Nosisz okulary? Świetnie! Dzisiaj to nie tylko doskonała forma korekcji, ale także modny dodatek. Kolorowe ramki są ciekawym uzupełnieniem stroju. Noś okulary, w których dobrze się czujesz. Podkreśl swoje atuty twarzy i kolor oczu. Dobierz model, który będzie dla Ciebie idealny! Zobacz nasze nowości i zainspiruj się!

Romantyczka

Beż, pudrowy róż, pastele - to niezwykle modne kolory, które przypadną do gustu każdej kobiecie. Lubisz romantyczne i delikatne kreacje? Pastelowe okulary będą dla Ciebie idealne. Złote elementy dodadzą elegancji i szyku. Takie oprawki swobodnie możesz nosić do pracy, na uczelnię, a także na eleganckie przyjęcia. Uniwersalny kolor będzie odpowiedni dla wielu stylizacji. Okulary są lekkie, wykonane z wysokiej jakości plastiku. Noski zapewniają lepszą stabilność na nosie. Cienkie, złote zauszniki dodają lekkości i są niewątpliwie pięknym wykończeniem modelu.
Zobacz więcej pastelowych okularów.

Tradycjonalistka

Uwielbiasz klasyki? Zwróć uwagę na metalowe okulary. Ich cienkie, a zarazem mocne oprawy będą idealnie komponować się z Twoim strojem. Dzięki precyzyjnej budowie i odpowiedniemu dopasowaniu uzyskasz najlepszą korekcję wzroku. Okulary nie będą wyróżniać Cię z tłumu, ale dodadzą Ci elegancji i poczucia pewności siebie. Cienkie oprawki i zauszniki pozwalają na dopasowanie do każdej stylizacji.
Zobacz więcej cienkich oprawek.

Odważna

Oprawy z szerokimi frontami i grubymi oprawkami to niewątpliwie hit! Dodatkowo cienkie zauszniki, złoty, podwójny mostek dodają okularom kobiecości. Do takich okularów bez wątpienia pasuje mocny makijaż. Pokaż swój charakter! W takim modelu bez obaw możesz wyjść na spotkanie z przyjaciółmi, czy wieczorną imprezę. Uniwersalne kolory pozwolą na dopasowanie do różnych stylizacji. To od Ciebie zależy jaki nadasz im charakter. Do twarzy Ci w takich okularach?
Zobacz więcej odważnych modeli.

Minimalistka

Potrzebujesz uniwersalnego modelu? Lubisz chodzić w dresach, sukienkach i na elegancko? Mamy coś dla Ciebie. Aviatory! Klasyczne, ale niebanalne oprawy sprawią, że każdy Twój look nabierze nowego charakteru. Nie wstydź się swoich okularów. Modne kolory, cienkie oprawki i niepowtarzalny kształt.
Zobacz więcej Aviatorów.