Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Produkty 1 do 6 z 11

Ustaw kierunek rosnący
  FILTRY
Strona:
  1. 1
  2. 2

Złote czy srebrne oprawki – jakie okulary wybrać?

wtorek, 30 lipca 2019 14:41:04 Europe/Warsaw

Wybrać złote czy srebrne oprawki – w którym kolorze będzie mi ładniej? Jeśli też masz ten dylemat, dobrze trafiłeś. Choć odpowiedź wcale nie jest taka prosta, postaramy się przedstawić same konkrety. Najlepszego wyboru dokonamy biorąc pod uwagę zarówno nasze upodobania, jak i posiadany przez nas typ urody. Przeczytaj, czym jest chłodna i ciepła karnacja, a dowiesz się, w którym kolorze będzie Ci do twarzy: złotym, czy srebrnym.

Okulary progresywne, czyli 3 w 1

środa, 24 lipca 2019 12:52:30 Europe/Warsaw

W 1959 roku francuska firma Essilor wynalazła soczewkę progresywną. Wraz z nią skonstruowano pierwsze okulary progresywne. Dla osób cierpiących na presbiopię był to moment szczególny. Na rynku pojawiły się bowiem szkła okularowe, które pozwalały im na wyraźne widzenie zarówno z daleka, z bliży, jak i na odległości pośrednie.

Jaki kształt okularów wybrać?

czwartek, 18 lipca 2019 08:56:58 Europe/Warsaw

Dobrze dobrane okulary to takie, w których nie tylko wyraźnie widzimy, lecz również świetnie się czujemy. Jak spełnić te dwa warunki? Przeczytaj o tym w naszym najnowszym artykule.

Oprawki metalowe - dla kogo?

wtorek, 14 maja 2019 16:37:10 Europe/Warsaw

Podczas zakupu okularów jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór odpowiednich oprawek. Dla niektórych najważniejszy jest ich wygląd, inni z kolei za priorytet uznają materiał, z którego są wykonane.

Dla kogo "kocie oczy"?

środa, 9 stycznia 2019 13:38:24 Europe/Warsaw

Okulary mogą dodawać nam uroku, podkreślić nasz styl oraz naturalny wygląd twarzy. Ważne jest, aby wybrać taki kształt opraw okularowych, by jak najlepiej pasował do kształtu naszej twarzy. Dla kogo ”kocie oczy”? Sprawdź, czy te okulary do Ciebie pasują!

Kolory soczewek w okularach przeciwsłonecznych

czwartek, 30 sierpnia 2018 14:33:27 Europe/Warsaw

Okulary przeciwsłoneczne są tak przygotowane, by służyć nam przez cały rok. Słońce przecież świeci nieustannie, bez względu na porę roku. Warto także zwrócić uwagę na ich specyficzne właściwości ochronne. Na rynku dostępne są różne kolory szkieł, a każde z nich przystosowane jest do konkretnych warunków. W poniższym artykule zebraliśmy najważniejsze kolory soczewek okularów przeciwsłonecznych. Dowiedz się, jaki kolor będzie najodpowiedniejszy dla Twoich oczu i aktywności.


 

Produkty 1 do 6 z 11

Ustaw kierunek rosnący
  FILTRY
Strona:
  1. 1
  2. 2