Opinie o Nas

Na pytanie dlaczego wybrać okulary z polaryzacją można odpowiedzieć tylko w jeden sposób – wyjaśniając czym właściwie jest polaryzacja. Technologia ta jest łatwa do wyjaśnienia i trudna do przecenienia. Soczewki polaryzacyjne eliminują szkodliwe działanie światła odbitego, z którym mamy do czynienia każdego słonecznego dnia.
Okulary przeciwsłoneczne z filtrem UV400 to najlepsze remedium na szkodliwe promieniowanie ultrafioletowe. Blokując 100% promieni UVA i UVB chronią nasze oczy przed podrażnieniami
Dzisiaj okulary noszą często osoby, które nie borykają się z żadną wadą wzroku. Czy jest to zdrowy nawyk? Czy okulary tzw. zerówki chronią wzrok? A może mu szkodzą? W dzisiejszym artykule obalamy największe mity związane z „zerówkami” i tłumaczymy jakie okulary bez mocy wybrać, aby cieszyć się jak długotrwałym zdrowiem oczu.
Okulary korekcyjne nie należą do najtańszych i potrafią odcisnąć spory ślad na prywatnym budżecie. Czy wiesz, że nie musisz tego wydatku ponosić sam? Jeśli pracujesz przed monitorem i masz wadę wzroku potwierdzoną przez lekarza okulistę, możesz ubiegać się o refundację okularów korekcyjnych. Dowiedz się, jak dostać okulary od pracodawcy.
Rozwój technologiczny pozwala na tworzenie coraz lepszych okularów, w pełni dopasowanych do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika. Wielogodzinna praca przed komputerem? Częste prowadzenie samochodu? Problem z nadmiernie parującymi szkłami? To tylko kilka sytuacji, w których idealnie sprawdzają się okulary z ...
Indeks soczewek – pojęcie, które może brzmieć bardzo tajemniczo i na które prawdopodobnie już się natknąłeś, chcąc zamówić swoje wymarzone okulary. Co ono oznacza? Jaki indeks soczewek wybrać, aby cieszyć się wygodnymi w noszeniu i skutecznymi w korekcji wzroku okularami?