Soczewki Air Optix Colors

Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę
Zobacz jako Siatka Lista

Produkty 2

na stronę

Soczewki kolorowe Air Optix Colors

Air Optix Colors to najnowszej generacji soczewki kontaktowe, które pozwalają na zmianę koloru oczu. Charakteryzują się one wysoką przepuszczalnością tlenu oraz związanym z tym doskonałym komfortem noszenia, nawet przez cały dzień. Odpowiednie uwodnienie soczewki sprawia, że oczy nie męczą się - dzięki temu nie pojawia się zespół suchego oka, a widzenie jest komfortowe i wyraźne. Nowoczesna modyfikacja powierzchni w plazmie chroni soczewkę przed utratą nawilżenia oraz zmniejsza ilość osadów i białka, które mogłoby utrudniać widzenie.

Charakterystyka soczewek Air Optix Colors

Air Optix Colors są soczewkami miesięcznymi, czyli można je nosić przez cały miesiąc - na noc soczewki należy zdezynfekować oraz pozostawić w specjalistycznym płynie, celem odkażenia. Soczewki przeznaczone są zarówno dla osób, które nie mają problemów ze wzrokiem (wersja 0.00), jak również dla dalekowidzów oraz krótkowidzów. Soczewki Air Optix Colors dostępne są w rozmaitych mocach - do wady -6,00 i +6,00 dostępne są co 0,25D, a od -6,00 do -8,00 co 0,5D. Dzięki temu każdy, kto mieści się w granicach wymienionych wad wzroku znajdzie coś dla siebie.

W soczewkach Air Optix Colors zastosowano nowoczesną technologię barwienia 3w1, która podkreśla piękno naturalnego koloru oczu oraz pozwala uzyskać efekt mocnej zmiany dla osób, które lubią taki efekt. Soczewki dostępne są w 9 odsłonach, skierowanych zarówno dla osób, które chcą uzyskać subtelne podkreślenie barwy oczu, jak również tych, którzy chcą bardziej zdecydowanej zmiany. Wśród kolorów subtelnych i lekkich znaleźć można soczewki w takich barwach, jak Pure Hazel, Blue, Green, Gray, Brown, a wśród bardziej wyrazistych kolorów - Honey, Briliant Blue, Gemstone Green, Sterling Gray. Wybrany odcień soczewek Air Optix Colors można sprawdzić na plakatach na stronie producenta oraz dystrybutorów produktu, co bardzo ułatwia wszystkim zainteresowanym wybór najbardziej optymalnej wersji kolorystycznej soczewek.

Dla kogo soczewki Air Optix Colors?

Soczewki Air Optix Colors są idealną propozycją dla wszystkich tych osób, które chcą zmienić swój wizerunek i odświeżyć spojrzenie. Dzięki Air Optix Colors możliwa jest zarówno zmiana wizerunku dla osób, które nie mają wady wzroku, jak i zmiana koloru oczu połączona z odpowiednią dbałością o korekcję wady dla krótko- lub dalekowidzów. Duży wybór kolorów, a także wysokiej jakości wykonanie soczewek, które znacząco wpływa na komfort użytkowania sprawia, że z pewnością każdy zainteresowany znajdzie coś dla siebie. Dzięki temu każdy może zmienić swój kolor oczu - raz na jakiś czas lub na stałe, nie obawiając się o wygodę oraz bezpieczeństwo swoich oczu.

Zobacz pozostałe rodzaje soczewek Air Optix