Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

AirView HD Plus 2 weeks 6 szt.

Dostępność: W magazynie

79,99 zł
79,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,6

Średnica: 14,2

Doskonały wzrok jest nam niezbędny w życiu codziennym, znacznie ułatwiając różne czynności oraz bycie aktywnym zawodowo. Niestety, jego nadmierna eksploatacja może skutkować różnego rodzaju schorzeniami w postaci różnego rodzaju wad wzroku i nawet osoby, które kiedyś cieszyły się pełnią możliwości tego zmysłu, mogą z biegiem czasu potrzebować pomocy. Znakomitym rozwiązaniem są soczewki AirView HD Plus 2 weeks.

Zalety soczewek AirView HD Plus 2 weeks

Produkt będzie właściwy zarówno w przypadku wrodzonych, jak i nabytych wad wzroku. Jego szeroki zakres mocy (od -12,00 do + 6,00 D) sprawdzi się w przypadku dalekowzroczności i krótkowzroczności o różnym stopniu zaawansowania, dzięki czemu każdy z łatwością dopasuje produkt do swoich wymagań i potrzeb. Soczewki AirView HD Plus 2 weeks wykonano przy pomocy specjalnego materiału o nazwie Formofilcon B, który gwarantuje możliwość ich wygodnego noszenia. Na komfort użytkowania wpływa również wysoki stopień uwodnienia sięgający 48% oraz umożliwienie swobodnej cyrkulacji powietrza, co eliminuje problem suchych oczu po dłuższym czasie funkcjonowania w założonych soczewkach.

Soczewki AirView HD Plus 2 weeks starannie zaprojektowano w taki sposób, by ich zakładanie oraz zdejmowanie nie było problemem i aby przebiegało sprawnie. Materiał z którego je stworzono jest miękki, a przez to łatwo dopasowuje się do gałki ocznej, podczas gdy soczewki są niewyczuwalne w trakcie noszenia. Współczynnik Dk/t wynosi 119. Jedna para będzie nam służyć przez czternaście dni, jest to więc opłacalne i wygodne rozwiązanie, bowiem nie musimy codziennie pamiętać o tym, by założyć inny komplet soczewek. Aby zachować produkt w odpowiednim stanie, należy przechowywać go we właściwych warunkach i dezynfekować. Jedno opakowanie zawiera sześć soczewek, dzięki czemu będzie wystarczające na półtora miesiąca. Jego niewielkie wymiary zapewniają mobilność i możliwość posiadania produktu zawsze pod ręką. AirView HD Plus 2 weeks wspaniale zastępują okulary korekcyjne i jednodniowe soczewki, ponieważ są od nich znacznie bardziej komfortowe.

Soczewki AirView HD Plus 2 weeks dostępne są także w innym opakowaniu:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent PEGAVISION

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?