Biofinity® Toric 6 szt.

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

6 sztuk

Nasza cena:

121,68 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41


Soczewki Biofinity® Toric przeznaczone są dla astygmatyków - ich producent, Cooper Vision zadbał o najlepsze standardy pod względem ostrości widzenia i codziennej wygody. Osoby preferujące aktywny styl życia z pewnością chętnie sięgną po niezawodne i zarazem komfortowe dla oczu soczewki Biofinity Toric w opakowaniu 6 sztukowym.

 

Innowacyjny materiał silikonowo-hydrożelowy - soczewki są praktycznie niewyczuwalne, idealnie przylegają do oka.
Technologia Aquaform - odpowiada za optymalne nawilżenie soczewek. Noszenie soczewek Biofinity Toric to wysoki komfort dla oczu i doskonałe samopoczucie w każdej sytuacji.
Wysoka przepuszczalność tlenu - znacznie mniejsza podatność na infekcje i podrażnienia oczu.
Optimised Toric Lens Geometry - zoptymalizowana geometria soczewek torycznych umożliwia perfekcyjne dopasowanie do oczu, w tym bardzo dobrą stabilność podczas noszenia soczewek i wyraźne widzenie.
Zaprojektowane z myślą o potrzebach astygmatyków - Biofinity Toric

 
Zaprojektowane z myślą o potrzebach astygmatyków - wysoki stopień nawilżenia oraz idealne dopasowanie do powierzchni oka.
Większe, 6 sztukowe opakowanie - 6 szt. soczewek wystarczy aż na 3 miesiące użytkowania. To także wersja dla osób preferujących tego typu rozwiązanie kontaktologiczne.

 

Charakterystyka soczewek Biofinity® Toric:

 

Soczewki Biofinity Toric posiadają takie wartości parametrów, na miarę wysokich oczekiwań astygmatyków. Producent postawił na nowoczesne rozwiązania, które odpowiadają za komfort widzenia i jednocześnie wygodę w codziennym użytkowaniu. Właściwości torycznych soczewek miesięcznych marki Cooper Vision przekonają największych sceptyków – niezwykle elastyczny materiał idealnie dopasowuje się do oczu, zapewniając przy tym optymalny stopień nawilżenia przez cały okres stosowania soczewek.

Soczewki toryczne Biofinity® Toric wykonane zostały z materiału Comfilcon A i zawierają 48% nawilżenie, o przepuszczalności tlenu na poziomie 116 Dk/t. Właściwości silikonowo-hydrożelowego materiału gwarantują bezproblemowe zakładanie soczewek, idealne dopasowanie i wysoki komfort podczas noszenia soczewek. Zalety soczewek zaprojektowanych w oparciu o zaawansowane technologie optyczne odczuwalne są natychmiast dla każdego użytkownika, niezależnie od wieku i dotychczasowego stylu życia.

Dzięki wysokiej przepuszczalności tlenu zapewniony jest swobodny przepływ powietrza do rogówki, co utrzymuje oczy w dobrej kondycji, minimalizuje podatność na infekcje i podrażnienia. Co więcej, tlenoprzepuszczalne soczewki zapewniają zdrowy i promienny wygląd oczu, niwelują oznaki zmęczenia i przekrwienia oczu. Dzięki nowatorskiej technologii Aquaform Comfort Science soczewki pozostają cały czas odpowiednio nawilżone, co zapewnia niekwestionowaną wygodę podczas pracy i nauki, jak również w czasie przeznaczonym na wszelkie formy aktywnego wypoczynku.

Soczewki Biofinity® Toric przystosowane są do noszenia przez cały miesiąc, bez konieczności zdejmowania na noc. W przypadku zdejmowania pod koniec dnia konieczne jest użycie specjalistycznego płynu do czyszczenia soczewek, który odpowiada za właściwą pielęgnację soczewek, zapobiegając przy tym gromadzeniu się zanieczyszczeń i drobnoustrojów. Ekonomiczne opakowanie Biofinity® Toric zawierające 6 sztuk soczewek torycznych wystarczy aż na 3 miesiące. Takie rozwiązanie docenią osoby wybierające na co dzień praktyczne i sprawdzone rozwiązania, wpływające korzystnie na jakość życia.

 

Dla kogo soczewki toryczne Biofinity® Toric?

 

  • dla astygmatyków, którzy niejednokrotnie odczuwają dyskomfort związany z suchością oczu;
  • dla osób poszukujących równie skutecznej metody korekcji wzroku co oprawy okularowe;
  • dla osób dbających o wzrok, ceniących sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania;
  • dla osób poszukujących doskonale nawilżonych soczewek, łatwych w zakładaniu i zapewniających maksymalny komfort podczas noszenia;
  • dla osób prowadzących aktywny tryb życia, preferujących soczewki kontaktowe umożliwiające podejmowanie wielu aktywności w ciągu dnia i nie wymagających zdejmowania w nocy;
  • dla osób preferujących wysoki komfort podczas pracy;
  • dla osób przebywających w klimatyzowanych pomieszczeniach, czy też pracujących do późnych godzin nocnych;
  • dla osób poszukujących wysokiej jakości soczewek, oferowanych w korzystnej cenie.

 

Parametry soczewek Biofinity® Toric:

 

Kategoria Soczewki miesięczne
Soczewki całodobowe
Soczewki toryczne
Marka Soczewki Biofinity
Producent COOPER VISION
Moc sferyczna -10,00 do -6,00 D (co 0,50 D)
-6,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
+6,00 do +8,00 D (co 0,50 D)
Cylinder -0,75; -1,25; -1,75; -2,25
10° do 180° (co 10°)
Krzywizna 8,7
Średnica 14,5
Dk/t 116 x 10-9
Uwodnienie 48%
Materiał Comfilcon A
Technologia Aquaform Comfort Science®, Optymalna Geometria Soczewki Torycznej
Tryb wymiany Dzienny i ciągły

 

Soczewki dostępne są również w wersji o innym zakresie mocy optycznych:


Więcej informacji
ProducentCOOPER VISION
MarkaBiofinity
Ilość w opakowaniu6 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych