Nie każdy lubi jesienną pogodę, ale może każdy z Was polubi jesienną modę? W tym sezonie postaw na wygodne i kolorowe kreacje! Jesienne hity to dwie skrajności: retro i futurystyczne. Którym typem jesteś? Zainspiruj się i znajdź swoje okulary na jesień!

W szalonym świecie kolorów


Jesienne kolory nie są blade i ponure, jak niekiedy pogoda za oknem. Jesienią dominują żywe pomarańcze, barwne zielenie, głęboki niebieski, a także mocny odcień żółtego. Jeśli lubisz czerwień ten sezon jest wprost dla Ciebie! Na wybiegach pojawiły się lekkie, plastikowe okulary z kolorowymi szkłami. Nosisz okulary korekcyjne? Postaw na barwne oprawki!

Im mniej, tym lepiej


Wąskie oprawki towarzyszą nam już przez cały rok. W jesiennym sezonie również znalazły swoje miejsce. Minimalistyczne, ale z klasą: tak można zaprezentować wąskie okulary. Przykuwają wzrok, mimo że są tak niewielkie. Postaw na wąskie okulary w klasycznej czerni lub jesiennych barwach.

Biżuteryjne oprawki


Każda kobieta lubi biżuterię. A gdyby tak okulary były Twoją biżuterią? W tym sezonie projektanci stawiają na bogate i eleganckie zdobienia okularów. Złote elementy w postaci zauszników lub mostków to bez wątpienia jeden z mocniejszych akcentów okularów w jesiennym sezonie.

Okulary XXL


Chcesz się wyróżniać? Duże, rzucające się w oczy okulary to coś dla Ciebie. Moda jesienna pozwala na szaleństwa nie tylko w kolorystyce, ale także w wielkości opraw. Okulary oversize’owe szczególnie często wybierane są w wersji przeciwsłonecznej, jednak projektanci zadbali także o modele XXL w okularach korekcyjnych.

Retro czy futurystyczne? Lenonki.


Okrągłe Lenonki to niewątpliwie klasyka wśród okularów. Doczekały się wielu odmian, od niewielkich, okrągłych binokli po oversize’owe modele. W okularowej modzie jest miejsce także na powiew przyszłości. Owalne oprawki, najlepiej druciane, to hit sezonu! Są wymagające, ale odpowiednio dobrane potrafią pięknie podkreślić atuty Twojej twarzy.