Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Produkty 1 do 6 z 94

Ustaw kierunek rosnący
  FILTRY
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Eksperci przypominają, że głównym zadaniem okularów przeciwsłonecznych jest ochrona naszych oczu przed nadmierną ekspozycją na promieniowanie słoneczne, zwłaszcza z zakresu UV. Dlatego niezwykle ważne jest wybieranie okularów przeciwsłonecznych dobrej jakości, zaopatrzonych w filtry ochronne.

Klasyczne okulary korekcyjne

piątek, 13 grudnia 2019 09:22:59 Europe/Warsaw

Piękno nie zawsze tkwi w wymyślnych wzorach, często leży w prostocie i estetyce. Klasyczne okulary korekcyjne to ważna część prezentacji osoby, która je nosi. Takie modele są ponadczasowe, eleganckie i wciąż niezwykle popularne. Przygotowaliśmy kilka propozycji dla tych, którzy szukają okularów na lata.

Okulary z lat 80. Czyli jak wyróżnić się z tłumu

środa, 16 października 2019 15:34:22 Europe/Warsaw

Okulary z lat 80. w niczym nie ustępowały oprawkom z wcześniejszej dekady – były równie szalone, wyraziste i ekstrawaganckie. Jednak zasłużyły na osobne wyróżnienie. Pamiętacie Toma Cruise’a jako Mavericka w filmie „Top Gun”? Aktor nosił tam między innymi czarne aviatory, krótką skórzaną kurtkę i niebieskie dżinsy. Z modą eksperymentowała również księżna Diana, która stawiała na duże i kolorowe plastikowe okulary, których nie sposób było nie zauważyć.

Okulary z lat 70. czyli szaleństwo na pierwszym miejscu

poniedziałek, 14 października 2019 15:11:49 Europe/Warsaw

Okulary z lat 70. to okazały się prawdziwą rewolucją. Nic dziwnego, były jednym z elementów odważnej i nieszablonowej mody epoki hippisów czy fanów nowych gatunków muzycznych. To właśnie w latach 70. ludzie zwariowali na punkcie disco, glam rocka czy punku. Co więcej każdy z tych stylów był rozpoznawalny na pierwszy rzut oka.

Okulary z lat 60. - dekada nowych pomysłów

środa, 11 września 2019 12:50:35 Europe/Warsaw

Okulary z lat 60. przeżywają obecnie swoisty renesans. Zarówno one, jak i cała kultura tamtych czasów, zyskują sobie nowych fanów i nie tracą zainteresowania. Jedni słuchają muzyki Beatlesów lub Stonesów, inni pochłaniają wczesne filmy Stanleya Kubricka i Romana Polańskiego. Są też tacy, którzy przywracają do życia modę lat 60., łącznie...

Modne okulary przeciwsłoneczne – jesień 2019

środa, 11 września 2019 12:44:39 Europe/Warsaw

Prezentujemy modne okulary przeciwsłoneczne w sezonie jesiennym 2019. Szukasz idealnej pary na zbliżające się miesiące? Zerknij na nasze propozycje. Dla Ciebie prześledziliśmy, jakie modele popularyzują czołowi projektanci i gwiazdy show-biznesu. W KODANO.pl bez problemu znajdziesz okulary, które wyrażą Twoją osobowość.
 

Produkty 1 do 6 z 94

Ustaw kierunek rosnący
  FILTRY
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5