Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

patentki - okulary bezramkoweOkulary patentki, znane też jako okulary bezramkowe to ten typ opraw, który nigdy nie wychodzi z mody i stale cieszy się dużą popularnością. Okulary te wiodą prym również w 2021 roku. Zwłaszcza ich trzy modele – okrągłe, geometryczne i prostokątne. Po który z nich warto sięgnąć?


ślepota zmierzchowaŚlepota zmierzchowa, znana też jako kurza ślepota lub nyktalopia, to wada wzroku, która objawia się pogorszonym widzeniem przy słabym oświetleniu, a więc głównie po zmroku. Nieleczona może prowadzić do całkowitej utraty widzenia, dlatego tak ważne jest zapobieganie oraz leczenie.


zwyrodnienie plamki żółtej - objawy i leczenieAMD jest chorobą oczu, która dotyczy coraz więcej osób, zwłaszcza z krajów wysoko rozwiniętych. Stanowi najczęstszą przyczynę utraty widzenia centralnego u osób starszych. Choroba daje wyraźne objawy, które łatwo zauważyć. Istnieją również nowoczesne metody leczenia AMD.


okulary dla sportowcówUprawianie sportu przy problemach z niewyraźnym widzeniem? Bardzo trudne. Tak, jak czerpanie przyjemności z aktywności fizycznej, kiedy drażni zbyt mocne słońce, owady, pyłki, chlor czy palce współzawodników. W takich sytuacjach ratunkiem są okulary sportowe.


modne okulary dla mężczyznKażdy rok przynosi nowe modowe trendy. Zmiany dotyczą nie tylko ubrań, ale też dodatków, w tym oprawek. Chcesz wyglądać stylowo i na czasie, a właśnie poszukujesz nowych okularów korekcyjnych lub przeciwsłonecznych? Poznaj pięć trendów na 2021 rok, czyli najbardziej modne okulary dla mężczyzn w tym sezonie.


okulary fotochromoweKupując okulary przeciwsłoneczne, chcemy, by okulary stały się wyjątkowym dodatkiem, który podkreśli nasz styl i poczucie estetyki. Jednak bardzo ważną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Chcesz zapewnić wzrokowi najlepsze zabezpieczenie przed słońcem? Zatem koniecznie poznaj okulary fotochromowe.