AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml

Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

64,38 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Ocena:
5 of 5
Średnia ocena 5 / 5 na podstawie 2 opinii.
Adrianna
5.0000
kupiłam jeden płyn - oczy czerwone, kupiłam drugi - oczy czerwone, trzeci, czwarty.. i jeszcze... i oczy nadal czerwone... nawet zrezygnowałam z soczewek bo już nie wiedziałam co z tym począć. Na szczęście koleżanka dała mi do "spróbowania" to cudo! teraz tylko ten używam i nic się nie dzieje. Dezynfekcja pierwsza klasa - jak sobie pomyśle że szorstkim palcem mam czyścić tak delikatną powierzchnię -grrrr.... polecam jak najbardziej
Dawid
5.0000
Zdejmujesz soczewki, wkładasz do pojemniczka i już. Rano wyciągasz z pojemniczka 'dozownik' z soczewkami , otwierasz i zakładasz. Z tym płynem o wiele mniej bawienia się z płynem i soczewkami. Nic nie trzeba na ręku polewać, szyścić. wlewasz plyn, ktory czasem mam dluzej niz jeden dzien i jest ok. zero paprania zakrecaniem stareych pojemniczkow standardowych. Tutaj otwierasz i wkladasz jedna i druga i zakrecasz i spokoj. POLECAM!

AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml to pielęgnacyjny płyn do czyszczenia każdego rodzaju soczewek. Będzie odpowiedni dla miękkich, silikonowo-hydrożelowych szkieł kontaktowych nowej generacji, jak i starszych, sztywnych. Producentem produktu jest firma Alcon Vision Care.

 
Odpowiedni dla wszystkich soczewek - z opisywanego płynu pielęgnacyjnego możesz korzystać niezależnie od tego, jakiego rodzaju soczewki posiadasz - nowsze czy starsze, hydrożelowe czy silikonowo-hydrożelowe, korekcyjne czy kosmetyczne.
Potrójne oczyszczenie - obecność 3-procentowego roztworu nadtlenku wodoru odpowiada za aż potrójne działanie oczyszczające płynu pielęgnacyjnego. Preparat odkleja zanieczyszczenia, usuwa osady oraz eliminuje niebezpieczne mikroorganizmy.
Bez konserwantów - płyn pielęgnacyjny AOSept Plus jest odpowiedni dla alergików oraz osób o wyjątkowo wrażliwych oczach, dzięki recepturze pozbawionej konserwantów.
Formuła HydraGlyde - zastosowanie nowoczesnej formuły pozwoliło na uzyskanie dodatkowej, nawilżającej funkcji płynu pielęgnacyjnego. Preparat pokrywa soczewki niewidzialną, wilgotną warstewką, dzięki której te są jeszcze wygodniejsze w stosowaniu.
Pojemniczek na soczewki gratis - AOSept Plus z HydraGlyde

 
Pojemniczek na soczewki gratis - do opakowania płynu AoSept Plus z HydraGlyde dołączony jest wysokiej jakości pojemniczek - idealny do bezpiecznego przechowywania soczewek kontaktowych wielokrotnego użytku.
Duża pojemność - z płynu pielęgnacyjnego do soczewek korzystasz codziennie? W takim razie duża, 360-mililitrowa buteleczka preparatu pozwoli Ci na niemałą oszczędność.
 

Charakterystyka płynu AOSept® Plus z HydraGlyde®:

 

AOSept® Plus z HydraGlyde® w opakowaniu 360 ml to niezawierający konserwantów płyn na bazie wody utlenionej. Zawiera on 3% roztwór nadtlenku wodoru, który zapewnia silne potrójne czyszczenie. W pierwszej fazie odkleja zanieczyszczenia, następnie usuwa osady i w końcu głęboko oczyszcza. Niewielkie stężenie nadtlenku wodoru zabija drobnoustroje. Formuła HydraGlyde natomiast pokrywa powierzchnię soczewki nawilżającą substancją, która zapewnia komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień (do 16 godzin).

Do każdego opakowania płynu dołączony jest pojemnik do przechowywania soczewek. Jest on przeznaczony do czyszczenia, dezynfekcji, neutralizacji, usuwania osadów białkowych i przechowywania wszystkich rodzajów „kontaktów”, w tym silikonowo - hydrożelowych. Pojemniczek na soczewki dołączony do opakowania można używać jedynie z płynem AOSept Plus z HydraGlyde.

Płyny pielęgnacyjne są niezbędne do przechowywania soczewek kontaktowych. Dzielimy je ze względu na przeznaczenie: do soczewek miękkich, lub do twardych. Obecnie na rynku dostępne są również płyny do pielęgnacji każdego rodzaju soczewek. Przykładem jest opisywany tutaj AOSept Plus z HydraGlyde.

 

Dla kogo płyn AOSept® Plus z HydraGlyde®?

 

Płyn AOSept Plus z HydraGlyde jest szczególnie rekomendowany osobom o wrażliwych oczach i skłonnością do alergii. Mogą korzystać z niego wszyscy Ci, którzy poszukują wygodnego systemu pielęgnacyjnego.

 

Skład płynu AOSept® Plus z HydraGlyde®:

 
  • 3% roztworu nadtlenku wodoru,
  • kwas fosfoniowy,
  • chlorek sodowy,
  • fosforan,
  • poloxamer,
  • formuła nawilżająca HydraGlyde Moisture Matrix (EOBO-21* -politlenek etylenu]-politlenek butylenu]).

 

Pojemniczek na soczewki dołączony do opakowania można używać jedynie z płynem AOSept® Plus z HydraGlyde®.

Więcej informacji
ProducentALCON
MarkaPozostałe
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml17,88 zł
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:AOSept® Plus z HydraGlyde® 360 ml
Twoja ocena