Opinie o Nas
Zawsze darmowa dostawa i zwrot

W KODANO.pl gwarantujemy Ci darmową dostawę oraz zwrot towaru na terenie Polski, bez względu na kwotę zamówienia i formę dostawy. Koszt przesyłki zagranicznej wynosi 29,99 zł.

 

Akceptowane formy płatności

 


Przelew na konto

Wpłata następuje bezpośrednio na nasze konto. Przy tej formie płatności prosimy o podanie numeru zamówienia w tytule przelewu. Jeśli wysyłka dotyczy adresu zagranicznego prosimy o zaznaczenie: "przelew na konto - wysyłka za granicę".


Płatność za pobraniem

Płatność w momencie odbioru przesyłki wysłanej za pośrednictwem DHL lub Poczty Polskiej. Możliwa jedynie na terytorium Polski.


PayU

Jeden z najpopularniejszych systemów płatności internetowych w Polsce - automatyczne płatności w dowolnej formie: e-przelew, przelew bankowy lub karta płatnicza. Więcej szczegółów na Payu.pl.


Raty PayU

Możliwość zakupu na raty za pośrednictwem platformy PayU. Forma płatności dostępna przy transakcjach powyżej 300 zł.


PayPal

Już od ponad 10 lat system PayPal oferuje wygodne i bezpieczne płatności w Internecie. W 190 krajach jest już ponad 200 milionów kont PayPal. Coraz więcej sklepów internetowych w kraju i za granicą akceptuje płatności PayPal.


Płatność gotówką

Wpłata w momencie odbioru osobistego bezpośrednio w oddziałach naszej firmy w całej Polsce.Czas realizacji zamówienia rozpoczyna się z chwilą otrzymania pieniędzy na konto lub w momencie złożenia zamówienia przy wybraniu opcji "za pobraniem".
Zobacz również