AquaView Daily Supreme 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

39,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.
Hit
Małgorzata
5.0000
To najlepsze soczewki hydrożelowe, jakie kiedykolwiek miałam. Mają dużą przepuszczalność tlenu i odpowiednie uwodnienie. Dzięki temu moje oczy czują się w nich komfortowo. Nie są zaczerwienione, ani podrażnione nawet po całym dniu noszenia. Jestem krótkowidzem i soczewki Aquaview na co dzień znacznie ułatwiają mi życie. Już nie muszę się martwić zaparowanymi, ani brudnymi okularami. Soczewki AquaView Daily Supreme charakteryzują się również tym, że bardzo łatwo się je zakłada. To dla mnie ważne, bo zawsze się gdzieś spieszę.

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj

Gwarancja Twojego ZADOWOLENIA lub ZWROT PIENIĘDZY!

Soczewki należą do Programu ochronnego Kodano.pl!
Oznacza to, że jeśli z jakiegokolwiek powodu soczewki te nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci 100% kosztów zakupu!
Dokładny opis Programu ochronnego Kodano.pl znajdziesz klikając tutaj


Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Soczewki AquaView Daily Supreme są jednodniowymi soczewkami hydrożelowymi, przeznaczonymi do korekcji krótko- oraz dalekowzroczności. Niezwykle wygodnymi w stosowaniu i o szerokim zakresie ujemnej i dodatniej mocy optycznej.

 
Materiał Omafilcon A - soczewki zostały stworzone w oparciu o nowoczesny, udoskonalony materiał, charakteryzujący się wysokim stopniem uwodnienia i korzystnym parametrem przepuszczalności tlenowej.
Najwyższej jakości właściwości nawilżające - korzystając z opisywanych soczewek, możesz mieć pewność, że Twoje oczy będą odpowiednio nawilżone przez cały dzień, a problem suchego i podrażnionego oka odejdzie w zapomnienie.
Zwiększona średnica - dzięki udoskonalonemu kształtowi, uwidocznionemu m.in. w ultracienkich krawędziach i powiększonej średnicy, soczewki są niezwykle wygodne w stosowaniu, a proces ich zakładania oraz zdejmowania został maksymalnie uproszczony.
Biozgodny płyn w blistrze - soczewki są gotowe do założenia w każdym momencie i mogą być przechowywane przez długi czas bez zmartwienia o utratę ich cennych właściwości. To zasługa umieszczenia ich w blistrze z wysokiej jakości biozgodnym płynem - roztworem soli fizjologicznej buforowanej.
Szeroki zakres mocy soczewek - AquaView Daily Supreme

 
Szeroki zakres mocy soczewek - możesz mieć pewność, że w przypadku AquaView Daily Supreme z łatwością znajdziesz parę idealnie dopasowaną do wymagań swojego wzroku. Soczewki charakteryzują się bowiem bardzo szerokim zakresem mocy - od -10.00 do +6.00 D.
Tryb jednodniowy - decydując się na zastosowanie opisywanych soczewek, nie musisz pamiętać o ich pielęgnacji. Tryb jednodniowy oznacza, że wieczorem zdejmujesz je i wyrzucasz, a rano sięgasz po całkowicie nową i świeżą parę.
 

Charakterystyka soczewek AquaView Daily Supreme:

 

AquaView Daily Supreme to soczewki przeznaczone do jednodniowego stosowania, czyli umożliwiające sięgnięcie po nową i świeżą parę szkieł każdego poranka - bez dodatkowej pielęgnacji. Wykonane z wysokiej jakości hydrożelowego materiału Omafilcon B, o aż 62-procentowym uwodnieniu charakteryzują się niezwykle korzystnymi właściwościami nawilżającymi. Gwarantują komfort użytkowania przez wiele godzin - bez suchego i podrażnionego oka. Wygoda stosowania jest tym większa, że za sprawą powiększonej średnicy i ultracienkiej struktury soczewki błyskawicznie dopasowują się do indywidualnego kształtu oka. Nie podwijają się ani nie wypadają. Podarowują rogówce stały dostęp do tlenu, dzięki korzystnemu parametrowi przepuszczalności tlenowej. Umieszczone w blistrze z roztworem soli fizjologicznej buforowanej nie tracą swoich unikalnych właściwości i są gotowe do zastosowania w każdym momencie.

Soczewki AquaView Daily Supreme posiadają szeroki zakres mocy, od -10.00 aż do +6,00 D, dzięki czemu odpowiadają na potrzeby osób borykających się z krótko- i dalekowzrocznością. Zapewniają ostre i wyraźne widzenie, niezależnie od panujących warunków oświetleniowych.

 

Dla kogo soczewki AquaView Daily Supreme?

 

Soczewki AquaView Daily Supreme dedykowane są osobom o ujemnych oraz dodatnich wadach wzroku, a w szczególności tym, które cenią sobie możliwość codziennej wymiany szkieł lub prowadzą wyjątkowo dynamiczny tryb życia. Ten rodzaj jednodniowych szkieł kontaktowych nie wymaga bowiem dodatkowej pielęgnacji i gwarantuje najwyższej jakości higienę.

 

Zalety soczewek AquaView Daily Supreme w opakowaniu 30 szt.

 

Opisywane opakowanie AquaView Daily Supreme zawiera 30 sztuk soczewek. To idealna opcja dla tych klientów, którzy chcą wypróbować dany rodzaj szkieł kontaktowych oraz tych osób, które posiadają wadę wzroku o różnej wartości w każdym oku i chcą stworzyć duży zestaw soczewek, w pełni dopasowany do swoich potrzeb.

 

Soczewki dostępne są także w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentSupervision
MarkaAquaView
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów