów. A to jeszcze nie koniec niespodzianek! Do każdego zamówienia dołączamy eleganckie, markowe etui, które doskonale ochroni Twoje nowe okulary przed zarysowaniami i uszkodzeniami. To idealny moment, by zainwestować w jakość, styl i komfort, który posłuży Ci przez lata. Nie czekaj, kliknij "Dodaj do koszyka" i poczuj różnicę!
| Dla kogo | damskie |
|---|---|
| Typ produktu | Okulary przeciwsłoneczne |
| Marka | Calvin Klein Jeans |
| Kształt | Owalne |
| Rodzaj | pełne |
| Materiał | plastikowe |
| Kolor oprawek | transparentny |
| Długość zausznika [mm] | 145,00 |
| Szerokość szkła [mm] | 52,00 |
| Wysokość oprawki [mm] | 53,00 |
| Szerokość mostka [mm] | 20,00 |
| Szerokość oprawki [mm] | 143,00 |
| Przekątna soczewki [mm] | 52,00 |
| Typ soczewek | Lustrzane |
| Polaryzacja | Nie |
| Kategoria filtra UV | 2 |
| Zawiasy elastyczne | Nie |
| Wirtualna przymierzalnia | Tak |
Jak dobrać Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 do kształtu twarzy?
Szukasz idealnych okularów przeciwsłonecznych, które podkreślą Twoją urodę? Model Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 w transparentnych oprawkach i owalnym kształcie to strzał w dziesiątkę, szczególnie jeśli posiadasz twarz o kwadratowych lub prostokątnych rysach. Owalne soczewki łagodzą ostre linie żuchwy i czoła, nadając twarzy bardziej harmonijny i subtelny wygląd. Transparentne oprawki są uniwersalne i pasują do każdej karnacji, nie przytłaczając jednocześnie rysów twarzy. Wybierając okulary, zwróć uwagę na szerokość soczewki 52 mm, która jest optymalna dla większości użytkowników, zapewniając komfort i dobre krycie.
Dobór odpowiedniego rozmiaru okularów jest kluczowy dla komfortu noszenia. Szerokość oprawek powinna być zbliżona do szerokości Twojej twarzy, a zauszniki powinny przylegać do skroni bez uczucia ucisku. Owalny kształt okularów Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 sprawia, że są one niezwykle wszechstronne i pasują do wielu stylizacji. Transparentne ramki dodają lekkości i nowoczesności, co czyni je doskonałym wyborem na co dzień, jak i na specjalne okazje. Pamiętaj, że dobrze dopasowane okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny dodatek, ale przede wszystkim ochrona Twoich oczu.
Dla kogo model Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 będzie idealny?
Okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 to propozycja skierowana do kobiet, które cenią sobie połączenie klasyki z nowoczesnymi trendami. Kobieta wybierająca ten model to osoba świadoma swojego stylu, szukająca dodatków, które podkreślą jej indywidualność, ale jednocześnie będą uniwersalne. Transparentne, owalne oprawki w rozmiarze 52 mm sprawiają, że okulary są subtelne i nie przytłaczają twarzy, co jest idealne dla pań preferujących delikatne akcenty. Ten model doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu, dodając elegancji każdej stylizacji, od casualowych zestawów po bardziej formalne outfity.
Jeśli szukasz okularów, które łączą w sobie modny design z funkcjonalnością, Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 będą doskonałym wyborem. Kształt owalny jest ponadczasowy i pasuje do większości kształtów twarzy, a transparentne oprawki dodają im lekkości i nowoczesnego charakteru. Te okulary są idealne dla kobiet, które chcą czuć się stylowo i komfortowo przez cały dzień. Dodatkowo, lustrzane soczewki z filtrem UV kategorii 2 zapewniają skuteczną ochronę przed słońcem, poprawiając komfort widzenia w ciągu dnia. To praktyczny i elegancki dodatek, który uzupełni Twoją garderobę.
Czy Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 chronią wzrok podczas długiego noszenia?
Tak, okulary przeciwsłoneczne Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Twoich oczu. Wyposażone są w soczewki z lustrzaną powłoką i filtrem UV kategorii 2, który skutecznie chroni przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym. Kategoria filtra UV 2 jest rekomendowana do użytku w umiarkowanie słoneczne dni, zapewniając odpowiednią ochronę bez nadmiernego przyciemniania obrazu. Dzięki temu możesz cieszyć się aktywnością na zewnątrz, mając pewność, że Twoje oczy są bezpieczne.
Długie godziny spędzone na słońcu, czy to podczas spaceru, jazdy samochodem, czy relaksu na plaży, wymagają odpowiedniej ochrony wzroku. Okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 z filtrem UV kategorii 2 skutecznie redukują zmęczenie oczu spowodowane intensywnym światłem słonecznym. Lustrzana powłoka dodatkowo zmniejsza odblaski, poprawiając komfort widzenia i ostrość obrazu. Choć nie posiadają polaryzacji, która dodatkowo redukuje odblaski od płaskich powierzchni, zapewniają one solidną ochronę i komfort użytkowania, co potwierdzają liczne opinie naszych klientek. To inwestycja w zdrowie Twoich oczu.
Jak dbać o Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52?
Aby Twoje okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 służyły Ci jak najdłużej, pamiętaj o ich właściwej pielęgnacji. Zawsze używaj do czyszczenia soczewek dedykowanej ściereczki z mikrofibry. Unikaj używania chusteczek higienicznych, papierowych ręczników czy fragmentów odzieży, które mogą porysować powłokę lustrzaną i filtr UV. Regularne czyszczenie zapewni Ci zawsze krystalicznie czyste widzenie i optymalną ochronę oczu.
W przypadku silniejszych zabrudzeń, takich jak tłuste plamy czy kurz, możesz delikatnie przemyć soczewki letnią wodą z dodatkiem neutralnego płynu do naczyń, a następnie opłukać i osuszyć ściereczką z mikrofibry. Przechowuj okulary w dołączonym etui, aby zapobiec zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Pamiętaj, że odpowiednia pielęgnacja nie tylko przedłuża żywotność Twoich okularów przeciwsłonecznych, ale także zapewnia ich skuteczne działanie ochronne przez długi czas. Zaufaj naszym produktom, które cieszą się oceną 98% pozytywnych opinii.
Najczęściej zadawane pytania
Pytanie 1: Czy okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 są odpowiednie do prowadzenia samochodu?
Odpowiedź: Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV kategorii 2, takie jak Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52, zapewniają dobrą ochronę przed słońcem, ale nie są rekomendowane do prowadzenia pojazdów w warunkach słabego oświetlenia lub podczas silnych mgieł. Kategoria 2 oznacza umiarkowane przyciemnienie, co może być niewystarczające w niektórych sytuacjach drogowych. Zawsze upewnij się, że Twoje widzenie jest niezakłócone i bezpieczne.
Pytanie 2: Czy mogę zamówić okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 z soczewkami korekcyjnymi?
Odpowiedź: Ten konkretny model okularów przeciwsłonecznych nie jest przystosowany do montażu soczewek korekcyjnych. Kodano.pl oferuje szeroki wybór okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych z możliwością personalizacji soczewek. Skontaktuj się z naszą polską obsługą klienta, aby dowiedzieć się więcej o dostępnych opcjach. Nasz zespół chętnie pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie.
Pytanie 3: Jakie są warunki zwrotu, jeśli okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 mi nie przypasują?
Odpowiedź: Jesteśmy pewni jakości naszych produktów, dlatego oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Jeśli okulary Calvin Klein Jeans CJ 22643S 971 52 nie spełnią Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić w ciągu 30 dni od daty zakupu, a my zwrócimy Ci pełną kwotę. Zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu, dlatego proces zwrotu jest prosty i szybki.













