Biomedics 55 Evolution™ 6 szt. - moce dodatnie

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 8 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

49,89 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
System korekcji aberracji - soczewki gwarantują jeszcze wyraźniejsze widzenie, dzięki zastosowaniu nowoczesnego systemu korekcji aberracji. Obraz jest ostry, pozbawiony szumów i refleksów, i to niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.
Cienkie i zaokrąglone krawędzie - soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu, dzięki jeszcze cieńszym i zaokrąglonym krawędziom, które zmniejszają do minimum tarcie na linii soczewka-powieka i pozostają niewyczuwalne nawet pod koniec dnia.
Długotrwałe nawilżenie - soczewki zostały wykonane z nowoczesnego materiału o aż 55-procentowym uwodnieniu. To daje gwarancję długotrwałego nawilżenia i zażegnuje problem suchego i podrażnionego oka.
Dodatkowe filtry UV - aby soczewki jak najbardziej chroniły zdrowie oczu, zostały wzbogacone o nowoczesne filtry UVA/UVB, które pochłaniają ponad 90% szkodliwego promieniowania słonecznego.
Szeroki zakres mocy dodatniej - Biomedics 55 evolution

 
Szeroki zakres mocy dodatniej - odpowiednią wersję soczewek można znaleźć z dużą łatwością, bo charakteryzują się one szerokim zakresem mocy dodatniej - do nawet +8,00 D.
Wygodne opakowanie - soczewki zostały skryte w udoskonalonym opakowaniu - mniejszym i wygodniejszym w otwieraniu. W nim mieści się aż sześć sztuk soczewek, co przy ich miesięcznym trybie stosowania daje zapas na całe trzy miesiące.
 

Charakterystyka soczewek Biomedics 55 Evolution:

 

Biomedics 55 Evolution - moce dodatnie są udoskonaleniem znanej i cenionej soczewki Biomedics 55 (znanej w Polsce również pod nazwą Mediflex 55). Jej producentem jest firma Cooper Vision działająca na rynku już od 1958 roku. W poręcznym pudełeczku znajduje się aż 6 sztuk soczewek, które przy miesięcznym trybie stosowania wystarczą na całe trzy miesiące.

Soczewki Biomedics 55 Evelutions

 

Soczewki Biomedics 55 Evolution - moce dodatnie przeznaczone są do korekcji aberracji sferycznej. Wada ta polega głównie na spadku ostrości widzenia. Naukowcy z Cooper Vision udowadniają, że wiedzą jak zredukować efekt aberracji sferycznej. Służyć temu ma soczewka o zaokrąglonej i niezwykle cienkiej krawędzi. Opracowane w ten sposób Biomedics 55 Evolution doskonale redukują aberrację sferyczną zarówno soczewki jak i oka. W rezultacie uzyskany z ich pomocą obraz jest nie tylko ostry, lecz także pozbawiony uciążliwych szumów i refleksów. Biomedics 55 Evolution sprawdzą się więc w każdych warunkach oświetleniowych.

 

Zalety soczewek Biomedics 55 Evolution:

 
  • Soczewki są niewyczuwalne na oku, co stało się możliwe dzięki precyzyjnie wykonanej krawędzi (jest ona o wiele cieńsza i bardziej zaokrąglona niż w poprzednich modelach) - konstrukcja szkieł kontaktowych sprawia, że tarcie na linii soczewka-powieka zmniejszone jest do minimum;
  • Brak problemu suchego i podrażnionego oka - jest ono zasługą uwodnienia na poziomie 55%;
  • Ochrona przed szkodliwym promieniowaniem UV (UVA i UVB) - filtry, w które zaopatrzone są soczewki pochłaniają ponad 90% promieniowania słonecznego;
  • Wygodne opakowanie - mniejsze i wygodniejsze w otwieraniu;
  • Dostępność w szerokim zakresie mocy +8,00D do -10,00 D.

Wśród najważniejszych zalet produktu należy również wymienić wysokie uwodnienie (55%) i ochronę przed promieniowaniem UV.

 

Parametry soczewek Biomedics 55 Evolution w mocach dodatnich:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna +0,25 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,50 do +8,00 D (co 0,50 D)
Krzywizna 8,8
Średnica 14,2
Dk/t 27 x 10-9
Uwodnienie 55%
Materiał Ocufilcon D
Filtry UV >90%
 

Soczewki dostępne są również w mocach ujemnych:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiomedics
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 8 dni roboczych

Jak dobrać soczewki Biomedics 55 evolution™ 6 szt. z mocami dodatnimi?

Soczewki Biomedics 55 evolution™ z mocami dodatnimi są dostępne w opakowaniu zawierającym 6 soczewek. Można dobrać je własnoręcznie, korzystając z podanych parametrów produktu, lub z pomocą optometrysty.

Czy soczewki Biomedics 55 evolution™ są bezpieczne?

Tak, soczewki Biomedics 55 evolution™ są bezpieczne w użytkowaniu. Produkowane są przez renomowanego producenta, firmę Cooper Vision, co zapewnia wysoką jakość i bezpieczeństwo.

Do jakiej wady wzroku Biomedics 55 evolution™?

Soczewki Biomedics 55 evolution™ są przeznaczone do korekcji dalekowzroczności, co oznacza, że są odpowiednie dla osób mających trudności w widzeniu przedmiotów z bliska.

Jak zakładać soczewki Biomedics 55 evolution™?

Przed zakładaniem soczewek Biomedics 55 evolution™ należy umyć i osuszyć ręce. Następnie należy sprawdzić, czy soczewka jest prawidłowo wygięta i nie jest odwrócona. Po umieszczeniu soczewki na palcu wskazującym należy delikatnie otworzyć powieki i umieścić soczewkę na gałce ocznej.

Jak zdejmować soczewki Biomedics 55 evolution™?

Do zdejmowania soczewek Biomedics 55 evolution™ należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę, aby odsłonić soczewkę. Następnie należy delikatnie ścisnąć soczewkę palcami i delikatnie ją wyjąć.