blink® intensive PLUS 10 ml

NOWOŚĆ
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

34,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Adrian
5.0000
Krople świetnie nawilżają oczy. Często używam po pracy :)
Paulina
5.0000
Tak, jak wiele osób już od lat walczę z problemem suchych oczu. Stosowałem już różne krople do oczu z lepszymi i gorszymi rezultatami. Ostatnim moim odkryciem są krople Blink Intensive Plus o pojemności 10 ml. Ze względu na to, że bardzo dużo czasu spędzam przed komputerem, to moje oczy ciągle są przeciążone. Po jakimś czasie stosowania tych kropli mam wrażenie, że oczy są mniej zmęczone, a komfort widzenia znacznie lepszy. Nawet po całym dniu wpatrywania się w ekran smartfona i laptopa. Czuję wyraźną ulgę. Dodatkowym plusem tych kropli jest to, że gwarantują dobry poziom nawilżenia oczu w ciągu dnia.

Krople do oczu blink® intensive PLUS to idealny wybór dla wszystkich tych osób, które skarżą się na problem suchego oka. Szczególnie polecane są osobom, które spędzają dużo czasu w ciągu dnia przed ekranem komputera, pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach lub są kierowcami, co wymaga nadwyrężonego widzenia. blink® intensive PLUS to najwyższa jakość i produkt, który zapewnia komfort widzenia, oraz dba o zdrowe oczy ich użytkownika każdego dnia, zapewniając nawilżenie i ochronę.

Dlaczego warto wybrać krople do oczu blink® intensive PLUS? Oto 6 najważniejszych cech, dla których warto po nie sięgnąć:

Zwiększony komfort i jakość widzenia - Oprócz tego, że zapewniają wysokie nawilżenie oraz chronią przed podrażnieniami, blink® intensive PLUS zwiększają komfort i jakość widzenia, odpowiednio wyostrzając obraz i nasycając kolory. Twoje oczy są więc wysoce nawilżone, a ponadto widzisz lepiej każdy detal.
Wysoki poziom nawilżenia w ciągu dnia - blink® intensive PLUS zostały wyposażone w najwyższej jakości składniki, które gwarantują oczom ich użytkownika naturalne i silne nawilżenie. Politlenek etylenu, który został wykorzystany w ich produkcji, z powodzeniem nawilża oraz chroni oczy przed zaczerwienieniem i pieczeniem.
Specjalna ochrona - Dzięki składnikom odżywczym, które zostały zawarte w preparacie, Twoje oczy są chronione przed mikrourazami oraz infekcjami a regularne stosowanie kropli sprawia, że oczy są zdrowe i świeże nawet przez kilkanaście godzin.
Najwyższej jakości komponenty - blink® intensive PLUS zostały ponadto wyposażone w hialuronian sodu, który pozytywnie wpływa na Twój wzrok, oraz zwiększa lepkość kropli, przedłużając długość ich działania. Dzięki temu, krople możesz aplikować zdecydowanie rzadziej w ciągu dnia, a efekt nadal będzie perfekcyjny.
Ekonomiczne opakowanie - Blink Intensive Plus
Ekonomiczne opakowanie - Krople blink® intensive PLUS to preparat, który może zostać wykorzystany w ciągu 4 tygodni od jego otwarcia. Buteleczka zawiera 10 ml płynu, jest to więc oszczędny i ekonomiczny wybór.
Wygoda użytkowania - Buteleczka kropel blink® intensive PLUS jest mała i poręczna, dzięki czemu z łatwością możesz schować ją w dowolnym miejscu, oraz używać w ciągu dnia nawet w czasie podróży. Ponadto aplikacja kropli jest łatwa i intuicyjna.
 

Charakterystyka kropli do oczu blink® intensive PLUS

 

Problem suchego oka to nieprzyjemny i wyjątkowo niekomfortowy kłopot, który dotyka już ponad 80% społeczeństwa. Coraz więcej ludzi skarży się na suchość, zaczerwienienie, oraz podrażnienie oczu. Nie jest to wcale rzecz zdumiewająca, zwłaszcza w dzisiejszych czasach, gdy prawie każdy z nas spędza większość swojego dnia przed ekranem komputera albo telefonu.

Bardzo wiele czasu spędzamy także w klimatyzowanych pomieszczeniach, a samo powietrze na zewnątrz jest dodatkowo tak zanieczyszczone, że negatywnie wpływa to na nasz wzrok. Odczuwamy nieprzyjemne pieczenie, a oczy szybko stają się zmęczone i nadwrażliwe. Jest to zwłaszcza problem, który w dużej mierze dotyka osób noszących soczewki kontaktowe. Jak poradzić sobie z tą nieprzyjemną dolegliwością? Wypróbuj innowacyjne krople do oczu blink® intensive PLUS, które pozwolą Ci zadbać o komfort widzenia oraz wysokie nawilżenie Twoich oczu w ciągu całego dnia.

 

Dla kogo krople blink® intensive PLUS?

 

Krople do oczu blink® intensive PLUS to wysokiej jakości nowoczesne krople do oczu, które z powodzeniem mogą być stosowane przez osoby noszące soczewki kontaktowe, jednakże zaleca się zdjęcie soczewek przed zastosowaniem produktu. blink® intensive PLUS zostały stworzone specjalnie dla tych osób, które zmagają się z suchością oczu czy to ze względu na noszenie soczewek, czynniki zewnętrzne lub procesy starzenia i zmiany hormonalne, które mogą te dolegliwości pogłębiać. Ich nowoczesna formuła zapewnia naszym oczom świeżość i wysoki poziom nawilżenia przez cały czas, nawet pod koniec dnia.

 

Skład kropli do oczu blink® intensive PLUS:

  • politlenek etylenu 400 - 0.25%
  • hialuronian sodu - 0.38%
  • środek konserwujący OcuPure
  • mieszanka buforów i elektrolitów
 

Zobacz inne krople marki blink®

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml349,90 zł