Soczewki AquaView Easy

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
Nie znalazłeś tego czego szukasz? Skontaktuj się z nami
Współadministratorami podanych przez Ciebie danych są spółki z Grupy Kodano. Pełna informacja o przetwarzaniu przez nas Twoich danych osobowych – kliknij tutaj.

Soczewki jednodniowe AquaView Easy

Kompaktowe opakowanie oraz starannie opracowana budowa produktów sprawiają, że soczewki kontaktowe AquaView Easy podnoszą komfort oczu w czasie dnia. Aż 57-procentowy poziom nawodnienia soczewek zapewnia oczom naturalne nawilżenie przez cały dzień, a technologia CentraForm zapobiega nieprzyjemnym tarciom między soczewką, a powieką! W naszym asortymencie znaleźć można produkty AquaView Easy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wybierz AquaView Easy kiedy poszukujesz ukojenia

Prezentowane soczewki kontaktowe AquaView Easy to jeszcze większa wygoda w czasie ich noszenia w porównaniu do typowych soczewek jednodniowych. Specjalny materiał budujący powłokę produktów ma właściwości przepuszczające tlen, przez co oczy zyskują swobodną wymianę powietrza z otoczeniem. Jednocześnie szkła AquaView Easy cechują się niezwykle cienkimi krawędziami, maksymalnie ograniczającymi nieprzyjemne tarcie pod powieką. To właśnie technologia CentraForm odpowiedzialna jest za niemal niewyczuwalne położenie soczewek na oczach użytkownika.

Dostępne w asortymencie opakowanie soczewek pozwala na wygodne przechowywanie i przenoszenie. Co więcej, soczewki jednodniowe AquaView Easy mają charakter produktów jednodniowych, stąd nie trzeba im poświęcać dodatkowego czasu na wieczorną pielęgnację. Codziennie na oczach użytkownika znajduje się nowa, odpowiednio nawilżona i czysta para soczewek.

Soczewki jednodniowe gwarantujące nawilżenie oczu

Szczególnie cenioną cechą soczewek AquaView Easy jest ich wysoki stopień nawodnienia. Silikonowo- hydrożelowe szkła to aż 57% zawartości wody, co znacząco wpływa na komfort w czasie ich całodziennego noszenia. Producenci zadbali o zminimalizowanie nieprzyjemnego efektu suchości oka, a soczewka jest dodatkowo nawilżana warstwą łzową, naturalnie występującą pod powieką. Dzięki swoim właściwościom soczewki wspierają oczy, pozostawiając je wilgotnymi nawet w czasie najbardziej aktywnego dnia. Codziennie sięgnij po zupełnie nową i świeżą parę szkieł jednodniowych AquaView Easy!

Dzięki wygodnemu ułożeniu soczewek w opakowaniu użytkownik ma możliwość ich łatwej aplikacji i ułożenia na oczach. Produkty AquaView Easy przechowywane są w bardzo cienkim, aluminiowym pojemniku, gdzie ułożone zostały zewnętrzną częścią do góry. Nawet początkujący użytkownicy soczewek zgodnie przyznają, że dzięki ułożeniu AquaView Easy w opakowaniu aplikacja na oczach była szybka i intuicyjna. Atrakcyjna cena oraz niezwykle kompaktowe opakowania pozwalają na swobodne testowanie produktów. Soczewki kontaktowe AquaView Easy to nawet dwa tygodnie użytkowania i codzienne odświeżenie oczu!

Zobacz także: