Okulary oversize to ekstrawagancja i klasyka w jednym. Jak to możliwe? Zobacz duże oprawki i przekonaj się, że do Ciebie też pasują! Poznaj modne okulary nadchodzącego lata.Okulary oversize na pierwszym planie


Duże, szerokie oprawki i modele przeciwsłoneczne świetnie się prezentują i wychodzą na pierwszy plan w każdej stylizacji. Będą oryginalnym dodatkiem do wszystkich Twoich kreacji. Oversize charakteryzują się niewątpliwie ekstrawagancją, ale w połączeniu z kostiumem dodają elegancji i klasy.Nie dla każdego?


Duże okulary zasłaniające znaczną część twarzy są bardzo chętnie wybierane przez ceniących sobie modę i wygodę. Okulary przeciwsłoneczne oversize przysłonią zmęczone oczy i ochronią przed szkodliwym promieniowaniem UV. Jednak sięgając po okulary w wersji XXL warto zwrócić uwagę, jak nasza twarz rzeczywiście będzie się w nich prezentować.

Okulary oversize nie będą odpowiednie dla posiadaczy bardzo małej twarzy (warto wtedy wybrać podobne modele w średniej wielkości). Okulary mają być modnym dodatkiem, powinny wydobywać piękno naszej twarzy i podkreślić rysy, a nie zakrywać nasze atuty.KlasykaGwiazdy wielkiego formatu niejednokrotnie sięgają po okulary oversize i udowadniają, że w ekstrawaganckich okularach też można wyglądać elegancko! Duże modele okularów idealnie łączą się z kostiumem, pasują do strojów rodem z lat 80-tych. Odważ się na duże modele i skomponuj swój własny look!