ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL 30 szt.

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Dostępność:

do 10 dni roboczych

Ilość w opakowaniu:

30 sztuk

Nasza cena:

161,48 zł
Kupując więcej oszczędzasz!
Nie masz recepty? Umów się na badanie wzroku. Zarezerwuj wizytę
Zadzwoń i zamów: (+48 12) 371 10 41

ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL w opakowaniu 30 sztukowym to soczewki stworzone z myślą o skutecznej korekcji prezbiopii – wysokiej jakości soczewki multifokalne od Johnson&Johnson zapewniają idealną ostrość i niezastąpiony komfort widzenia na różne odległości. Wszystko za sprawą zoptymalizowanej strefy optycznej, która gwarantuje wyraźne widzenie nie tylko w bliży i dali, ale też w odległościach pośrednich. Jednodniowe soczewki progresywne posiadają również kilka innych właściwości, które skłaniają do wyboru tej właśnie metody korekcji wzroku.

Wyraźne widzenie - na każdą odległość i w zróżnicowanych warunkach oświetleniowych. Innowacyjny projekt soczewek gwarantuje wygodę użytkowania przez cały dzień, zarówno w dzień jak i w nocy.
Technologia TearStable - zapewnia optymalne nawilżenie soczewek na całej ich powierzchni, minimalizując ryzyko podrażnienia i zaczerwienienia oczu. Konieczność wyeliminowania dolegliwości związanych z suchością oczu pojawia się niejednokrotnie właśnie przy starczowzroczności.
Łatwe zakładanie i zdejmowanie soczewek - oznaczenie właściwej strony soczewek gwarantuje ich błyskawiczną aplikację, przekonując jednocześnie do korzystania z soczewek osoby jeszcze nie zaznajomione z tą metodą korekcji wzroku. Jest to szczególnie istotne w przypadku progresywnych soczewek kontaktowych.
Technologia OptiBlue - takie rozwiązanie skierowane jest przede wszystkim do osób korzystających z urządzeń cyfrowych. Wysoki stopień filtrowania światła niebieskiego zapewnia nieoceniony komfort podczas użytkowania smartfonów i komputerów.
Wygodne 30 sztukowe opakowanie - ACUVUE OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL
Wygodne 30 sztukowe opakowanie - taki wariant jest jednym z najbardziej optymalnych dla wielu użytkowników soczewek kontaktowych.
Maksymalnie skuteczny filtr UV - zastosowane filtry blokują 99,9% promieniowania UVA oraz 100% promieniowania UVB. Niezawodna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym umożliwia aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, szczególnie w letnim sezonie.
 

Charakterystyka soczewek progresywnych ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL:

 

Dolegliwości związane z prezbiopią pojawiają się zwykle po 40 roku życia. Wraz ze zmianami zachodzącymi w soczewce wewnątrzgałkowej osłabia się zdolność skupiania wzroku naprzemienne na obiektach znajdujących się w bliskiej oraz dalekiej odległości. Dzięki soczewkom ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL możliwe jest komfortowe i maksymalnie ostre widzenie nie tylko niezależnie od odległości, ale też w różnych warunkach oświetleniowych.

Filtr OptiBlue oraz technologia TearStable idealnie wpisują się w specyfikę nowoczesnych soczewek kontaktowych, zapewniających wysoki komfort użytkowania przez cały dzień oraz w każdej sytuacji. Dla osób korzystających na co dzień z komputerów, smartfonów oraz innych urządzeń z ekranami cyfrowymi istotną informacją będzie skuteczność zastosowanej technologii. Filtr OptiBlue eliminuje aż 60% szkodliwego dla oczu światła niebiesko-fioletowego. Z kolei stabilizacja filmu łzowego czyli formuła TearStable odpowiada za utrzymanie optymalnej wilgotności na powierzchni całego oka, minimalizując tym samym ryzyko podrażnień i występowania dolegliwości związanych z syndromem suchego oka. Jednodniowe soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL posiadają także niezbędne filtry UV, które wyróżnia wysoki stopień blokowania promieni ultrafioletowych. Dzięki profesjonalnej ochronie przeciwsłonecznej można bez obaw korzystać z soczewek kontaktowych również na zewnątrz, zyskując maksymalną wygodę szczególnie podczas aktywnych form wypoczynku.

Co ważne, zakładanie soczewek multifokalnych ACUVUE® OASYS MAX jest banalnie proste – dzięki zastosowaniu niebiesko-zielonego zabarwienia i oznaczeniu strony przeznaczonej do prawidłowego zakładania, do takich soczewek kontaktowych przekonają się nawet sceptycy.

 

Dla kogo przeznaczone są soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL?

  • dla osób odczuwających dolegliwości związane ze starczowzrocznością;
  • dla osób preferujących sprawdzone rozwiązania, oferowane przez cenionych w branży optycznej producentów i polecane przez ekspertów w dziedzinie optometrii;
  • dla pracowników biurowych i innych osób spędzających sporo czasu przed ekranem komputera, poszukujących rozwiązań eliminujących działanie szkodliwego dla oczu światła niebieskiego;
  • dla osób dbających o dobrą kondycję wzroku, dążących do zniwelowania uczucia zmęczenia oczu i uniknięcia dolegliwości związanych z ewentualnymi podrażnieniami i zaczerwienieniem oczu;
  • dla osób preferujących aktywny tryb życia i ceniących sobie funkcjonalne rozwiązania, a w tym przypadku intuicyjną aplikację soczewek i brak konieczności stosowania płynu pielęgnacyjnego;
  • dla osób poszukujących niezawodnych metod korekcji wzroku, uwzględniających skuteczną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym.
 

Parametry soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-DAY MULTIFOCAL:

 
Kategoria Soczewki jednodniowe
Soczewki progresywne
Marka Soczewki ACUVUE®
Producent JOHNSON & JOHNSON
Moc sferyczna -9,00 do +6,00 D (co 0,25 D)
Addycja LOW +0,75 D do +1,25 D
MID +1,50 D do +1,75 D
HIGH +2,00 D do +2,50 D
Krzywizna 8,4
Średnica 14,3
Dk/t 147 x 10-9
Uwodnienie 38%
Materiał Senofilcon A
Technologia PUPIL OPTIMIZED DESIGN, TearStable™, OptiBlue™ Light Filter
Filtry UV 100% UVB; 99,9% UVA
 

Zobacz inne soczewki progresywne marki ACUVUE®:

Więcej informacji
ProducentJOHNSON & JOHNSON
MarkaACUVUE®
Ilość w opakowaniu30 sztuk
Dostępnośćdo 10 dni roboczych

Jak dobrać soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 szt.?

Dobór soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL 30 sztuk jest prosty i wygodny, zarówno samodzielnie, korzystając z podanych parametrów, jak i przy pomocy optometrysty. Opakowanie zawiera 30 soczewek, co zapewnia użytkownikowi długotrwałe zabezpieczenie wzroku.

Czy soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL są bezpieczne?

Tak, soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL są bezpieczne, ponieważ zostały zaprojektowane i wyprodukowane przez renomowaną firmę Johnson&Johnson, która stosuje najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości.

Do jakiej wady wzroku ACUVUE® OASYS 1-Day MULTIFOCAL?

Soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL są przeznaczone do korekcji wady wzroku starczowzroczności, umożliwiając ostre widzenie na różne odległości, co jest szczególnie przydatne dla osób z presbiopią.

Jak zakładać soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL?

Zakładanie soczewek ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL jest proste. Przed umieszczeniem soczewki na oku należy dokładnie umyć i osuszyć dłonie, następnie delikatnie umieścić soczewkę na opuszce palca wskazującego i przytrzymać ją delikatnie, aż do osadzenia na oku.

Jak zdejmować soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL?

Aby zdejmować soczewki ACUVUE® OASYS MAX 1-Day MULTIFOCAL, należy delikatnie pociągnąć dolną powiekę w dół i patrząc do góry, przesunąć soczewkę na białko oka, a następnie delikatnie złapać soczewkę dwoma palcami i ją usunąć.