Soczewki BioAir

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 3

na stronę

Soczewki miesięczne i kwartalne BioAir

Wysokiej jakości soczewki kontaktowe z dnia na dzień zyskują coraz większą popularność. Taka metoda korekcji wzroku zdobyła niemałe uznanie wśród osób preferujących wygodę i jednocześnie dbających o komfort oczu przez cały dzień użytkowania. Jednym z faworytów wśród markowych soczewek mogą stać się produkty marki BioAir, wykonane w oparciu o najnowocześniejsze technologie. Co ważne, w porównaniu do ofert konkurencji soczewki BioAir wypadają korzystnie pod względem cenowym, co czyni je bardziej dostępnymi dla jeszcze większej grupy osób korzystających z tej właśnie metody korekcji wzroku.

Cechy poszczególnych modeli soczewek BioAir

Soczewki kontaktowe marki BioAir doskonale wpisują się we współczesne trendy – prozdrowotne postawy konsumenckie związane są z potrzebą pełnego komfortu, w każdych okolicznościach. Z myślą o takich preferencjach powstały miesięczne oraz kwartalne soczewki BioAir, wykonane z innowacyjnych materiałów i perfekcyjnie przemyślane pod względem funkcjonalności.

  • BioAir 38FW - oferowane dla krótkowidzów oraz dalekowidzów. Precyzyjna technika szlifowania krawędzi powoduje, że soczewki idealnie dopasowują się także do niesymetrycznej powierzchni oka. Za doskonałą ostrość widzenia i komfort noszenia odpowiada nowatorski materiał zbliżony konstrukcją do rogówki oka, eliminujący dolegliwości związane z syndromem suchego oka. Dodatkową zaletę kwartalnych soczewek BioAir 38FW stanowią filtry UVA/UVB chroniące wzrok przed szkodliwym działaniem promieniowania ultrafioletowego.
  • BioAir Comfort - ultracienkie soczewki dedykowane dla krótkowidzów. Wysoki stopień uwodnienia soczewek i korzystny czynnik przepuszczalności tlenowej zapewniają optymalne nawilżenie oczu przez cały dzień oraz minimalizują ryzyko infekcji. Zabarwienie po jednej ze stron ułatwia zakładanie soczewek, co zachęci początkujących użytkowników. W tym przypadku można również liczyć na ochronę przed intensywnym natężeniem promieni słonecznych, dzięki kompleksowi filtrów UVA/UVB.
  • BioAir Comfort Plus - komfortowe i nadzwyczajnie nawilżone soczewki o udoskonalonej budowie, przeznaczone dla krótkowidzów. Wybór tych soczewek gwarantuje wyraźne widzenie, z większą wrażliwością na kontrast i głębię ostrości. Producent uwzględnił potrzeby osób stawiających na aktywny styl życia - soczewki posiadają niezbędne filtry UVA/UVB.
  • BioAir Optimum - nowoczesne soczewki kontaktowe przeznaczone dla krótkowidzów, zapewniające wygodną aplikację i znakomite samopoczucie w każdej sytuacji. Wykonane w oparciu o technologię hydrożelową gwarantują jeszcze lepsze nawilżenie, co doskonale sprawdza się u osób odczuwających suchość i pieczenie oczu. Innowacyjny i starannie opracowany materiał sprawia, że obraz jest wyraźny i idealnie ostry z każdej odległości. Dodatkowym atutem soczewek BioAir Optimum jest kompleks filtrów UVA/UVB.

Dla kogo dedykowane są soczewki marki BioAir?

Producent ma na uwadze różnorodne potrzeby, związane z korekcją wady wzroku za pomocą soczewek kontaktowych. Zostały stworzone z myślą o:

  • krótkowidzach oraz dalekowidzach,
  • osobach dbających o świetną kondycję oczu i preferujących wygodę,
  • osobach poszukujących tanich i dobrych soczewek kontaktowych,
  • osobach zmagających się na co dzień z syndromem suchego oka,
  • pracownikach biurowych i osobach spędzających sporo czasu przed komputerem,
  • osobach prowadzących aktywny tryb życia.