Opinie o Nas
   × 

Wszystkie nasze salony są otwarte!
Znajdź salon w swoim mieście

* Wymagane pola

lub zamów przez telefon
+48 (12) 371 10 41

Opis

Szczegóły

Krzywizna: 8,4 i 8,8

Średnica: 14,0

Wysyłka soczewek w krzywiźnie 8.8 może przedłużyć się do 2 tygodni.

Acuvue Oasys to najwyższej jakości soczewki kontaktowe zaprojektowane przez uznaną markę Johnson & Johnson dedykowane w szczególności tym osobom, które mają problemy z nadmiernym wysychaniem oka.

Zalety soczewek ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS

ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS to produkt doskonały dla każdego, kto wiele czasu spędza przed ekranem komputera, lub na zewnątrz, gdzie narażony jest na szkodliwe promieniowanie słoneczne. Zostały one wykonane z materiału Senofilcon A, który jest innowacyjnym połączeniem materiałów hydrożelowych i silikonowo-hydrożelowych. Zapewniają one użytkownikowi doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV dzięki zastosowaniu filtrów UVA i UVB. Ponadto produkt ten cechuje się bardzo dużym nawilżeniem i wysoką wartością utlenienia soczewki, dzięki czemu ich użytkowanie jest komfortowe i niezwykle wygodne, a Twoje oczy są chronione przed wszelkiego rodzaju podrażnieniami oraz zaczerwieniami.

Soczewki ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS ponadto wyposażono w dodatkowe substancje nawilżające, co sprawia, że oczy cały dzień są świeże i nawilżone, nawet w sytuacji długiej pracy przed komputerem czy przy szkodliwych warunkach pogodowych. Aplikacja, jak i użytkowanie soczewek są bardzo proste i nieskomplikowane, a dzięki dodatkowym znacznikom umieszczonych na soczewkach, z ich zakładaniem poradzi sobie nawet niedoświadczony użytkownik. Soczewki te powinny być użytkowane w trybie dziennym, co oznacza, że przystosowane są do dwutygodniowego noszenia, przy czym należy pamiętać o ich codziennej pielęgnacji. Każdego wieczora soczewki należy oczyścić za pomocą specjalistycznego preparatu do soczewek, a następnie umieścić je w specjalnym płynie, na okres minimum kilku godzin przed ich ponownym założeniem.

Kto powinien wybrać ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS?

Soczewki ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS mogą być używane w trybie dzień/noc - w takiej sytuacji należy tylko pamiętać o tym, aby jedna para nie była użytkowana dłużej niż przez jeden tydzień. W opakowaniu znajdziesz 24 soczewki, co umożliwia Ci ich użytkowanie nawet przez 48 tygodni i sprawia, że przez długi czas nie musisz martwić się zakupem kolejnych sztuk, jest to przy tym spora oszczędność dla Twojego portfela.

Soczewki ACUVUE® OASYS 2-WEEK with HYDRACLEAR® PLUS dostępne są także w innych opakowaniach:

Dodatkowe informacje

Dodatkowe informacje

Producent JOHNSON & JOHNSON

Recenzje

Napisz własną recenzję

Dodawanie recenzji jest dostępne dla zalogowanych użytkowników. Proszę, zalogować się lub zarejestrować

Tagi produktu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Co wyróżnia KODANO Optyk?