BioAir 10 ml - krople nawilżające

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

24,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Jacek
4.0000
Jeszcze do niedawna byłem przekonany, że żadne krople do oczu nie poprawią kondycji moich wiecznie przekrwionych i przesuszonych oczu. Ratunkiem dla mnie okazały się krople BioAir. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Wysokie stężenie hialuronianu sodu. Ta substancja zapewnia naprawdę intensywne i długotrwałe nawilżenie oczu. Od paru dni czuję niesamowitą ulgę, gdy je stosuję. Nawet, gdy przez wiele godzin muszę pracować przed komputerem, to i tak zauważam, że moje oczy są zdecydowanie mniej zmęczone. Zaletą tych kropli jest również wkraplacz o idealnym kształcie oraz rozmiarze.

Suchość oczu, uczucie zmęczenia, pieczenia i nieestetyczne zaczerwienienie - to problemy, z którymi często musisz się borykać? Podejrzewasz, że to wina stosowania soczewek kontaktowych? W takim razie nie zwlekaj ani chwili dłużej. Podaruj sobie ulgę, wybierając krople nawilżające BioAir Moisturizing.

 

Charakterystyka kropli nawilżających BioAir Moisturizing:

 

Co decyduje o tak dobroczynnym działaniu kropli? Przede wszystkim hialuronian sodu o wysokim stężeniu (0,3%). To polimer naturalnie występujący w ludzkim oku, odpowiedzialny za wiązanie cząsteczek wody i utrzymywanie nawilżenia całego oka. Skryty w kroplach i aplikowany razem z nimi natychmiastowo redukuje suchość i pieczenie. Efekt ten może utrzymywać się nawet przez kilka godzin, bez konieczności ponownej aplikacji.

Jeśli aktualnie stosowane przez Ciebie soczewki kontaktowe powodują dyskomfort związany z zaburzoną wilgotnością oczu, to nie znak, żeby od razu z nich rezygnować. Wystarczy, że wkroplisz do oczu 1-2 krople BioAir Moisturizing na chwilę przed założeniem soczewek, a unikniesz tego i będziesz mógł w pełni cieszyć się komfortem wyraźnego widzenia bez konieczności noszenia okularów. Właśnie, stosowanie opisywanych kropli nawilżających to skuteczny sposób na redukcję zmęczenia wzroku (na przykład po kilku godzinach pracy przed ekranem komputera) i poprawę jakości widzenia - eliminację szumów i zamglenia.

Co do samej aplikacji kropli, teraz jest to jeszcze łatwiejsze, dzięki wkraplaczowi o udoskonalonym kształcie i rozmiarze. Ten wydziela kroplę o dokładnie takiej objętości, jaką jest w stanie zmieścić worek spojówkowy.

 

Zalety kropli nawilżających BioAir Moisturizing w butelce 10 ml

 

Każde krople do oczu należy wykorzystać w terminie nie dłuższym niż cztery tygodnie od otwarcia. Dlaczego? Bo później znacząco wzrasta ryzyko obecności groźnych drobnoustrojów, które poprzez zakraplanie można łatwo przenieść na oko. Niewielka, 10-mililitrowa buteleczka BioAir Moisturizing umożliwia pełne wykorzystanie preparatu, bez straty pieniędzy. Jednocześnie dzięki swoim małym rozmiarom możesz zabierać ją ze sobą w podróż lub do pracy - bez problemu mieszczą się w małej kieszonce plecaka i torebki lub kosmetyczce.

 

Najważniejsze składniki kropli nawilżających BioAir Moisturizing:

 
 • hialuronian sodu,
 • chlorek sodu,
 • bezwodny wodofosforan sodu,
 • dwuwodny diwodorofosforan sodu,
 • poliheksanid.
 

Ważne wskazówki dotyczące stosowania kropli nawilżających BioAir Moisturizing:

 
 • przeznaczone dla osób powyżej 18. roku życia,
 • środek służy do zakraplania oczu - nie przechowywania i oczyszczania soczewek kontaktowych,
 • podczas aplikacji nie dotykaj wkraplaczem jakiejkolwiek powierzchni, w tym powierzchni oka - to grozi przeniesieniem groźnych drobnoustrojów na preparat, a wtedy jego stosowanie pociąga za sobą duże ryzyko infekcji,
 • jeśli po aplikacji kropli odczujesz pieczenie oczu lub innego rodzaju duży dyskomfort, zaprzestań stosowania i/lub skontaktuj się z lekarzem specjalistą,
 • po każdorazowej aplikacji szczelnie zamykaj butelkę i przechowuj krople w suchym oraz zacienionym miejscu, w temperaturze pokojowej,
 • zużyj w ciągu miesiąca od otwarcia,
 • chroń przed dziećmi.
Więcej informacji
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml249,90 zł