AirView HD Plus Monthly 1 szt.

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Dostępność:

do wyczerpania zapasów

Ilość w opakowaniu:

1 sztuka

Nasza cena:

13,39 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Sebastian
5.0000
W porównaniu do soczewek które już stosowałem sprawdzają się najlepiej. Polecam każdemu kto szuka dobrej jakości soczewek w przestępnej cenie.
Paweł
5.0000
Wziąłem je na próbę, noszę je już 3 tydzień i jest ok, są wygodne nie czuję ich na oczach.
Karolina
5.0000
Jestem w trakcie testowania tych soczewek, na razie żadnych problemów z nimi nie miałam, są naprawdę komfortowe :)

Informacja o dostępności

Z powodu wstrzymania produkcji soczewek, posiadamy na magazynie ograniczoną ilość. Przed złożeniem zamówienia prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu sprawdzenia dostępności.

Soczewki AirView HD Plus Monthly to komfortowe soczewki miesięcznej wymiany stworzone do korygowania wady dalekowzroczności lub krótkowzroczności.
 

Najwyższy komfort stosowania - wysoki stopień nawilżenia soczewek oraz ultracienkie krawędzi to dwa elementy, które w największym stopniu decydują o niezwykłym komforcie użytkowania AirView HD Plus Monthly.
Wolność od suchości oczu - noszenie soczewek już nigdy nie spowoduje u Ciebie suchości i podrażnień oczu, bo szkła zostały stworzone w oparciu o wysoce uwodniony materiał, o dużym współczynniku przepuszczalności tlenowej.
Brak osadów i zanieczyszczeń - gładka i miękka powierzchnia soczewek jest odporna na gromadzenie osadów białkowych i zanieczyszczeń z zewnątrz, takich jak kurz i pyłki. Dzięki temu nawet pod koniec dnia szkła są czyste i niewyczuwalne na oku.
Perfekcyjne widzenie - wykorzystanie nowoczesnego materiału i udoskonalenie konstrukcji soczewek pozwoliło na uzyskanie jeszcze lepszej jakości widzenia - z ostrym obrazem i nasyconymi kolorami, bez szumów ani refleksów.
Jedna para na miesiąc - AirView HD Plus Monthly

 
Jedna para na miesiąc - z wybranej pary soczewek możesz korzystać nawet przez 30 dni. Wystarczy codziennie poddawać je dezynfekcji i umieszczać w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym.
Opakowanie na wypróbowanie - chcesz wypróbować opisywane soczewki, ale jednak odczuwasz obawę, że mogą nie odpowiadać na wszystkie Twoje potrzeby? Spokojnie! Opakowanie zawiera tylko jedną soczewkę, więc nie zmarnujesz ani odrobiny pieniędzy.
 

Charakterystyka soczewek AirView HD Plus Monthly:

 

AirView HD Plus Monthly to miękkie soczewki kontaktowe silikonowo-hydrożelowe, które zaskakują wysokim komfortem noszenia nawet w ostatni dzień ich używania. Wykonane zostały z materiału Innofilcon A, który znakomicie komponuje się z silikonem zawartym w soczewce, odpowiadającym za transmisję tlenu do rogówki. Dzięki odpowiedniemu dotlenieniu oko jest wolne od podrażnień, a komfort noszenia soczewek osiąga najwyższy poziom.

Komfort noszenia jaki dają soczewki AirView HD Plus Monthly gwarantuje dodatkowo wysoki stopień uwodnienia soczewki (45%). W połączeniu z materiałem wykorzystanym do stworzenia soczewki powoduje on, że problem suchości oka czy wysychania soczewki nie istnieje, a użytkownik nie odczuwa żadnego dyskomfortu. Współczynnik Dk/t wynosi 100.

Soczewki AirView HD Plus Monthly zaprojektowano w taki sposób, by były jak najbardziej odporne na powstawanie na jej powierzchni osadów, co znakomicie się udało. Dzięki temu nawet pod koniec okresu stosowania soczewki są czyste i świeże jak w pierwszych dniach noszenia.

 

Dla kogo soczewki AirView HD Plus Monthly?

 

AirView HD Plus Monthly to miesięczne soczewki sferyczne, a więc stworzone zostały z myślą o krótkowidzach oraz dalekowidzach. Polecane są zwłaszcza osobom, które od soczewek miesięcznych wymagają znakomitej jakości i najwyższego komfortu noszenia przez cały okres stosowania.

 

Pielęgnacja soczewek:

 

Soczewki AirView HD Plus Monthly wymagają codziennej pielęgnacji i dezynfekcji z użyciem płynu do soczewek. Do ich czyszczenia i dezynfekcji polecamy płyny Clean Active dostępne w naszej ofercie.

 

Soczewki dostępne są również w większych opakowaniach:

Więcej informacji
ProducentINTEROJO
MarkaAirView
Ilość w opakowaniu1 sztuka
Dostępnośćdo wyczerpania zapasów

Jak dobrać soczewki AirView HD Plus Monthly 1 szt.?

Możesz dobrać soczewki AirView HD Plus Monthly na podstawie swoich parametrów wzroku, takich jak moc i krzywizna. W przypadku zakupu jednej sztuki soczewki warto skonsultować się z optometrystą, który pomoże dopasować soczewkę do Twoich potrzeb. Opakowanie zawiera jedną soczewkę AirView HD Plus Monthly, więc jest to opakowanie testowe.

Czy soczewki AirView HD Plus Monthly są bezpieczne?

Tak, soczewki AirView HD Plus Monthly są bezpieczne w użytkowaniu, pod warunkiem przestrzegania zaleceń dotyczących higieny i pielęgnacji. Regularne czyszczenie i dezynfekcja soczewek oraz odpowiednie przestrzeganie terminów wymiany pomaga zachować higienę oczu.

Do jakiej wady wzroku AirView HD Plus Monthly?

Soczewki AirView HD Plus Monthly są przeznaczone do korekcji krótkowzroczności lub dalekowzroczności. Dzięki swoim właściwościom sferycznym mogą skutecznie poprawić widzenie osób z tego rodzaju wadami refrakcji.

Jak zakładać soczewki AirView HD Plus Monthly?

Aby prawidłowo zakładać soczewki AirView HD Plus Monthly, zawsze należy najpierw umyć i wysuszyć ręce. Następnie należy umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego, unikać kontaktu z paznokciami. Delikatnie unieś górną powiekę i przytrzymując dolną powiekę, umieść soczewkę na oku. Po włożeniu soczewki należy delikatnie mrugać, aby soczewka zajęła odpowiednie miejsce.

Jak zdejmować soczewki AirView HD Plus Monthly?

Aby zdejmować soczewki AirView HD Plus Monthly, zawsze należy najpierw umyć i wysuszyć ręce. Następnie należy delikatnie unieść górną powiekę i delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół. Następnie należy delikatnie szczypta soczewkę palcami i wyjąć ją z oka. Po zdejmowaniu soczewki należy ją umieścić w odpowiednim pojemniku z płynem do przechowywania i zdezynfekować przed kolejnym użyciem.