Opinie o Nas
   × 

Wszystkie nasze salony są otwarte!
Znajdź salon w swoim mieście

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,4 i 8,8

Średnica: 14,0

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS łączą w sobie najlepsze cechy materiału hydrożelowo-silikonowego oraz hydrożelowego, które wpływają nie tylko na wysoką jakość produktu oraz właściwe pełnienie swojej funkcji, ale również doskonały komfort użytkowania. Wykorzystanie aż dwóch tworzyw powoduje, że szkła sprawdzają się nawet w szczególnie wymagających warunkach, a ich użytkownicy nie muszą już zaprzątać sobie głowy sprawami przesuszonych lub podrażnionych spojówek.

Zalety soczewek ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS wykorzystują technologię HYDRACLEAR® Plus, która powoduje, że jej powierzchnia jest jeszcze gładsza i lepiej nawilżona, dzięki czemu odpowiada nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Dodatkowym atutem szkieł kontaktowych jest również skuteczna ochrona przed promieniowaniem UVA (na poziomie 85%) oraz UVB (na poziomie 98%) zarówno w okresie letnim, jak i zimowym. Dużym ułatwieniem w trakcie zakładania soczewek jest ich jasnoniebieskie zabarwienie, które pozwala je szybko zauważyć, by następnie komfortowo założyć.

Soczewki kontaktowe ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS , według wskazań producenta, polecane są szczególnie osobom, które zainteresowane są dłuższym trybem noszenia z jednoczesną opcją jego przedłużenia, a także dla tych, które nie mogą lub nie chcą korzystać z okularów, a soczewki są po prostu dla nich wygodną alternatywą korekty wzroku. To również rozwiązanie dla tych użytkowników, którzy odczuwają dyskomfort podczas noszenia innych rodzajów soczewek kontaktowych.

Najczęściej wymieniane zalety soczewek kontaktowych ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS :

  • nawilżenie oraz odświeżone oczy nawet mimo niekorzystnych warunków,
  • skuteczna ochrona przed promieniowaniem ultrafioletowym,
  • możliwość dostosowania trybu noszenia do własnych potrzeb: dzienne użytkowanie przez dwa tygodnie albo przedłużone - tygodniowe,
  • nawilżający preparat Senofilcon A, który syntezuje pozytywne właściwości tworzyw silikonowo-hydrożelowych i hydrożelowych,
  • stałe nawilżenie i gładkość powierzchni dla osób, które borykają się z suchością oczu.

Soczewki ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS dostępne są także w innych opakowaniach:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent JOHNSON & JOHNSON

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?