ACUVUE® RevitaLens® 100 ml

Dostępność:

24 godziny

Nasza cena:

16,99 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41
Joanna
5.0000
5/5 świetny płyn.

ACUVUE® RevitaLens® stanowi serię uniwersalnych, multifunkcyjnych płynów dezynfekcyjnych nowej generacji służących do pielęgnacji soczewek kontaktowych.

Produkt nowej generacji - płyn pielęgnacyjny ACUVUE® RevitaLens® charakteryzuje się nowoczesną formułą oraz udoskonalonym składem, opartym na całkowicie bezpiecznych dla ludzkiego wzroku komponentach. Jest więc skuteczny, a przy tym delikatny dla oczu.
Biozgodny z ludzkim wzrokiem - decydując się na stosowanie płynu pielęgnacyjnego ACUVUE® RevitaLens®, nie musisz martwić się reakcjami alergicznymi. Preparat jest całkowicie biozgodny z gałką oczną, a więc naturalny dla wzroku i neutralny w działaniu.
Skuteczna dezynfekcja - działanie preparatu oparte jest na dwóch składnikach dezynfekujących, które tworzą całość zabójczą dla bakterii i innych groźnych drobnoustrojów. W ten sposób płyn chroni oczy przed niebezpiecznymi infekcjami.
Ochrona antybakteryjna - mało tego, że płyn pielęgnacyjny eliminuje bakterie i zarazki. On także tworzy na soczewkach swego rodzaju powłokę ochronną, która zmniejsza podatność soczewek kontaktowych na gromadzenie się groźnych drobnoustrojów.
Dokładne oczyszczanie - Acuvue RevitaLens
Dokładne oczyszczanie - starannie opracowana formuła eliminuje ponad 90% zanieczyszczeń organicznych, takich jak osady białkowe i lipidy. Dzięki temu w trakcie stosowania soczewek nie występuje problem uczucia obcego ciała w oku, a widzenie jest wyraźne.
Bezpieczne przechowywanie - jedną z podstawowych funkcji oferowanych przez płyn pielęgnacyjny jest możliwość bezpiecznego, wielogodzinnego przechowywania w nim soczewek planowej wymiany. Zanurzone w nim soczewki nie mają kontaktu z zarazkami i nie tracą swoich cennych właściwości.
 

Charakterystyka płynu ACUVUE® RevitaLens®:

 

ACUVUE® RevitaLens® produkowany przez firmę Abbott Medical Optics Inc., posiada w składzie system zbudowany z dwóch odpowiadających sobie składników dezynfekujących, a także z elementu łączącego je w jednolitą całość. Dzięki takiej strukturze chemicznej płyn ACUVUE® RevitaLens® wykazuje wysoką skuteczność przy czyszczeniu, pielęgnacji oraz dezynfekcji soczewek silikonowo - hydrożelowych, a także konwencjonalnych przy równoczesnym zachowaniu wygody użytkowania. Obecne w składzie substancje dezynfekujące (dwuchlorowodorek aleksyny i polyquaternium-1) cechują się całkowitą kompatybilnością z czynnikiem EDTA o właściwościach chelatujących oraz składnikiem buforującym, dzięki czemu możliwe stało się otrzymanie płynu spełniającego wymagania stawiane wszystkim zaawansowanym technologicznie płynom pielęgnacyjnym.

 

Płyn ACUVUE® RevitaLens® jest całkowicie biozgodny dla gałki ocznej, nie powoduje powstawania odczynów alergicznych i nie podrażnia. Starannie zaprojektowana formuła zapewnia dokładne usuwanie 85% białek i lipidów gromadzących się na powierzchni soczewki oraz drobnoustrojów wykazujących odporność na niektóre z płynów pielęgnacyjnych dostępnych na rynku, takich jak Acanthamoeba.

 

ACUVUE® RevitaLens® usuwa 99,99% bakterii i grzybów z powierzchni soczewki, co świadczy o imponującej skuteczności dezynfekcyjnej, a także zapewnia długotrwałą osłonę antybakteryjną. Nie traci on na wydajności nawet w niedogodnych warunkach oraz jest całkowicie zgodny z innymi materiałami wykorzystywanymi do produkcji miękkich szkieł kontaktowych. Efekty jego działania zostały potwierdzone w trakcie trzymiesięcznych badań, kiedy to odnotowano wysoki komfort użytkowania soczewek kontaktowych, gdyż skład płynu ACUVUE® RevitaLens® opracowano tak, by maksymalnie zminimalizować ryzyko zabarwienia rogówki, podrażnienie oczu czy wystąpienie innych skutków ubocznych. Dzięki korzystaniu z nowego ACUVUE® RevitaLens® pielęgnacja oczu oraz soczewek staje się znacznie prostsza.

 

Zalety płynu ACUVUE® RevitaLens®:

 

 • długotrwała i efektywniejsza ochrona antybakteryjna,
 • skuteczna eliminacja białek i tłuszczów,
 • czyste soczewki bez utraty wygody noszenia,
 • komfort dla każdego użytkownika szkieł kontaktowych.
 

Skład ACUVUE® RevitaLens®:

 

 • Aleksydyna 0,00016%,
 • polikwaternium- 1 0,0003%,
 • kwas borowy,
 • boran sodu dziesięciowodny,
 • Kwas tetronowy 904,
 • edetynian disodu (EDTA),
 • cytrynian trójsodowy dwuwodny,
 • chlorek sodu,
 • woda oczyszczona.
 

Płyn dostępny jest także w większym opakowaniu:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Dostępność24 godziny
Cena za 100ml16,99 zł