Opinie o Nas

Dobrze dobrane okulary to takie, w których nie tylko wyraźnie widzimy, lecz również świetnie się czujemy. Jak spełnić te dwa warunki? Przeczytaj o tym w naszym najnowszym artykule.
Jeśli wizyta u okulisty zakończyła się diagnozą: Twoje dziecko jest krótko- bądź dalekowidzem, czeka Cię nie lada wyzwanie. Jako rodzic to Ty podejmujesz ostateczną decyzję w sprawie doboru idealnych szkieł i oprawek dla swojego malucha.
Lider irlandzkiego zespołu rockowego U2 - Paul David Hewson, (znany jako Bono) - nigdy nie rozstaje się ze swoimi okularami. W swojej karierze nosił wiele barwnych szkieł w różnych rozmiarach i kształtach.
Okulary korekcyjne, które wybrały wielkie gwiazdy ekranu muszą mieć w sobie coś wyjątkowego. Artyści i ich wizerunek często są inspiracją dla wielu osób.
Minimalizm wśród okularów to niezwykle modny trend. Klasyczne, czarne lub brązowe oprawki na pewno znajdą uznanie wśród introwertyków. Wielu z nas nie lubi się wyróżniać, dlatego przygotowaliśmy ciekawą propozycję.
Podczas zakupu okularów jedną z ważniejszych rzeczy jest wybór odpowiednich oprawek. Dla niektórych najważniejszy jest ich wygląd, inni z kolei za priorytet uznają materiał, z którego są wykonane.