AquaView Easy 3 szt.

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

3 sztuki

Nasza cena:

9,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Hit
Ewka
5.0000
Polecam

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Termin realizacji!

Termin realizacji może ulec wydłużeniu z powodu opóźnień w dostawach. Przed złożeniem zamówienia proszę skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta w celu potwierdzenia dostępności soczewek.

Materiał Hioxifilcon A - w procesie tworzenia soczewek AquaView Easy zastosowano nowoczesny, silikonowo-hydrożelowy materiał o nazwie Hioxifilcon A, dzięki któremu soczewki zyskały jeszcze lepszą elastyczność, nawilżenie i przepuszczalność tlenową.
Długotrwałe nawilżenie - wysoki, bo aż 57-procentowy stopień uwodnienia w połączeniu z technologią zatrzymywania wody w obrębie soczewki zapewnia długotrwałe nawilżenie szkieł kontaktowych, utrzymujące się przez cały dzień i zapobiegające wysychaniu oczu.
Łatwa aplikacja - soczewki umieszczono w ultracienkim, aluminiowym blistrze i ułożono zewnętrzną stroną do góry, dzięki czemu są jeszcze łatwiejsze w aplikacji.
 
Nowoczesna konstrukcja CentraForm - teraz soczewki charakteryzują się jeszcze cieńszą budową, dzięki której znacząco zmniejszono tarcie na linii soczewka-powieka i tym samym zwiększono komfort użytkowania szkieł kontaktowych. Koniec z podrażnieniami i zaczerwienieniem oczu!
Tryb codziennej wymiany - AquaView Easy

 
Tryb codziennej wymiany - z AquaView Easy nie musisz pamiętać o cowieczornym umieszczeniu soczewek w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym. Po prostu zdejmujesz je, a później sięgasz po nową i świeżą parę.
Kompaktowe opakowanie - zawiera zaledwie trzy sztuki soczewek, co pozwala na umieszczenie ich w małej torebce, a nawet portfelu i przygotowanie się w ten sposób na krótki wyjazd lub wyjście na basen.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Easy:

 

Silikonowo-hydrożelowe soczewki AquaView Easy należy poddawać codziennej wymianie. W trakcie ich produkcji użyto materiał Hioxifilcon A, cechujący się podwyższoną zawartością wody (57%). Dodatkowo, soczewki posiadają zdolność zatrzymywania wody, dlatego nawilżenie utrzymuje się przez cały dzień ich noszenia. Jest to istotne w zapewnieniu maksymalnej wygody użytkowania, nie odczuwając przy tym suchości oczu.

Soczewki kontaktowe AquaView Easy idealnie redukują powstające podczas mrugania, tarcie między powieką a soczewką. Jest to istotne dzięki użyciu nadzwyczajnej konstrukcji krawędzi soczewki CENTRAFORM.

AquaView Easy zapakowano w aluminiowe opakowania o grubości 1 mm, których wymiary są rewolucyjnym rozwiązaniem na świecie. Ułożone zewnętrzną stroną do góry, soczewki w blistrze ułatwiają zdecydowanie codzienne ich zakładanie. Jednocześnie taka konstrukcja opakowania zapobiega możliwości kontaktu z wewnętrzną stroną soczewek, chroniąc ją przed uszkodzeniem bądź zabrudzeniem. Soczewki AquaView Easy to zdrowe rozwiązanie, zapewniające higienę oczu.

 

Dla kogo soczewki AquaView Easy?

 

AquaView Easy są soczewkami kontaktowymi stworzonymi z myślą o osobach, preferujących użycie jednorazowych szkieł kontaktowych. Soczewki bez problemu umieścisz w portfelu lub torebce, co jest możliwe dzięki użyciu kompaktowego opakowania.


Jest to idealny wybór dla osób:
  • prowadzących aktywny styl życia,
  • wybierających rozwiązania o najwyższej jakości,
  • z symptomami zespołu suchego oka.
 

Soczewki dostępne są także w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentMenicon Co. Ltd.
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu3 sztuki
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów