ACUVUE® RevitaLens® 360 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

34,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Reklama
Kasia
5.0000
Dobry płyn w przystępnej cenie - polecam
Paulina
5.0000
Każdy, kto nosi soczewki, wie jak ważna jest odpowiednia ich pielęgnacja. Pomocne są w tym różnego rodzaju płyny dezynfekujące. Moim ulubionym jest Acuvue RevitaLens MPDS. Cenię go za to, że jest bardzo wydajny. Dodatkowo przy dłuższym stosowaniu zauważyłem, że nawilżenie soczewek jest dużo lepsze. To dla mnie ważne, bo dzięki temu zwiększa się również komfort ich noszenia. Płyn doskonale radzi sobie z eliminacją bakterii i grzybów. Mogę schować soczewki do pojemniczka z tym płynem na kilka dni i nie tracą one swoich właściwości.

ACUVUE® RevitaLens® to nowa generacja wielofunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych do soczewek kontaktowych.

Produkt nowej generacji - płyn ACUVUE® RevitaLens® to preparat udoskonalony zarówno pod względem składu, jak i sposobu działania. Gwarantuje kompleksową pielęgnację soczewek i tym samym ich bezpieczne oraz wygodne stosowanie.
Eliminacja 99,9% bakterii i grzybów - najważniejszym zadaniem, jakie spełnia opisywany płyn pielęgnacyjny jest dezynfekcja. W jej trakcie preparat usuwa groźne dla oczu bakterie oraz grzyby i pozwala cieszyć się wzrokiem wolnym od infekcji.
Długotrwałe nawilżenie - regularne stosowanie płynu pielęgnacyjnego w znaczący sposób przyczynia się do poprawy komfortu użytkowania soczewek, głównie dzięki przywróceniu początkowego stopnia nawilżenia soczewek i długotrwałego utrzymania tego parametru.
Poprawa elastyczności - zanurzenie soczewek w płynie pielęgnacyjnym jest świetnym sposobem na poprawę ich elastyczności, a sprężyste soczewki lepiej dopasowują się do oka i pozostają niewyczuwalne przez cały okres użytkowania.
Bezpieczne przechowywanie - ACUVUE RevitaLens

 
Bezpieczne przechowywanie - soczewki możesz umieścić w pojemniczku z płynem pielęgnacyjnym, jeśli z jakiegoś powodu chcesz zrezygnować z ich stosowania na kilka dni. Tam będą bezpieczne i nie utracą żadnej ze swoich cennych właściwości.
Ekonomiczna pojemność - płyn pielęgnacyjny znajduje się w butelce o aż 360 ml pojemności. To idealna opcja dla wszystkich osób stosujących soczewki każdego dnia i potrzebujących stałego dostępu do wysokiej jakości preparatu oczyszczająco-nawilżającego.
 

Charakterystyka płynu ACUVUE® RevitaLens®

 

To wielofunkcyjny płyn dezynfekujący do soczewek kontaktowych, który daje doskonałe efekty czyszczące oraz dezynfekujące. Wysoki komfort zapewnia perfekcyjne usuwanie lipidów, białek oraz innych zanieczyszczeń. Ponadto, płyn oferuje znikomą toksyczność dla tkanek oka, kompatybilność oraz komfort podczas pielęgnacji soczewek silikonowo - hydrożelowych. Płyn od firmy Abbott Medical Optics Inc. posiada interaktywny system na który składają się dwa środki dezynfekujące: dwuchlorowodorek aleksydyny oraz polyquaternium-1. Działają one w zgodzie z czynnikiem chelatującym EDTA, jak i z systemem buforującym, który posiada kwas borowy. Te wszystkie czynniki wpływają na ostateczny efekt w postaci płynu nowej generacji ACUVUE® RevitaLens®.

 

Zalety płynu ACUVUE® RevitaLens®:

 
 • Wysoka skuteczność dezynfekcji, która sprawia że płyn dzięki złożonej formule, doskonale zwalcza Acanthamoebę oraz inne drobnoustroje, które są odporne na niektóre płyny do soczewek. Silna dezynfekcja nie wpływa negatywnie na materiały, które są wykorzystywane do produkcji miękkich soczewek kontaktowych.
 • Doskonałe oczyszczenie jakie daje płyn ACUVUE® RevitaLens® sprawia, że usuwa on praktycznie w całości (99,99%) bakterie i grzyby oraz ponad 85% zabrudzeń takich jak: osady lipidowe czy białkowe z powierzchni soczewki. Płyn został wykonany tak, aby wyeliminować wrażliwość oczu, wystąpienie problemów podczas użytkowania soczewki oraz usunąć barwienie rogówki. Dodatkowo podczas trwającego ponad 90 dni badania, odnotowano zwiększony komfort widzenia.
 • Płyn nowej generacji ACUVUE® RevitaLens® oferuje uniwersalną dezynfekcję soczewek, doskonale czyści i wspomaga dobre widzenie.
 • Czyste soczewki to zdrowe oczy. Zarówno długotrwała ochrona przeciwbakteryjna, jak i usuwanie białek i innych osadów tłuszczowych sprawia, że soczewki stają się czyste bez utraty komfortu noszenia. Co sprawia, że osoba nosząca soczewki oczyszczone w płynie ACUVUE® RevitaLens® widzi lepiej i wyraźniej, bez negatywnego wpływu na wzrok.
 

Skład płynu ACUVUE® RevitaLens®:

 
 • Aleksydyna 0,00016%,
 • Polikwaternium- 1 0,0003%,
 • Kwas borowy,
 • Boran sodu dziesięciowodny,
 • Kwas tetronowy 904,
 • Edetynian disodu (EDTA),
 • Cytrynian trójsodowy dwuwodny,
 • Chlorek sodu,
 • Woda oczyszczona.
 

Płyn dostępny jest także w mniejszym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml9,72 zł