Biofinity® Toric Multifocal typ N 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do 35 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

268,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

Soczewki Biofinity® Toric Multifocal typ N przeznaczone są dla astygmatyków i osób z prezbiopią, które po soczewkach spodziewają się nie tylko uzyskania idealnej ostrości widzenia, ale też poprawy jakości życia w różnych sferach codziennego funkcjonowania.

 
Do korekcji astygmatyzmu i prezbiopii - dla osób poszukujących bardziej nowoczesnej metody w porównaniu do tradycyjnej korekcji okularowej.
Technologia Optimized Toric Lens Geometry® - pozwala na niezwykle precyzyjne dopasowanie soczewek do struktury oczu, zapewniając przy tym bardzo wyraźne widzenie.
Technologia Balanced Progressive™ - wielopłaszczyznowa konstrukcja soczewek zapewnia nienaganną ostrość widzenia niezależnie od odległości, dostosowując się do indywidualnych predyspozycji oczu.
Technologia Aquaform® - Biofinity Toric Multifocal typ D
Technologia Aquaform® - stanowi o niepodważalnych korzyściach ze stosowania soczewek, opierających się na utrzymaniu optymalnego poziomu nawilżenia oraz zagwarantowaniu odpowiedniej przepuszczalności tlenu.
Tryb miesięcznej wymiany - dedykowany dla osób preferujących soczewki wielokrotnego użytku, ceniących sobie wygodę i wysoką jakość.
Soczewki dla oka niedominującego - przeznaczone zwykle do korygowania wzroku do bliży, dzięki czemu zalety stosowania soczewek progresywnych są jeszcze większe, przy jednoczesnym korzystaniu z soczewek typu D (dla oka dominującego).
 

Charakterystyka progresywnych soczewek Biofinity® Toric Multifocal:

 

Soczewki Biofinity® Toric Multifocal zaprojektowane zostały z myślą o potrzebach astygmatyków i osób doświadczających na co dzień dolegliwości związanych bezpośrednio ze starczowzrocznością. Producent wziął pod uwagę takie rozwiązania, które w sposób szczególny traktują zagadnienie nieregularnej konstrukcji oka przy astygmatyzmie i jednocześnie zapewniają znakomitą ostrość widzenia w bliskich, pośrednich i dalekich odległościach. Dla osób nie do końca usatysfakcjonowanych progresywnymi szkłami w korekcji okularowej takie soczewki kontaktowe mogą się okazać najlepszą metodą korekcji wzroku, zapewniającą zdecydowanie wyższy poziom komfortu.

Dzięki zastosowaniu technologii Optimized Toric Lens Geometry® soczewki precyzyjnie dopasowują się struktury oka, gwarantując niekwestionowaną stabilność podczas noszenia. Co ważne - unikalna konstrukcja optyczna soczewek uwzględnia nieregularną budowę oczu u astygmatyków, co przekłada się od razu na większą wygodę w całodziennym korzystaniu z soczewek kontaktowych.

Za innowacyjne właściwości soczewek progresywnych Biofinity® Toric Multifocal w dużej mierze odpowiada technologia Balanced Progressive™. U astygmatyków i osób zmagających się na co dzień z prezbiopią kluczowe znaczenie może mieć uzyskanie przy różnych odległościach tak samo wyraźnego obrazu. Soczewki marki CooperVision zapewniają satysfakcjonującą ostrość widzenia na dowolną odległość - za sprawą zastosowania wielu stref korekcji wzroku.

Kolejną zaletą soczewek CooperVision jest wysoka przepuszczalność tlenu, dzięki czemu oczy nie przemęczają się i zachowują promienny wygląd. Za sprawą technologii Aquaform® soczewki pozostają odpowiednio nawilżone przez cały czas stosowania i są tym samym praktycznie niewyczuwalne dla oczu.

Soczewki Biofinity® Toric Multifocal typ N przeznaczone są dla oka niedominującego, które pełni niejako rolę wspierającą dla oka odbierającego bodźce wzrokowe w pierwszej kolejności. W prezbiopii stosowanie dwóch soczewek kontaktowych o różnych mocach optycznych (do dali oraz do bliży) pozwala na wykorzystanie potencjału soczewek progresywnych i zapewnia komfort widzenia na różne odległości.

 

Dla kogo soczewki Biofinity® Toric Multifocal?

 

Soczewki prezentowane przez markę CooperVision odpowiadają na potrzeby współczesnych użytkowników. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii.

Soczewki Biofinity® Toric Multifocal opracowane zostały w celu skutecznego korygowania astygmatyzmu i prezbiopii, z myślą o zaoferowaniu osobom z nich korzystającym nie tylko idealnej ostrości widzenia, ale też poczucia pełnego komfortu. Dostępne są w szerokim zakresie mocy sferycznej: od -10,00 D do +10,00 D oraz mocy cylindrycznej: od -0,75 do -5,75. Soczewki progresywne Biofinity® Toric Multifocal będą trafionym wyborem dla osób preferujących soczewki miesięcznej wymiany, zapewniające tak samo ostre widzenie - dla przedmiotów znajdujących się w bliskiej, średniej i dalekiej odległości.

W ofercie CooperVision pokrewnym produktem o zbliżonych właściwościach są soczewki Proclear Multifocal Toric, które w równie nowatorski sposób podejmują problematykę korygowania astygmatyzmu i starczowzroczności.

 

Parametry soczewek Biofinity® Toric Multifocal:

 
Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Soczewki toryczne progresywne
Marka Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +10,00 D (co 0,50 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25; -2,75; -3,25; -3,75; -4,25; -4,75; -5,25, -5,75
5° do 180° (co 5°)
Addycja +1,0; +1,5; +2,0; +2,5
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia Optimized Toric Lens Geometry, Balanced Progressive Technology, Aquaform Comfort Science™
Zastosowanie Dla oka niedominującego
 

Zobacz także soczewki Biofinity® Toric Multifocal dla oka niedominującego:

Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo 35 dni roboczych