Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

21,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Produkt tymczasowo niedostępny.

Płyn pielęgnacyjny klasy premium, do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną 100 ml to wysokiej jakości płyn pielęgnacyjny przeznaczony do wszystkich miękkich soczewek kontaktowych. Gwarantuje idealną czystość oraz dezynfekcję szkieł, jednocześnie będąc przy tym przyjaznym dla oczu.

Do wszystkich miękkich soczewek - płyn pielęgnacyjny przeznaczony jest do stosowania w przypadku wszystkich soczewek miękkich - zarówno silikonowych, jak i silikonowo-hydrożelowych.
Naturalny i hypoalergiczny skład - z płynu pielęgnacyjnego mogą korzystać alergicy i osoby o wyjątkowo wrażliwych oczach. To zasługa składu wzbogaconego o naturalne, hypoalergiczne komponenty, przyjazne dla narządu wzroku.
Idealna czystość soczewek - płyn pielęgnacyjny, dzięki licznym składnikom dezynfekującym, usuwa z soczewek dosłownie wszystkie zabrudzenia - od kurzu, przez osady białkowe i tłuszcze, po groźne bakterie.
Długotrwałe nawilżenie soczewek - płyn pielęgnacyjny ma za zadanie utrzymać soczewki w dobrej kondycji i sprawić, że będą niezwykle wygodne w stosowaniu przez długi czas. W ramach tego poprawia ich wilgotność i gwarantuje utrzymanie jej przez wiele godzin.
Działanie ochronne - Aqua Balance
Działanie ochronne - skryta w płynie pielęgnacyjnym alantoina wykazuje działanie regeneracyjne i ochronne, dzięki czemu preparat chroni oczy przed mikrourazami i podrażnieniami, wynikającymi długotrwałego stosowania soczewek.
Opakowanie na wypróbowanie - płyn pielęgnacyjny umieszczony został w buteleczce o pojemności 100 ml. To w sam raz, żeby wypróbować dany rodzaj preparatu lub korzystać z niego przez długi czas, jeśli po soczewki sięgasz nie na co dzień, a od święta.
 

Charakterystyka płynu pielęgnacyjnego Aqua Balance

 

Preparat zapewnia długotrwałe nawilżenie i komfort przez cały okres użytkowania, nawet dla osób o bardzo wrażliwych oczach. Hialuronian sodu jako naturalny polimer występujący w ludzkim oku, posiada właściwości wiskoelastyczne oraz ma dużą zdolność wiązania wody. W płynie Aqua Balance zastosowano pełnowartościową formę farmaceutyczną oraz hypoalergiczne komponenty przyjazne dla narządu wzroku, dzięki czemu ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest praktycznie zerowe. Mogą więc korzystać z niego zarówno alergicy jak i osoby o bardzo wrażliwych oczach podatnych na zaczerwienienie i pieczenie.

 

Skuteczność działania!

 

Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną to płyn przeznaczony do wszystkich miękkich soczewek - zarówno silikonowych, jak i silikonowo-hydrożelowych. Dzięki zawartości wielu składników dezynfekujących bez problemu usuwa z soczewek wszystkie zabrudzenia takie jak kurz, pył, osady białkowe, tłuszcze czy groźne bakterie. Płyn pielęgnacyjny ma za zadanie przede wszystkim utrzymać soczewki czyste i sprawić, że będą niezwykle komfortowe w użytkowaniu przez jak najdłuższy czas. Zawarta w płynie alantoina wykazuje działanie regeneracyjne i ochronne, dzięki czemu preparat chroni oczy przed mikrourazami i podrażnieniami, gwarantując zdrowie oczu przez cały okres użytkowania.

Płyn Aqua Balance zawiera naturalne składniki: hialuronian sodu i alantoinę, które zapewniają odpowiednie nawilżenie i ochronę soczewek oraz oczu. Te hypoalergiczne substancje dają nieosiągalny dotychczas komfort noszenia wszystkich miękkich soczewek kontaktowych, również najnowocześniejszych silikonowo-hydrożelowych. Jednocześnie łagodzą podrażnienia oczu spowodowane np. zbyt długim noszeniem soczewek, dbając przy tym o dobrą kondycję oczu.

 

Zalety Aqua Balance w opakowaniu 100 ml

 

Płyn pielęgnacyjny został zamknięty w 100 mililitrowej buteleczce. To idealna pojemność, żeby wypróbować czy sprawdzi się u Ciebie, zabrać ją w podróż (np. do samolotu) lub korzystać z niego jeśli nie nosi się soczewek na co dzień.

 

Skład płynu Aqua Balance z hialuronianem i alantoiną:

 
  • środek czyszczący,
  • 0,01% EDTA,
  • 0,00015% Bio-Polydol-2,
  • hialuronian sodu,
  • alantoina,
  • izotoniczny roztwór buforowy.
 

Płyn dostępny jest również w innych opakowaniach:

 
Więcej informacji
ProducentEYE SEE
MarkaEye See
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml21,99 zł