Opinie o Nas
   × 

Wszystkie nasze salony są otwarte!
Znajdź salon w swoim mieście

AquaView Moist 2 weeks 1 szt.

Dostępność: W magazynie

13,99 zł
13,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,6

Średnica: 14,2

AquaView Moist 2 weeks to wysokiej jakości soczewki kontaktowe, które powstały z myślą o użytkownikach zmagających się z wadami krótkowzroczności oraz nadwzroczności. Wykonano je z innowacyjnego hydrożelowego materiału Hioxifilcon A, który zapewnia oczom wyjątkowe nawilżenie oraz znacznie minimalizuje tarcie, dzięki czemu komfort użytkowania produktu jest bardzo wysoki. Produkt został wyposażony w filtry UVA i UVB, dzięki czemu oczy użytkownika są chronione przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym oraz negatywnymi czynnikami z zewnątrz. Ponadto soczewki te cechują się bardzo wysokim poziomem nawilżenia i utlenienia, w związku z tym ich użytkowanie jest jeszcze wygodniejsze i bezpieczne dla oka, koniec z zaczerwienieniami i podrażnieniami zmęczonych oczu.

Kto powinien wybrać soczewek AquaView Moist 2 weeks

Soczewki AquaView Moist 2 weeks są ponadto idealnym produktem także dla tych użytkowników, którzy dopiero co zaczynają nosić soczewki i nie mają w tej kwestii jeszcze doświadczenia. Zabarwienie ułatwiające aplikacje, które zostało umieszczone na jednej ze stron soczewki, zapewnia łatwe i wygodne zakładanie soczewek. Dzięki swojej elastycznej budowie soczewki nie wypadają ani nie wywijają się. Produkt ten to idealny zestaw na start, jest dobrym wyborem, jeżeli jeszcze nigdy nie używałeś soczewek i chcesz je wypróbować. Kupując startowy zestaw, w opakowaniu znajdziesz jedną sztukę soczewek, której możesz używać przez okres dwóch tygodni.

AquaView Moist 2 weeks to soczewki, które przeznaczone są do użytkowania w trybie dwutygodniowym, co oznacza, że możesz używać ich przez 14 dni. Podstawową kwestią, o której musisz pamiętać, jest codzienna pielęgnacja soczewek. Codziennie wieczorem po zdjęciu soczewek wyczyść je i zdezynfekuj za pomocą specjalnego preparatu, a następnie umieść je w płynie do soczewek na okres minimum kilku godzin przed ich ponownym założeniem. Produkt ten jest zalecany głównie osobom z krótkowzrocznością i nadwzrocznością, ponadto jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich osób, które skarżą się na problem nadmiernie wysychających oczu.

Soczewki AquaView Moist 2 weeks dostępne są także w innym opakowaniu:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent INTEROJO

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?