Boston Simplus 120 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

39,99 zł

Zakupy na raty 5 x 0%

(od 100 zł do 1500 zł)
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
4.0000
Zamówiony przeze mnie płyn do soczewek łączy w sobie dwie bardzo ważne dla mnie właściwości. Z jednej strony pielęgnuje soczewki, a z drugiej je dezynfekuje. W nowej wersji płynu znalazło się jeszcze więcej składników oczyszczających oraz nawilżających. Dzięki temu soczewki kontaktowe są bardzo dokładnie oczyszczone i zdezynfekowane. To znacząco wpływa na komfort widzenia. Bardzo spodobało mi się w tym płynie to, że aby usunąć ze szkieł wszystkie zanieczyszczenia nie trzeba ich pocierać. To znacznie ułatwia codzienną pielęgnację.

W przeciwieństwie do większości produkowanych obecnie płynów do soczewek, Boston Simplus przeznaczony jest do szkieł twardych, a nie miękkich. Zarówno to, jak i fakt, że jest to preparat pielęgnacyjny i dezynfekujący jednocześnie, czyni z produktu marki Bausch & Lomb produkt unikalny w branży soczewek kontaktowych.

 
Produkt renomowanego producenta - płyn pielęgnacyjny został wyprodukowany przez jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych firm na świecie, jeśli chodzi o produkty optyczne - Bausch&Lomb.
Udoskonalony skład - zawartość płynu pielęgnacyjnego została poszerzona o kilka składników oczyszczających oraz nawilżających. Dzięki temu preparat charakteryzuje się szerokim spektrum działania i jest jeszcze skuteczniejszy w dbałości o soczewki.
Dodatkowe nawilżenie - płyn pielęgnacyjny potęguje komfort użytkowania soczewek, dzięki dodatkowej funkcji nawilżającej. Soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją do nawet kilkunastu godzin od momentu aplikacji.
Kompleksowa dezynfekcja - soczewki zanurzone w pojemniczku z płynem Bostom Simplus są starannie dezynfekowane i oczyszczane. Z ich powierzchni znikają zanieczyszczenia środowiskowe - kurz, pył, organiczne - tłuszcze i osady białkowe oraz groźne bakterie i grzyby. Soczewki są nieskazitelnie czyste i gotowe do bezpiecznego i wygodnego stosowania.
Czyszczenie bez pocierania - Boston Simplus

 
Czyszczenie bez pocierania - aby usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia z powierzchni soczewek, nie musisz ich długo i mocno pocierać o siebie. Wystarczy, że umieścisz je w pojemniczku wypełnionym płynem pielęgnacyjnym.
Zdatny do użycia przez nawet 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być stosowany nawet przez pół roku. To chroni przed zmarnowaniem choćby kilku mililitrów.
 

Charakterystyka płynu Boston Simplus:

 

W składzie Boston Simplus znajduje się środek nawilżający i środek czyszczący. Warto podkreślić, że z preparatem od Bausch & Lomb nie musimy pocierać soczewek, aby usunąć z nich zanieczyszczenia. Jedyne, co należy zrobić to zanurzyć szkła w pojemniczku z płynem. W dalszej kolejności Boston Simplus działa już sam - usuwa zanieczyszczenia środowiskowe (pył, kurz), organiczne (tłuszcze i osady białkowe) oraz groźne bakterie i grzyby. Codzienne płukanie soczewek w preparacie zapewnia im nieskazitelną czystość. Boston Simplus działa także nawilżająco i konserwująco, co czyni go znacznie lepszym od innych preparatów (jednoskładnikowych i dwuskładnikowych).

Po otwarciu płyn ten zdatny jest do zużycia przez 6 miesięcy.

 

Dla kogo płyn Boston Simplus?

 

Boston Simplus jest płynem przeznaczonym do dezynfekcji i pielęgnacji soczewek twardych - jednym z niewielu tego typu na rynku.

 

Zalety płynu Boston Simplus:

 
 • dodatkowe nawilżenie - po zanurzeniu w płynie Boston Simplus soczewki odzyskują swoją początkową wilgotność i utrzymują ją nawet do kilkunastu godzin od momentu aplikacji;
 • niezwykle prosty sposób czyszczenia, który nie wymaga pocierania - aby usunąć wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia z powierzchni soczewek musisz je jedynie umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym - pamiętaj, by soczewki nie wystawały ponad poziom płynu;
 • bogaty skład - sprawia, że preparat ten doskonale czyści i pielęgnuje soczewki;
 • staranna dezynfekcja i dokładne czyszczenie - z powierzchni soczewek znikają zanieczyszczenia środowiskowe i organiczne oraz groźne bakterie i grzyby;
 • długi okres ważności, który wynosi aż 6 miesięcy - płyn pielęgnacyjny Boston Simplus od momentu otwarcia może być stosowany nawet przez pół roku.

Biorąc pod uwagę zalety płynu Boston Simplus od renomowanej firmy Bausch & Lomb, to jego jakość nie budzi wątpliwości.

 

Skład płynu Boston Simplus:

 
 • poloksamina,
 • hydroksyalkilofosfonian,
 • kwas borowy,
 • boran sodu,
 • chlorek sodu,
 • hydroksypropylometyloceluloza,
 • Glucam,
 • glukonian chlorheksydyny (0,003%),
 • biguanid poliaminopropylu (0,0005%).
Więcej informacji
ProducentBAUSCH & LOMB
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml33,32 zł