Soczewki, płyny i akcesoria Barnaux

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 16

na stronę

Soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne i krople do oczu Barnaux

Jednym z producentów soczewek kontaktowych oraz materiałów pielęgnacyjnych do nich jest firma Barnaux.

Opis firmy

Barnaux Healthcare jest firmą pochodzącą z Holandii, specjalizującą się w szeroko rozumianym rynku farmaceutycznym. Oferuje przede wszystkim swoim klientom najbardziej nowoczesne i najzdrowsze produkty służące do pielęgnacji oczu. Zarówno soczewki kontaktowe Barnaux, jak i płyny pielęgnacyjne, krople oraz płatki ogórkowe na oczy, są wytwarzane w oparciu o nowe, opatentowane technologie. Nowoczesne sposoby produkcji, innowacyjne materiały i udoskonalone konstrukcje soczewek i innych produktów marki Barnaux są wynikiem prowadzonych wspólnie z międzynarodowymi instytutami technologicznymi, wszechstronnych programów badawczych.

Markowe produkty Barnaux

Soczewki kontaktowe, płyny pielęgnacyjne, krople do oczu i akcesoria firmy Barnaux znajdujące się w ofercie sklepu Kodano.pl to najwyższej jakości produkty markowe, stworzone w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne. Do produktów od Barnaux należą:


Linia BASIC:

  • EYEYE Basic - płyn do pielęgnacji soczewek, wielofunkcyjny, sterylny.


Linia BIOXY:

  • Eyeye Bioxy - miesięczne Barnaux, które przeznaczone są wyłącznie do noszenia w trybie dziennym.
  • Eyeye Bioxy Daily - soczewki jednodniowe, zapewniające idealną sterylnoś?. Na ich powierzchni nie odkładają się osady białkowe, mogące zmniejszać jakość i komfort widzenia.
  • EYEYE Hydraclair - do przemęczonych oczu.
  • EYEYE Płatki Ogórkowe - kompresy na przemęczone oczy, zmniejszające obrzęki i ewentualne zaczerwienienia. Polecane w szczególności osobom pracującym przy komputerze.

Atrybuty firmy

Firma Barnaux daje gwarancje bezpieczeństwa, skuteczności oraz sterylności na wszystkie sprzedawane przez siebie produkty. Trzeba zaznaczyć, że asortyment Barnaux Healthcare spełnia wszystkie, najbardziej rygorystyczne wymogi, które zapewniają najlepszą konserwację oraz bezpieczeństwo soczewek kontaktowych. Przekłada się to automatycznie na zdrowie oczu pacjentów, którzy wykorzystują na co dzień szkła Barnaux. Jakość przypisywana produktom Barnaux odpowiada standardom normy ISO 9001/EN 46001. Produkty dodatkowo posiadają numer certyfikatu zgodności z Dyrektywą Europejską dotyczącą wyrobów medycznych nr 93/42/EWG.

Żaden z produktów Barnaux nie trafia do sprzedaży przed przejściem przez wszechstronne testy. Soczewki kontaktowe Barnaux, płyny i inne preparaty, są oceniane pod względem skutecznej ochrony oczu pacjentów. Warto podkreśli?, że Barnaux sprzedaje w pełni sterylne płyny pielęgnacyjne, niezawierające żadnych konserwantów.