Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną 3 x 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

109,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Aqua Balance to płyn pielęgnacyjny od Eye See, służący do utrzymywania w czystości wszystkich typów miękkich soczewek kontaktowych.

 

Więcej biologii mniej chemii!

 

Płyn Aqua Balance posiada w składzie naturalne, hypoalergiczne składniki: hialuronian sodu i alantoinę, zapewniające odpowiedni poziom nawilżenia i jednoczesną ochronę soczewek oraz oczu. Taki zestaw składników zapewnia niespotykany jak dotąd komfort noszenia każdego rodzaju miękkich soczewek kontaktowych, uwzględniając także odmianę silikonowo-hydrożelowo. Podrażnienia oczu, np. w wyniku zbyt długiego używania soczewek są w pełni łagodzone. Zadbaj o odpowiednią kondycję oczu!

Naturalny skład - aby płyn pielęgnacyjny spełniał oczekiwania osób o wrażliwych oczach, twórcy oparli jego skład na naturalnych, hipoalergicznych komponentach.
Silne właściwości dezynfekujące - płyn pielęgnacyjny zapewnia perfekcyjną czystość soczewek, dzięki temu, że usuwa z ich powierzchni wszelkiego rodzaju zabrudzenia - kurz, osady, bakterie oraz grzyby.
Dodatkowy składnik nawilżający - w składzie płynu pielęgnacyjnego skryto hialuronian sodu - komponent o silnym działaniu nawilżającym, który poprawia wilgotność soczewek i utrzymuje ją przez długi czas poprzez wiązanie wody w obrębie szkieł.
Ochrona przed podrażnieniami oczu - jako że płyn pielęgnacyjny wzbogacony został o ochronną alantoinę, pozwala utrzymać oczy w dobrej kondycji i uchronić je przed podrażnieniami oraz zaczerwienieniem, wynikającymi z długotrwałego stosowania soczewek.
Opcja bezpiecznego przechowywania - Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną
Opcja bezpiecznego przechowywania - płyn pielęgnacyjny pozwala na wielogodzinne przechowywanie nieużywanych soczewek. W tym czasie chroni je przed bakteriami i przywraca ich cenne właściwości, znane z samego początku stosowania.
Duże opakowanie - potrzebujesz zapasu płynu pielęgnacyjnego na kilka miesięcy? Oto opakowanie stworzone z myślą o Tobie - trzy butelki preparatu o pojemności 360 ml.
 

Charakterystyka płynu Aqua Balance:

 

Płyn Aqua Balance to gwarancja idealnej czystości soczewek kontaktowy wraz z ich dezynfekcją. Porównuj go do konkurencyjnych, wielofunkcyjnych płynów, to właśnie płyn Aqua Balance jest lepiej przyswajalne przez oczy oraz gwarantuje niezmienne nawilżenie soczewek i oczu w trakcie ich noszenia. Z płynem Aqua Balance się nie zawiedziesz!

Hialuronian sodu jest naturalnie występującym w ludzkich oczach, polimerem. Dzięki niemu płyn posiada cechy wiskoelastyczne wraz ze zwiększoną zdolnością wiązania wody. W płynie Aqua Balance, użyta została najwyższej wartości, czysta forma farmaceutyczna, zatem nie jest to produkt używany w przemyśle kosmetycznym lub też pochodzenia zwierzęcego, dlatego ryzyko pojawienia się reakcji alergicznej w trakcie aplikowania płynu jest niemal zerowe. Alantoina to substancja organiczna posiadająca cechy ochronne i łagodzące podrażnienia oczu wynikające np. z długotrwałego noszenia soczewek. Poznaj dobroczynne cechy płynu Aqua Balance.

 

Skład płynu Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną:

  • środek czyszczący,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% Bio-Polydol-2,
  • hialuronian sodu,
  • alantoina,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml30,55 zł