Opinie o Nas
   × 

Odwiedź nas w salonie KODANO Optyk
Znajdź salon w swoim mieście

Air Optix for Astigmatism 6 szt.

Dostępność: W magazynie

169,99 zł
169,99 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,7

Średnica: 14,5

Air Optix for Astigmatism to soczewki kontaktowe wysokiej jakości, które zaprojektowane zostały przez Alcon Vision Care, firmę będąca jednym z głównych liderów w tej branży. Jest to produkt dedykowany astygmatykom, co do którego możesz mieć pewność odnośnie jego wysokiej jakości wykonania, jak i komfortu wynikającego z jego użytkowania.

Zalety soczewek Air Optix for Astigmatism

Soczewki wykonane zostały z silikonowo-hydrożelowego materiału Lotrafilcon B, który zapewnia rogówce oka siedem razy większą przepuszczalność tlenu, niż w innych soczewkach tego typu. Oznacza to, że soczewki są skonstruowane specjalnie tak, aby zapewnić Twoim oczom, jak najwyższe nawilżenie przez cały dzień, dzięki czemu nie musisz martwić się suchością, podrażnieniami oraz zaczerwieniem oczu. Ponadto produkt ten został zaopatrzony w nowoczesną i innowacyjną konstrukcję Precision Balance 8|4, która zapewnia doskonałą ostrość widzenia, co jest szczególnie ważne podczas korekcji takich wad wzroku jak astygmatyzm.

Air Optix for Astigmatism są soczewkami, które idealnie dopasowują się do oka, dzięki temu ich aplikacja jest niezwykle prosta, a samo użytkowanie przyjemne i komfortowe. Specjalnej grubości brzegi soczewki zapewniają wyraźny i ostry obraz, a intensywne właściwości nawilżające chronią Twoje oko przez cały dzień. Soczewki są dodatkowo odporne na wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia pochodzenia zewnętrznego, jak i na osady białkowe, co zapewnia Twoim oczom najwyższej jakości komfort, oraz bezpieczeństwo.

Kto powinien wybrać Air Optix for Astigmatism?

Air Optix for Asitgmatism to produkt miesięczny, co oznacza, że soczewki możesz z powodzeniem nosić maksymalnie przez okres 30 dni. Należy pamiętać o tym, że soczewki wymagają specjalnego czyszczenia i odkażania za pomocą preparatu do pielęgnacji soczewek. Należy wyczyścić je po zdjęciu każdego wieczora, a następnie umieścić w specjalnym płynie na okres przynajmniej kilku godzin przed ponownym założeniem. Soczewki te mogą być także używane w trybie mieszanym, więc nic nie szkodzi, jeśli kilka razy zdarzy Ci się w nich zasnąć. Należy jednak pamiętać, że jedna para takich soczewek nie powinna być użytkowana dłużej niż przez 6 nocy w trakcie ich noszenia.

Soczewki Air Optix for Astigmatism dostępne są także w innym opakowaniu:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent ALCON

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?